2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Credo team - karta týmu editovat

Alternativně: Credo
Počet členů: 68
Účastí: 970
Suma bodů: 13655
Nejlepší: 59x 1.místo

Členové týmu zobrazit

Body cyklistů pro tým

JménoRočníkBody
Tomášková Kateřina19971547,5
Tomášek Michal1970886,5
Haluza David2000804
Hrůzek Filip2003778,5
Kubíčková Eliška2006721
Rutar Adam2001719
Žižlavský Martin2001666,5
Směšný Jan1991571
Kostka Tomáš1974480,5
Klimešová Michaela2004462
Urban Michal2004430,5
Krč Tomáš2000405
Kubíček Petr2003398
Konopa Milan1961395,5
Rutarová Irena1972384,5
Urban Daniel2001351,5
Adamík Jiří1961309
Paloušek Petr1998297,5
Kostecký Tomáš1997280,5
Borůvka Tomáš1999241
Holec Patrik1997233,5
Brückner Ivan1949194,5
Skaláková Klára2001176,5
Žídek Ladislav1996172,5
Holec Pavel1965159
Viktorin Marek2000138,5
Směšná Veronika1997138,5
Směšný Pavel1968128,5
Adamíková Sabrina1995117
Hojgr Jakub2000101
Vašíček Petr199191
Adamík Patrik199289
Urban Radek197281
Juriček Miroslav199758
Jablončík Lukáš199356
Venouš Daniel199847
Dudek Ondřej200144
Kaplan Robin200236
Venouš Dalibor200036
Habrman Jaroslav200035,5
Diviš Stanislav199831,5
Tomášek Michal199128
Urban Martin199826,5
Eve Etien201125
Kubíček Tomáš199622,5
Kostecký Jan196521
Eve Fabien201021
Fendrich René196721
Komínek Petr200118
Konopa Matyáš201316
Hrnčíř Petr196415
Stančíková Ema201015
Kosta Tomáš197414
Kubíček Petr200413
Hojar Jakub200013
Hojgr David200013
Dudycha Štěpán200012
Andělová Sabina200411
Fišnar Petr011
Vaverka Jiří196411
Skalák Štěpán200610
Janků Denisa200110
Vaverka Jiří19896
Nedbalová Eliška20054
Urbanová Veronika20092
Hudek Ondřej20012

Výsledky závodů

Rok:  Všechny  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017
DatumZávodJízdaJménoPoř.KatPKSt.čísloKolaČasMezičasBodyKoefSuma
22.05.2010Mrtvý muž 201011.5 kmAdamíková Sabrina9.ZS3.Ž 86 1:01:59 15115
22.05.2010Mrtvý muž 201011.5 kmTomášková Kateřina10.ZS4.Ž 87 1:10:10 13113
22.05.2010Mrtvý muž 201034.5 kmTomášek Michal21.MC6.17 2:13:24 11111
29.05.2010VC Lázně Velké Losiny 2010Starší žákyněTomášková Kateřina ZS5.126 49:53 12112
29.05.2010VC Lázně Velké Losiny 2010Hlavní závod 6 kolVašíček Petr43.MA18.56-21:04:20 010
05.06.2010Bozeňovský Cyklomaraton 201015 kmTomášková Kateřina17.ZS3.164 0:50:55.1 15115
20.06.2010VC MTB Leština 2010Starší žačkyTomášková Kateřina4.ZS4.817   13113
20.06.2010VC MTB Leština 2010Muži CTomášek Michal7.MC7.675   10110
20.06.2010VC MTB Leština 2010Muži ATomášek Michal18.MA18.226   010
04.07.2010Časovka na Senovou 2010ČasovkaTomášek Michal37.MA12.34 0:28:30 515
04.07.2010Časovka na Senovou 2010ČasovkaTomášek Michal38.MC6.35 0:28:57 11111
04.07.2010Časovka na Senovou 2010ČasovkaTomášková Kateřina63.ZS3.33 0:46:28 15115
10.07.2010XC Štědrákova Lhota 20101 koloTomášková Kateřina11.ZS5.1110:55:57 12112
10.07.2010XC Štědrákova Lhota 20103 kolaTomášek Michal44.MA15.6831:26:42 212
10.07.2010XC Štědrákova Lhota 20103 kolaTomášek Michal46.MC6.6731:27:42 11111
10.07.2010XC Štědrákova Lhota 20103 kolaSměšný Pavel50.MC8.7031:31:35 919
24.07.2010Jeřáb 1003 2010Starší žáci 35 kmSměšný Pavel MC 53 DNF  1,5 
24.07.2010Jeřáb 1003 2010Hlavní závod 70 kmTomášek Michal31.MC8.254 4:46:52 91,513,5
24.07.2010Jeřáb 1003 2010Starší žáci 35 kmKostka Tomáš32.MB5.54 2:41:58  1,5 
24.07.2010Jeřáb 1003 2010Hlavní závod 70 kmTomášek Michal42.MA11.255 5:43:11 61,59
24.07.2010Jeřáb 1003 2010Starší žáci 35 kmTomášková Kateřina49.ZS3.47 4:22:53 151,522,5
07.08.2010Hynčický MTB maraton 2010Hlavní závod 60 kmTomášek Michal20.MC7.38 4:06:4934:33101,515
07.08.2010Hynčický MTB maraton 2010Hlavní závod 60 kmSměšný Pavel26.MC10.33 4:23:5534:4671,510,5
15.08.2010O cenu Rapotína 20101 koloAdamíková Sabrina15.ZS5.  0:40:51 12224
15.08.2010O cenu Rapotína 20101 koloTomášková Kateřina17.ZS7.  0:56:03 10220
15.08.2010O cenu Rapotína 20103 kolaTomášek Michal38.MC9.  1:29:32 8216
15.08.2010O cenu Rapotína 20103 kolaTomášek Michal58.MA15.  1:38:01 224
15.08.2010O cenu Rapotína 20103 kolaAdamík Patrik60.MJ6.  1:38:12 11222
15.08.2010O cenu Rapotína 20103 kolaKostka Tomáš61.MB20.  1:38:27 020
15.08.2010O cenu Rapotína 20103 kolaSměšný Pavel70.MC16.  1:40:44 122
15.08.2010O cenu Rapotína 20103 kolaAdamík Jiří86.MC21.  2:03:50 020
21.08.2010Moravský Bikemaraton 2010Hlavní závod 80 kmTomášek Michal98.MC26.151 04:25:25.502:37:29.001,50
19.09.2010VC XC Hrabenov 20104 okruhyTomášek Michal MC 53 DNF  1 
19.09.2010VC XC Hrabenov 20105 okruhůTomášek Michal MA 1 DNF  1 
19.09.2010VC XC Hrabenov 20103 krátké okruhyTomášková Kateřina10.ZS3.22 00:38:15 15115
03.10.2010VC MTB Šumperk 2010Časovka 2,7 kmTomášek Michal35.MC9.119 11:18,4 8216
03.10.2010VC MTB Šumperk 2010Časovka 2,7 kmTomášková Kateřina59.ZS3.118 18:21,4 15230
11.05.2011Leznické Hópan 20114 kolaSměšný Jan2.MA2.156 1:08:13 17117
11.05.2011Leznické Hópan 2011Starší žáciHolec Patrik8.MS7.579   10110
11.05.2011Leznické Hópan 2011Starší žáciŽídek Ladislav9.MS8.578   919
11.05.2011Leznické Hópan 2011Starší žáciTomášková Kateřina11.ZS2.566   17117
11.05.2011Leznické Hópan 2011Starší žáciSměšná Veronika12.ZS3.582   15115
11.05.2011Leznické Hópan 20114 kolaTomášek Michal27.MC10.213   717
11.05.2011Leznické Hópan 20114 kolaSměšný Pavel36.MC12.211   515
11.05.2011Leznické Hópan 20114 kolaBílý Libor46.MC18.222   010
14.05.2011Mrtvý muž 201134.5 kmTomášek Michal MA   DNF  1 
14.05.2011Mrtvý muž 201134.5 kmSměšný Jan4.MA3. 31:24:13 15115
14.05.2011Mrtvý muž 201111.5 kmHolec Patrik5.MS4. 10:43:58 13113
14.05.2011Mrtvý muž 201111.5 kmŽídek Ladislav7.MS6. 10:44:56 11111
14.05.2011Mrtvý muž 201123 kmAdamík Jiří21.MD11. 21:35:04 616
14.05.2011Mrtvý muž 201134.5 kmTomášek Michal23.MC8. 31:41:06 919
14.05.2011Mrtvý muž 201123 kmAdamíková Sabrina24.ZA5. 22:01:53 12112
14.05.2011Mrtvý muž 201134.5 kmKostka Tomáš30.MB17. 31:48:23 010
14.05.2011Mrtvý muž 201134.5 kmSměšný Pavel33.MC9. 31:50:19 818
14.05.2011Mrtvý muž 201134.5 kmAdamík Patrik47.MA11. 32:15:53 616
25.05.2011Králecký úvoz 20113 kolaSměšný Pavel MC 72 DNF  2 
25.05.2011Králecký úvoz 20112 kolaSměšná Veronika ZS 61 DNF  2 
25.05.2011Králecký úvoz 20114 kolaSměšný Jan2.MA2.19 1:04:47 17234
25.05.2011Králecký úvoz 20112 kolaHolec Patrik14.MS6.51 0:54:13 11222
25.05.2011Králecký úvoz 20113 kolaTomášek Michal15.MC12.71 0:59:45 5210
25.05.2011Králecký úvoz 20112 kolaTomášková Kateřina19.ZS2.59 1:01:33 17234
28.05.2011Velká cena Losiny 20113 kola MCSměšný Pavel11.MC11.15 0:59:01 616
28.05.2011Velká cena Losiny 2011St.žáciŽídek Ladislav14.MS12.191 0:22:29 515
28.05.2011Velká cena Losiny 2011St.žáciSměšná Veronika17.ZS3.143 0:25:22 15115
04.06.2011Bozeňovský Cyklomaraton 201155 kmTomášek Michal MA 294 DNF01:42:13.3 1 
04.06.2011Bozeňovský Cyklomaraton 201155 kmSměšný Jan4.MA1.284 01:59:28.601:03:11.320120
04.06.2011Bozeňovský Cyklomaraton 201115 kmHolec Patrik7.MS4.331 00:36:48.9 13113
04.06.2011Bozeňovský Cyklomaraton 201130 kmJablončík Lukáš8.MJ6.234 01:26:28.5 11111
04.06.2011Bozeňovský Cyklomaraton 201115 kmŽídek Ladislav9.MS6.311 00:37:01.4 11111
04.06.2011Bozeňovský Cyklomaraton 201115 kmHaluza David12.MM4.327 00:38:14.0 13113
04.06.2011Bozeňovský Cyklomaraton 201115 kmŽižlavský Martin13.MM5.328 00:39:27.5 12112
04.06.2011Bozeňovský Cyklomaraton 201115 kmTomášková Kateřina14.ZS2.295 00:40:24.6 17117
04.06.2011Bozeňovský Cyklomaraton 201115 kmRutar Adam15.MM6.329 00:40:35.1 11111
04.06.2011Bozeňovský Cyklomaraton 201115 kmSměšná Veronika17.ZS3.283 00:42:17.5 15115
04.06.2011Bozeňovský Cyklomaraton 201115 kmUrban Daniel20.MM9.330 00:52:54.0 818
04.06.2011Bozeňovský Cyklomaraton 201155 kmTomášek Michal24.MC9.293 02:22:11.201:19:07.2818
04.06.2011Bozeňovský Cyklomaraton 201155 kmSměšný Pavel30.MC13.285 02:33:13.501:23:45.0414
04.06.2011Bozeňovský Cyklomaraton 201155 kmKostka Tomáš34.MB11.251 02:36:21.601:23:42.5616
04.06.2011Bozeňovský Cyklomaraton 201155 kmAdamík Patrik50.MA15.212 03:01:26.201:38:06.1212
04.06.2011Bozeňovský Cyklomaraton 201155 kmUrban Radek54.MB16.337 03:09:18.601:38:38.2111
04.06.2011Bozeňovský Cyklomaraton 201155 kmAdamík Jiří56.MD7.211 03:34:12.501:50:28.310110
11.06.2011XC Hynčice 20113 kolaSměšný Jan2.MA2.35 00:56:15.983 17117
11.06.2011XC Hynčice 20111 koloŽídek Ladislav5.MS4.56 30:14.533 13113
11.06.2011XC Hynčice 2011Mladší žáciHaluza David5.MM5.10   12112
11.06.2011XC Hynčice 20111 koloHolec Patrik6.MS5.45 30:16.793 12112
11.06.2011XC Hynčice 2011Mladší žáciRutar Adam8.MM7.11   10110
11.06.2011XC Hynčice 20111 koloSměšná Veronika9.ZS3.34 35:50.063 15115
11.06.2011XC Hynčice 20112 kolaJablončík Lukáš10.MJ5.40 00:50:18.873 12112
11.06.2011XC Hynčice 20111 koloTomášková Kateřina10.ZS4.51 40:01.113 13113
11.06.2011XC Hynčice 20113 kolaTomášek Michal20.MC6.46 01:12:41.803 11111
11.06.2011XC Hynčice 20113 kolaSměšný Pavel21.MC7.36 01:13:14.903 10110
03.07.2011Časovka na Senovou 2011ČasovkaSměšný Jan2.MA2.28 00:23:34 17117
03.07.2011Časovka na Senovou 2011ČasovkaTomášek Michal27.MC5.40 00:30:49 12112
03.07.2011Časovka na Senovou 2011ČasovkaUrban Radek32.MB11.10 00:32:45 616
03.07.2011Časovka na Senovou 2011ČasovkaJablončík Lukáš38.MJ3.44 00:34:00 15115
03.07.2011Časovka na Senovou 2011ČasovkaTomášek Michal44.MA9.38 00:38:01 818
03.07.2011Časovka na Senovou 2011ČasovkaŽídek Ladislav45.MS5.35 00:38:50 12112
03.07.2011Časovka na Senovou 2011ČasovkaTomášková Kateřina47.ZS2.39 00:49:34 17117
09.07.2011XC Štědrákova Lhota 20115 kol x 3,7 km Jablončík Lukáš MJ 41 DNF  1 
09.07.2011XC Štědrákova Lhota 20115 kol x 3,7 km Směšný Jan1.MA1.13 0:53:27 20120
09.07.2011XC Štědrákova Lhota 20112 kola x 3,7 kmŽídek Ladislav6.MS5.10 33:59 12112
09.07.2011XC Štědrákova Lhota 20114 kola x 3,7 km Adamík Jiří7.MD5.6 1:13:13 12112
09.07.2011XC Štědrákova Lhota 20114 kola x 3,7 km Adamíková Sabrina11.ZA4.5 1:50:07 13113
09.07.2011XC Štědrákova Lhota 20112 kola x 3,7 kmTomášková Kateřina13.ZS2.6 45:23 17117
09.07.2011XC Štědrákova Lhota 20112 kola x 3,7 kmHolec Patrik15.MS12.8 53:55 515
09.07.2011XC Štědrákova Lhota 20115 kol x 3,7 km Kostka Tomáš27.MB15.20 1:08:55 212
09.07.2011XC Štědrákova Lhota 20115 kol x 3,7 km Tomášek Michal28.MC8.18 1:09:54 919
09.07.2011XC Štědrákova Lhota 20115 kol x 3,7 km Adamík Patrik38.MA5.19 1:35:34 12112
16.07.2011Čarodějnické procesy MTB 2011Starší žákyněTomášková Kateřina ZS4.450 58:12 13113
16.07.2011Čarodějnické procesy MTB 2011Starší žáciHolec Patrik MS10.310 1:38,17 717
16.07.2011Čarodějnické procesy MTB 2011Starší žáciŽídek Ladislav MS9.311 1:35,54 818
16.07.2011Čarodějnické procesy MTB 2011Starší žákyněSměšná Veronika ZS5.454 1:03:57 12112
16.07.2011Čarodějnické procesy MTB 20112 okruhySměšný Jan2.MA1.7 2:10,58 20120
16.07.2011Čarodějnické procesy MTB 2011Mladší žáciŽižlavský Martin5.MM5.401 55:42 12112
16.07.2011Čarodějnické procesy MTB 2011Mladší žáciRutar Adam6.MM6.402 57:48 11111
16.07.2011Čarodějnické procesy MTB 2011Mladší žáciHaluza David7.MM7.400 59:53 10110
16.07.2011Čarodějnické procesy MTB 20111 okruhAdamíková Sabrina21.ZA11.598 2:01,11 616
16.07.2011Čarodějnické procesy MTB 20112 okruhyTomášek Michal37.MC9.200 2:43,17 818
16.07.2011Čarodějnické procesy MTB 20112 okruhySměšný Pavel41.MC11.215 2:47,46 616
16.07.2011Čarodějnické procesy MTB 20112 okruhyAdamík Jiří58.MD8.299 3:29,18 919
16.07.2011Čarodějnické procesy MTB 20112 okruhyAdamík Patrik59.MA10.1 3:35,42 717
23.07.2011Jeřáb 1003 201170 kmTomášek Michal14.MC7.285203:54:55 10110
23.07.2011Jeřáb 1003 201170 kmSměšný Pavel17.MC9.282204:01:53 818
23.07.2011Jeřáb 1003 201135 kmŽídek Ladislav44.MS3.106 02:22:59 13113
23.07.2011Jeřáb 1003 201135 kmAdamík Jiří46.MD8.88 02:25:17 616
23.07.2011Jeřáb 1003 201135 kmHolec Patrik53.MS4.95 02:44:40 17117
23.07.2011Jeřáb 1003 201135 kmAdamíková Sabrina56.ZA5.89 02:52:18 15115
23.07.2011Jeřáb 1003 201135 kmTomášková Kateřina59.ZS1.104 02:56:46 20120
06.08.2011Hynčický MTB Maraton 2011C - 9 kmHolec Patrik6.MS3.11 37:54.643 15115
06.08.2011Hynčický MTB Maraton 2011C - 9 kmŽídek Ladislav8.MS5.14 40:29.123 12112
06.08.2011Hynčický MTB Maraton 2011C - 9 kmTomášková Kateřina12.ZS2.13 45:44.413 17117
06.08.2011Hynčický MTB Maraton 2011C - 9 kmSměšná Veronika13.ZS3.12 46:45.573 15115
06.08.2011Hynčický MTB Maraton 2011C - 9 kmBorůvka Tomáš14.MM5.10 47:02.923 12112
06.08.2011Hynčický MTB Maraton 2011A - 61 kmTomášek Michal21.MC9.106 03:49:49.833 818
14.08.2011O cenu Rapotína 2011 Hlavní závod 3 kolaAdamík Patrik MA 66 DNF  1 
14.08.2011O cenu Rapotína 2011 PředžáciKaplan Robin1.MP1.1 0:06:19 20120
14.08.2011O cenu Rapotína 2011 Ml.žáciHaluza David6.MM6.11 0:09:11 11111
14.08.2011O cenu Rapotína 2011 St.žáci 1 koloHolec Patrik8.MS7.11 0:32:26 10110
14.08.2011O cenu Rapotína 2011 Ženy 2 kolaAdamíková Sabrina12.ZA9.15 1:24:29 818
14.08.2011O cenu Rapotína 2011 St.žáci 1 koloTomášková Kateřina13.ZS4.8 0:39:41 13113
14.08.2011O cenu Rapotína 2011 Ml.žáciRutar Adam14.MM11.70 0:11:35 616
14.08.2011O cenu Rapotína 2011 St.žáci 1 koloSměšná Veronika15.ZS5.14 0:45:09 12112
14.08.2011O cenu Rapotína 2011 Hlavní závod 3 kolaTomášek Michal31.MC9.44 1:23:52 818
14.08.2011O cenu Rapotína 2011 Hlavní závod 3 kolaKostka Tomáš34.MB15.49 1:25:20 212
14.08.2011O cenu Rapotína 2011 Hlavní závod 3 kolaSměšný Pavel40.MC10.69 1:28:29 717
14.08.2011O cenu Rapotína 2011 Hlavní závod 3 kolaAdamík Jiří61.MD9.65 1:43:59 818
27.08.2011Moravský Bikemaraton 201180 kmSměšný Jan MA 74 DSQ  1 
27.08.2011Moravský Bikemaraton 201130 kmŽídek Ladislav68.MS18.896 02:16:02.7 010
04.09.2011Mohelnický půlmaraton 2011Ml.žáciBorůvka Tomáš2.MM2.21 0:29:20 17117
04.09.2011Mohelnický půlmaraton 201158 kmSměšný Jan3.MA2.7 2:34:541:30:2617117
04.09.2011Mohelnický půlmaraton 201124 kmŽídek Ladislav10.MS9.12 1:28:03 818
04.09.2011Mohelnický půlmaraton 201124 kmHolec Patrik11.MS10.22 1:35:07 717
04.09.2011Mohelnický půlmaraton 201124 kmTomášková Kateřina14.ZS2.14 1:51:17 17117
04.09.2011Mohelnický půlmaraton 201158 kmSměšný Pavel23.MC11.53 3:16:001:51:06616
04.09.2011Mohelnický půlmaraton 201134 kmAdamík Jiří28.MD11.1 2:27:05 616
04.09.2011Mohelnický půlmaraton 201134 kmAdamíková Sabrina31.ZA5.6 2:52:57 12112
04.09.2011Mohelnický půlmaraton 201158 kmTomášek Michal31.MC14.35 3:40:341:49:12313
04.09.2011Mohelnický půlmaraton 201158 kmAdamík Patrik34.MA4.1 4:02:352:09:0313113
18.09.2011VC XC Hrabenov 2011Starší žákyněTomášková Kateřina ZS2.87 00:49:39 17117
18.09.2011VC XC Hrabenov 2011Starší žákyněSměšná Veronika ZS 88 DNF  1 
18.09.2011VC XC Hrabenov 2011Mladší žáciRutar Adam MM4.7 00:38:36 13113
18.09.2011VC XC Hrabenov 2011Mladší žáciHaluza David MM3.6 00:27:44 15115
18.09.2011VC XC Hrabenov 2011Mladší žáciBorůvka Tomáš MM2.5 00:27:35 17117
18.09.2011VC XC Hrabenov 2011starší žáciŽídek Ladislav6.MS6.89 00:40:11 11111
18.09.2011VC XC Hrabenov 2011starší žáciHolec Patrik7.MS7.85 00:40:18 10110
18.09.2011VC XC Hrabenov 20113 kolaAdamík Jiří11.MD7.62 01:07:47 10110
18.09.2011VC XC Hrabenov 20114 kolaTomášek Michal11.MC9.24 01:08:14 818
18.09.2011VC XC Hrabenov 20115 kolKostka Tomáš14.MB11.18 01:26:18 616
18.09.2011VC XC Hrabenov 20114 kolaHolec Pavel19.MC15.23 01:34:11 212
28.09.2011VC MTB Šumperk 2011časovka 2,7 kmSměšný Jan4.MA2.442 08:08,9 17117
28.09.2011VC MTB Šumperk 2011časovka 2 kmBorůvka Tomáš8.MM4.136 09:51,2 13113
28.09.2011VC MTB Šumperk 2011časovka 2 kmHaluza David9.MM5.135 10:13,5 12112
28.09.2011VC MTB Šumperk 2011časovka 2 kmTomášková Kateřina11.ZS1.106 10:45,5 20120
28.09.2011VC MTB Šumperk 2011časovka 2 kmSměšná Veronika14.ZS2.105 11:47,3 17117
28.09.2011VC MTB Šumperk 2011časovka 2,7 kmŽídek Ladislav40.MS7.411 11:26,4 10110
28.09.2011VC MTB Šumperk 2011časovka 2,7 kmHolec Pavel50.MC10.413 13:15,2 717
28.09.2011VC MTB Šumperk 2011časovka 2,7 kmHolec Patrik51.MS10.412 13:20,9 717
02.10.2011VC MTB Bludov 2011Starší žáciŽídek Ladislav2.MS2.11 10:57 171,525,5
02.10.2011VC MTB Bludov 20115 kolSměšný Jan3.MA2.45 0:50:42 171,525,5
02.10.2011VC MTB Bludov 2011Mladší žáciBorůvka Tomáš3.MM2.8 8:54 171,525,5
02.10.2011VC MTB Bludov 2011Mladší žáciHaluza David6.MM4.6 9:52 131,519,5
02.10.2011VC MTB Bludov 2011Starší žáciHolec Patrik8.MS8.18 13:02 91,513,5
02.10.2011VC MTB Bludov 2011Starší žáciTomášková Kateřina9.ZS1.14 13:58 201,530
02.10.2011VC MTB Bludov 2011Starší žáciSměšná Veronika12.ZS3.15 16:30 151,522,5
02.10.2011VC MTB Bludov 20113 kolaJablončík Lukáš14.MJ5.66 0:43:15 121,518
02.10.2011VC MTB Bludov 20115 kolTomášek Michal24.MC12.39 1:02:26 51,57,5
02.10.2011VC MTB Bludov 20115 kolKostka Tomáš25.MB9.47 1:02:47 81,512
09.05.2012Leznické Hópan 2012Starší žáciKostecký Tomáš1.MS1.5 0:41:08 20120
09.05.2012Leznické Hópan 20124 kolaSměšný Jan1.MA1.5 1:07:05 20120
09.05.2012Leznické Hópan 2012Mladší žáciHaluza David2.MM2.105   17117
09.05.2012Leznické Hópan 2012Děti do 10 letHrůzek Filip2.102.524   17117
09.05.2012Leznické Hópan 2012Mladší žáciŽižlavský Martin3.MM3.102   15115
09.05.2012Leznické Hópan 2012Mladší žáciRutar Adam6.MM6.103   11111
09.05.2012Leznické Hópan 2012Starší žáciHolec Patrik10.MS8.4 0:50:33 919
09.05.2012Leznické Hópan 2012Starší žáciTomášková Kateřina11.ZS3.8 0:53:54 15115
09.05.2012Leznické Hópan 2012Starší žáciBorůvka Tomáš12.MS9.14 0:58:45 818
09.05.2012Leznické Hópan 20124 kolaSměšný Pavel34.MC8.28 1:28:17 919
09.05.2012Leznické Hópan 20124 kolaŽídek Ladislav41.MJ5.19-1  12112
09.05.2012Leznické Hópan 20124 kolaHolec Pavel46.MC12.24-1  515
19.05.2012Mrtvý muž 2012 mistrovský3 kolaSměšný Jan1.MA1.B 04 1:27:02 20240
19.05.2012Mrtvý muž 2012 mistrovský1 koloKostecký Tomáš2.MS2.Č 117 0:33:05 17234
19.05.2012Mrtvý muž 2012 mistrovský1 koloHolec Patrik12.MS10.Č 104 0:39:34 7214
19.05.2012Mrtvý muž 2012 mistrovský1 koloTomášková Kateřina14.ZS3.R 102 0:42:25 15230
19.05.2012Mrtvý muž 2012 mistrovský1 koloBorůvka Tomáš17.MS13.Č 118 0:44:00 428
19.05.2012Mrtvý muž 2012 mistrovský2 kolaAdamík Jiří19.MD10.Č 02 1:28:47 7214
19.05.2012Mrtvý muž 2012 mistrovský1 koloHaluza David22.MM3.M 103 0:46:57 15230
19.05.2012Mrtvý muž 2012 mistrovský1 koloRutar Adam24.MM5.M 104 0:48:00 12224
19.05.2012Mrtvý muž 2012 mistrovský3 kolaKostka Tomáš27.MB11.M 03 1:45:38 6212
19.05.2012Mrtvý muž 2012 mistrovský1 koloŽižlavský Martin28.MM7.M 105 0:51:55 10220
19.05.2012Mrtvý muž 2012 mistrovský1 koloUrban Daniel34.MM9.M 102 1:12:19 8216
19.05.2012Mrtvý muž 2012 mistrovský3 kolaVašíček Petr46.MA14.B 12 2:00:15 326
19.05.2012Mrtvý muž 2012 mistrovský3 kolaHolec Pavel54.MC14.Z 05 2:22:30 326
19.05.2012Mrtvý muž 2012 mistrovský3 kolaAdamík Patrik55.MA15.B 02 2:23:14 224
19.05.2012Mrtvý muž 2012 mistrovský3 kolaUrban Radek57.MC15.Z 02 2:31:36 224
23.05.2012Králecký úvoz 20121 koloŽižlavský Martin3.MM3.10410:26:50 15115
23.05.2012Králecký úvoz 20124 kolaSměšný Jan4.MA3.13 1:05:00 15115
23.05.2012Králecký úvoz 20121 koloViktorin Marek4.MM4.11010:27:30 13113
23.05.2012Králecký úvoz 20121 koloHaluza David6.MM6.10210:28:35 11111
23.05.2012Králecký úvoz 20121 koloRutar Adam8.MM8.10310:29:32 919
23.05.2012Králecký úvoz 20122 kolaKostecký Tomáš8.MS5.108 0:44:00 12112
23.05.2012Králecký úvoz 20121 koloHrůzek Filip11.103.10410:34:36 15115
23.05.2012Králecký úvoz 20122 kolaHolec Patrik13.MS8.114 0:47:45 919
23.05.2012Králecký úvoz 20122 kolaTomášková Kateřina14.ZS2.104 0:50:32 17117
23.05.2012Králecký úvoz 20121 koloUrban Michal15.105.10210:38:30 12112
23.05.2012Králecký úvoz 20121 koloUrban Daniel16.MM10.10510:42:10 717
23.05.2012Králecký úvoz 20122 kolaBorůvka Tomáš22.MS13.115 1:00:59 414
27.05.2012VC Velké Losiny 20125 kolSměšný Jan2.MA2.14 01:06:47 17117
27.05.2012VC Velké Losiny 20121 koloŽižlavský Martin4.MM4.108 00:11:03 13113
27.05.2012VC Velké Losiny 20121 koloHaluza David5.MM5.110 00:11:05 12112
27.05.2012VC Velké Losiny 20121 koloViktorin Marek6.MM6.111 00:11:25 11111
27.05.2012VC Velké Losiny 2012Děti do 10Hrůzek Filip9.109.116   818
27.05.2012VC Velké Losiny 20122 kolaHolec Patrik9.MS9.107 00:41:39 818
27.05.2012VC Velké Losiny 20121 koloRutar Adam10.MM10.109 00:12:29 717
27.05.2012VC Velké Losiny 2012Děti do 10Urban Michal10.1010.115   717
27.05.2012VC Velké Losiny 20122 kolaBorůvka Tomáš12.MS10.116 00:44:27 717
27.05.2012VC Velké Losiny 20121 koloHabrman Jaroslav12.MM11.107 00:13:05 616
27.05.2012VC Velké Losiny 2012Děti do 7Nedbalová Eliška14.714.106   313
27.05.2012VC Velké Losiny 20121 koloUrban Daniel16.MM13.106 00:16:10 414
27.05.2012VC Velké Losiny 20123 kolaTomášek Michal18.MC11.19 00:53:11 616
27.05.2012VC Velké Losiny 20122 kolaTomášková Kateřina20.ZS5.104-1  12112
27.05.2012VC Velké Losiny 20123 kolaUrban Radek31.MC19.14 01:00:09 010
27.05.2012VC Velké Losiny 20125 kolVašíček Petr35.MA21.16 01:27:15 010
27.05.2012VC Velké Losiny 20123 kolaHolec Pavel35.MC22.3 01:03:12 010
27.05.2012VC Velké Losiny 20123 kolaAdamík Jiří38.MD10.2 01:04:57 717
27.05.2012VC Velké Losiny 20125 kolAdamík Patrik43.MA26.2 01:40:08 010
02.06.2012Bozeňovský Cyklomaraton 20122 kmHrůzek Filip3.103.2103 00:06:47.6 15115
02.06.2012Bozeňovský Cyklomaraton 20122 kmUrban Michal6.106.2110 00:07:28.3 11111
02.06.2012Bozeňovský Cyklomaraton 201215 kmŽižlavský Martin8.MM1.3109 00:33:15.8 20120
02.06.2012Bozeňovský Cyklomaraton 201215 kmBorůvka Tomáš12.MS7.5104 00:34:44.7 10110
02.06.2012Bozeňovský Cyklomaraton 201215 kmTomášková Kateřina14.ZS3.6104 00:35:19.8 15115
02.06.2012Bozeňovský Cyklomaraton 201215 kmHaluza David16.MM4.3102 00:36:17.0 13113
02.06.2012Bozeňovský Cyklomaraton 201215 kmRutar Adam19.MM7.3104 00:37:18.7 10110
02.06.2012Bozeňovský Cyklomaraton 201215 kmViktorin Marek20.MM8.3108 00:38:38.9 919
02.06.2012Bozeňovský Cyklomaraton 201215 kmHabrman Jaroslav22.MM10.3111 00:39:59.4 717
02.06.2012Bozeňovský Cyklomaraton 201215 kmUrban Daniel28.MM12.3107 00:48:52.4 515
09.06.2012XC Hynčice 2012Ml.žáciUrban Daniel MM9.10421:00:06 818
09.06.2012XC Hynčice 2012Ml.žáciRutar Adam MM6.10320:42:29 11111
09.06.2012XC Hynčice 2012Ml.žáciHaluza David MM4.10220:39:27.95 13113
09.06.2012XC Hynčice 20123 kolaAdamík Jiří MD 3 DNF  1 
09.06.2012XC Hynčice 20124 kolaSměšný Jan MA 14 DNF  1 
09.06.2012XC Hynčice 2012Ml.žáciHabrman Jaroslav MM8.10520:51:59 919
09.06.2012XC Hynčice 2012Ml.žáciViktorin Marek MM3.10620:39:27.85 15115
09.06.2012XC Hynčice 2012St.žákyněTomášková Kateřina2.ZS2.105128:06,31 17117
09.06.2012XC Hynčice 2012St.žáciKostecký Tomáš2.MS2.11420:43:30 17117
09.06.2012XC Hynčice 2012Malí žáciUrban Michal4.104.10520:06:54 13113
09.06.2012XC Hynčice 2012St.žáciHolec Patrik10.MS10.11320:55:40 717
09.06.2012XC Hynčice 2012St.žáciBorůvka Tomáš11.MS11.10520:57:34 616
09.06.2012XC Hynčice 20124 kolaAdamík Patrik32.MA10.441:48:45 717
09.06.2012XC Hynčice 20124 kolaHolec Pavel35.MC8.1241:55:41 919
09.06.2012XC Hynčice 20124 kolaUrban Radek36.MC9.341:58:32 818
17.06.2012VC MTB Leština 2012St.žáciBorůvka Tomáš MS 784 DNF  1 
17.06.2012VC MTB Leština 2012Malí žáciHrůzek Filip2.102.509   17117
17.06.2012VC MTB Leština 20126 kolSměšný Jan3.MA3.107 1:04:14 15115
17.06.2012VC MTB Leština 2012Malí žáciUrban Michal4.104.513   13113
17.06.2012VC MTB Leština 2012St.žáciKostecký Tomáš4.MS4.788   13113
17.06.2012VC MTB Leština 2012Ml.žáciŽižlavský Martin4.MM4.390   13113
17.06.2012VC MTB Leština 2012Ml.žáciHaluza David5.MM5.385   12112
17.06.2012VC MTB Leština 2012Ml.žáciViktorin Marek8.MM8.388   919
17.06.2012VC MTB Leština 2012Ml.žáciRutar Adam11.MM11.389   616
17.06.2012VC MTB Leština 2012Ml.žáciUrban Daniel13.MM12.387   515
17.06.2012VC MTB Leština 2012St.žáciTomášková Kateřina16.ZS3.790   15115
17.06.2012VC MTB Leština 2012St.žáciUrban Martin20.MS14.786   313
17.06.2012VC MTB Leština 20126 kolSměšný Pavel36.MC8.108 1:17:39 919
17.06.2012VC MTB Leština 20126 kolUrban Radek44.MC10.30-1  717
01.07.2012Časovka na Senovou 2012Časovka na HájSměšný Jan2.MA1.66 00:21:18 20120
01.07.2012Časovka na Senovou 2012Malí žáciHrůzek Filip4.104.19 00:05:07 13113
01.07.2012Časovka na Senovou 2012Malí žáciUrban Michal5.105.12 00:05:21 12112
01.07.2012Časovka na Senovou 2012Ml.žáciŽižlavský Martin5.MM5.9 00:15:08 12112
01.07.2012Časovka na Senovou 2012Ml.žáciHaluza David6.MM6.8 00:15:24 11111
01.07.2012Časovka na Senovou 2012Ml.žáciViktorin Marek9.MM8.10 00:16:25 919
01.07.2012Časovka na Senovou 2012Ml.žáciRutar Adam11.MM9.7 00:17:45 818
01.07.2012Časovka na Senovou 2012Ml.žáciDudek Ondřej13.MM11.1 00:19:57 616
01.07.2012Časovka na Senovou 2012Časovka na HájKostecký Tomáš30.MS2.32 00:25:47 17117
01.07.2012Časovka na Senovou 2012Časovka na HájKostka Tomáš34.MB10.36 00:26:25 717
01.07.2012Časovka na Senovou 2012Časovka na HájTomášek Michal48.MC8.18 00:28:11 919
01.07.2012Časovka na Senovou 2012Časovka na HájUrban Radek66.MC10.5 00:30:28 717
01.07.2012Časovka na Senovou 2012Časovka na HájAdamík Patrik73.MA16.19 00:31:53 111
01.07.2012Časovka na Senovou 2012Časovka na HájHolec Patrik77.MS8.61 00:34:21 919
01.07.2012Časovka na Senovou 2012Časovka na HájHolec Pavel78.MC13.62 00:34:26 414
01.07.2012Časovka na Senovou 2012Časovka na HájAdamík Jiří79.MD8.17 00:34:40 919
01.07.2012Časovka na Senovou 2012Časovka na HájTomášková Kateřina80.ZS3.20 00:36:21 15115
14.07.2012Časovka pod Šindelnou 2012Časovka ml.žáciŽižlavský Martin3.MM3.105 16:54 15115
14.07.2012Časovka pod Šindelnou 2012Časovka ml.žáciHaluza David4.MM4.104 17:06 13113
14.07.2012Časovka pod Šindelnou 2012ČasovkaKostecký Tomáš21.MS3.24 31:42:00 15115
14.07.2012Časovka pod Šindelnou 2012ČasovkaTomášek Michal27.MC7.26 34:28:00 10110
14.07.2012Časovka pod Šindelnou 2012ČasovkaTomášková Kateřina42.ZS3.7 41:30:00 15115
21.07.2012Jeřáb 1003 2012Ml.žáciŽižlavský Martin2.MM2.20 00:08:26 17117
21.07.2012Jeřáb 1003 2012Ml.žáciHaluza David3.MM3.22 00:08:32 15115
21.07.2012Jeřáb 1003 2012Malí žáciHrůzek Filip4.104.18 00:03:24 13113
21.07.2012Jeřáb 1003 2012Ml.žáciUrban Daniel6.MM6.23 00:09:27 11111
21.07.2012Jeřáb 1003 2012Ml.žáciRutar Adam7.MM7.24 00:09:39 10110
21.07.2012Jeřáb 1003 2012Malí žáciUrban Michal11.1011.25 00:04:23 616
21.07.2012Jeřáb 1003 201235 kmKostecký Tomáš23.MS2.119 01:52:35 17117
21.07.2012Jeřáb 1003 201270 kmSměšný Pavel24.MC7.265203:27:59 10110
21.07.2012Jeřáb 1003 201235 kmTomášek Michal30.MC2.87 01:55:23  1 
21.07.2012Jeřáb 1003 201270 kmSměšný Jan48.MA19.2662  010
21.07.2012Jeřáb 1003 201235 kmUrban Radek65.MC11.405 02:19:28  1 
21.07.2012Jeřáb 1003 201235 kmTomášková Kateřina67.ZS2.86 02:19:53 17117
21.07.2012Jeřáb 1003 201235 kmAdamík Jiří70.MD10.107 02:24:05 717
21.07.2012Jeřáb 1003 201235 kmBorůvka Tomáš83.MS11.110 03:01:22 616
28.07.2012XC Štědrákova Lhota 20125 kolSměšný Jan1.MA1.5 00:50:43 20120
28.07.2012XC Štědrákova Lhota 2012St.žáciKostecký Tomáš8.MS7.105 00:26:06 10110
28.07.2012XC Štědrákova Lhota 20124 kolaAdamík Jiří9.MD5.3 01:11:29 12112
28.07.2012XC Štědrákova Lhota 2012St.žáciTomášková Kateřina14.ZS4.102 00:33:53 13113
28.07.2012XC Štědrákova Lhota 2012St.žáciŽižlavský Martin15.MS11.102 00:40:54 616
28.07.2012XC Štědrákova Lhota 20125 kolKostka Tomáš21.MB9.9 01:07:31 818
04.08.2012Hynčický MTB Maraton 2012Trasa A - 61 kmSměšný Pavel MC 430DNF  1 
04.08.2012Hynčický MTB Maraton 2012Trasa B - 38 kmKostecký Tomáš MJ 113 DNF  1 
04.08.2012Hynčický MTB Maraton 2012Trasa C - 9 kmKostecký Tomáš1.MS1.112127:35.45 20120
04.08.2012Hynčický MTB Maraton 2012Trasa D - dětiHrůzek Filip4.102.9515:17 17117
04.08.2012Hynčický MTB Maraton 2012Trasa D - dětiUrban Michal8.106.10416:59 11111
04.08.2012Hynčický MTB Maraton 2012Trasa C - 9 kmTomášková Kateřina10.ZS2.114136:22 17117
04.08.2012Hynčický MTB Maraton 2012Trasa C - 9 kmHaluza David12.MM2.99139:36 17117
04.08.2012Hynčický MTB Maraton 2012Trasa C - 9 kmBorůvka Tomáš19.MS13.108146:26 414
04.08.2012Hynčický MTB Maraton 2012Trasa C - 9 kmRutar Adam22.MM5.100150:50 12112
04.08.2012Hynčický MTB Maraton 2012Trasa C - 9 kmUrban Daniel24.MM7.101151:06 10110
04.08.2012Hynčický MTB Maraton 2012Trasa A - 61 kmTomášek Michal30.MC9.1024:10:332:20:22818
12.08.2012O cenu Rapotína 201227 km - mužiSměšný Jan1.MA1.  1:03:03 20120
12.08.2012O cenu Rapotína 20124.5 km - ml.žáciŽižlavský Martin5.MM5.  0:08:57 12112
12.08.2012O cenu Rapotína 20123 km - malí žáciHrůzek Filip5.105.  0:06:25 12112
12.08.2012O cenu Rapotína 20124.5 km - ml.žáciHaluza David6.MM6.  0:09:02 11111
12.08.2012O cenu Rapotína 20129 km - st.žáciKostecký Tomáš7.MS6.  0:26:58 11111
12.08.2012O cenu Rapotína 20124.5 km - ml.žáciRutar Adam9.MM9.  0:09:25 818
12.08.2012O cenu Rapotína 20124.5 km - ml.žáciViktorin Marek10.MM10.  0:09:26 717
12.08.2012O cenu Rapotína 20124.5 km - ml.žáciUrban Daniel12.MM11.  0:09:41 616
12.08.2012O cenu Rapotína 20123 km - malí žáciUrban Michal12.1012.  0:06:59 515
12.08.2012O cenu Rapotína 20121.5 km - předžáciNedbalová Eliška16.716.  0:06:45 111
12.08.2012O cenu Rapotína 20124.5 km - ml.žáciHabrman Jaroslav17.MM14.  0:09:58 313
12.08.2012O cenu Rapotína 20129 km - st.žáciHolec Patrik17.MS13.  0:31:16 414
12.08.2012O cenu Rapotína 20129 km - st.žáciBorůvka Tomáš18.MS14.  0:31:18 313
12.08.2012O cenu Rapotína 20129 km - st.žáciTomášková Kateřina19.ZS5.  0:31:32 12112
12.08.2012O cenu Rapotína 20124.5 km - ml.žáciHudek Ondřej20.MM15.  0:10:24 212
12.08.2012O cenu Rapotína 20124.5 km - ml.žáciJanků Denisa23.ZM7.  0:12:05 10110
12.08.2012O cenu Rapotína 20123 km - malí žáciJanků David24.1024.  0:09:25 010
12.08.2012O cenu Rapotína 201227 km - mužiKostka Tomáš39.MB17.  1:16:13 010
12.08.2012O cenu Rapotína 201227 km - mužiTomášek Michal46.MC7.  1:17:52 10110
12.08.2012O cenu Rapotína 201227 km - mužiSměšný Pavel52.MC9.  1:20:08 818
12.08.2012O cenu Rapotína 201227 km - mužiAdamík Jiří95.MD12.  1:35:52 515
12.08.2012O cenu Rapotína 201227 km - mužiUrban Radek106.MC23.  1:44:46 010
18.08.2012Welzlovo kolo 201235 kmBorůvka Tomáš MS 137 DNF  1 
18.08.2012Welzlovo kolo 201250 kmSměšný Jan1.MA1.73 1:58:54 20120
18.08.2012Welzlovo kolo 20125 kmHrůzek Filip5.103.129 00:10:05 15115
18.08.2012Welzlovo kolo 201235 kmKostecký Tomáš19.MS5.17 1:34:21 12112
18.08.2012Welzlovo kolo 201235 kmAdamík Jiří37.MD10.39 1:47:21 717
18.08.2012Welzlovo kolo 201235 kmTomášková Kateřina41.ZS2.28 1:48:52 17117
18.08.2012Welzlovo kolo 201250 kmTomášek Michal46.MC14.72 3:05:25 313
18.08.2012Welzlovo kolo 201250 kmKostka Tomáš54.MB18.94 3:28:08 010
25.08.2012Moravský Bikemaraton 201280 kmSměšný Jan10.MA4.72 03:15:19.701:54:08(12)13113
25.08.2012Moravský Bikemaraton 201230 kmKostecký Tomáš57.MS13.823 02:00:41.3 414
25.08.2012Moravský Bikemaraton 201280 kmKonopa Milan67.MD7.47 04:04:35.702:19:37(68)10110
25.08.2012Moravský Bikemaraton 201280 kmAdamík Jiří81.MD9.28 05:07:30.902:52:53(82)818
01.09.2012VC MTB Šumperk 2012Časovka dětiHrůzek Filip1.101.103 ž 6:36 20120
01.09.2012VC MTB Šumperk 2012Časovka dětiŽižlavský Martin10.MM4.102 m 8:58 13113
01.09.2012VC MTB Šumperk 2012Časovka dětiHaluza David12.MM6.105 m 9:47 11111
01.09.2012VC MTB Šumperk 2012Časovka dětiUrban Daniel14.MM8.103 m 10:56 919
01.09.2012VC MTB Šumperk 2012Časovka dětiRutar Adam15.MM9.104 m 11:22 818
01.09.2012VC MTB Šumperk 2012Časovka dětiDudek Ondřej16.MM10.106 m 11:33 717
01.09.2012VC MTB Šumperk 2012Časovka 2.7 kmKostecký Tomáš18.MS2.108 č 09:16 17117
01.09.2012VC MTB Šumperk 2012Časovka 2.7 kmKostka Tomáš26.MB6.10 m 10:10 11111
01.09.2012VC MTB Šumperk 2012Časovka 2.7 kmTomášek Michal29.MC5.10 z 10:14 12112
01.09.2012VC MTB Šumperk 2012Časovka 2.7 kmKonopa Milan36.MD2.3 č 10:49 17117
01.09.2012VC MTB Šumperk 2012Časovka 2.7 kmPaloušek Petr44.MS9.102 č 11:20 818
01.09.2012VC MTB Šumperk 2012Časovka 2.7 kmHolec Pavel55.MC10.5 z 12:51 717
01.09.2012VC MTB Šumperk 2012Časovka 2.7 kmTomášková Kateřina56.ZS4.104 r 13:02 13113
01.09.2012VC MTB Šumperk 2012Časovka 2.7 kmHolec Patrik61.MS12.105 č 16:06 515
09.09.2012Mohelnický půlmaraton 2012Ml.žáciViktorin Marek3.MM3.8 0:26:20 15115
09.09.2012Mohelnický půlmaraton 2012Ml.žáciHaluza David4.MM4.7 0:27:28 13113
09.09.2012Mohelnický půlmaraton 201224 kmKostecký Tomáš9.MS8.45 1:16:33 919
09.09.2012Mohelnický půlmaraton 201224 kmBorůvka Tomáš16.MS14.3 1:39:47 313
09.09.2012Mohelnický půlmaraton 201250 kmKostka Tomáš32.MB10.69 2:18:52 717
09.09.2012Mohelnický půlmaraton 201250 kmKonopa Milan58.MD9.140 2:37:53 818
16.09.2012VC XC Hrabenov 2012PředžáciNedbalová Eliška 7 106 žl DNF  1 
16.09.2012VC XC Hrabenov 20125 kolSměšný Jan1.MA1.7 b 01:05:26 20120
16.09.2012VC XC Hrabenov 2012St.žáciKostecký Tomáš2.MS2.109 č 00:19:07 17117
16.09.2012VC XC Hrabenov 2012Ml.žáciHaluza David2.MM2.102 m 00:12:26 17117
16.09.2012VC XC Hrabenov 2012Malí žáciUrban Michal4.104.105 b 00:05:04 13113
16.09.2012VC XC Hrabenov 20124 kolaTomášek Michal7.MC7.9 z 01:04:42 10110
16.09.2012VC XC Hrabenov 20123 kolaKonopa Milan9.MD8.10 č 00:56:14 919
16.09.2012VC XC Hrabenov 2012St.žáciBorůvka Tomáš11.MS10.107 č 00:23:47 717
16.09.2012VC XC Hrabenov 2012St.žáciTomášková Kateřina13.ZS3.103 rů 00:24:49 15115
16.09.2012VC XC Hrabenov 20124 kolaUrban Radek14.MC14.6 z 01:21:33 313
16.09.2012VC XC Hrabenov 20125 kolKostka Tomáš16.MB6.7 m 01:25:43 11111
16.09.2012VC XC Hrabenov 2012St.žáciPaloušek Petr16.MS13.108 č 00:26:41 414
22.09.2012Ramzovský bikemaraton 201218 kmKostecký Tomáš4.MS4.4 1:01:53 13113
22.09.2012Ramzovský bikemaraton 201218 kmTomášková Kateřina8.ZS1.15 1:14:16 20120
22.09.2012Ramzovský bikemaraton 201243 kmSměšný Jan12.MA5.50 2:11:25 11,5111,5
22.09.2012Ramzovský bikemaraton 201243 kmTomášek Michal19.MC3.51 2:24:25 15115
28.09.2012VC MTB Bludov 20126 kolSměšný Jan MA 7 DNF  1,5 
28.09.2012VC MTB Bludov 2012Ml.žáciŽižlavský Martin2.MM2.110 0:11:42 171,525,5
28.09.2012VC MTB Bludov 2012St.žáciKostecký Tomáš3.MS3.109 0:22:42 151,522,5
28.09.2012VC MTB Bludov 2012Malí žáciHrůzek Filip4.104.111 0:09:12 131,519,5
28.09.2012VC MTB Bludov 2012Ml.žáciHaluza David5.MM5.109 0:12:50 121,518
28.09.2012VC MTB Bludov 2012Malí žáciUrban Michal6.106.102 0:10:35 111,516,5
28.09.2012VC MTB Bludov 2012Ml.žáciViktorin Marek6.MM6.107 0:13:32 111,516,5
28.09.2012VC MTB Bludov 2012St.žáciPaloušek Petr7.MS7.110 0:25:08 101,515
28.09.2012VC MTB Bludov 2012Ml.žáciUrban Daniel7.MM7.103 0:13:39 101,515
28.09.2012VC MTB Bludov 2012St.žáciBorůvka Tomáš8.MS8.111 0:25:45 91,513,5
28.09.2012VC MTB Bludov 2012Ml.žáciDudycha Štěpán9.MM9.105 0:14:38 81,512
28.09.2012VC MTB Bludov 2012Ml.žáciHabrman Jaroslav11.MM10.104 0:14:55 71,510,5
28.09.2012VC MTB Bludov 2012St.žáciTomášková Kateřina11.ZS2.104 0:27:28 171,525,5
28.09.2012VC MTB Bludov 2012Ml.žáciVenouš Dalibor12.MM11.111 0:16:15 61,59
28.09.2012VC MTB Bludov 20124 kolaKonopa Milan14.MD7.7 0:51:05 101,515
28.09.2012VC MTB Bludov 20126 kolKostka Tomáš17.MB8.15 1:10:01 91,513,5
28.09.2012VC MTB Bludov 20126 kolTomášek Michal22.MC7.4 1:13:55 101,515
20.04.2013VC Velké Losiny 20135x4 kmSměšný Jan1.MA1.9 1:10:56 30130
20.04.2013VC Velké Losiny 20131 kolo 3kmŽižlavský Martin1.MM1.4 0:11:25 30130
20.04.2013VC Velké Losiny 2013malí žáciHrůzek Filip1.101.107   30130
20.04.2013VC Velké Losiny 20132x4 kmPaloušek Petr3.MS3.109 0:43:24 21121
20.04.2013VC Velké Losiny 2013malí žáciUrban Michal3.103.106   21121
20.04.2013VC Velké Losiny 20132x4 kmHaluza David6.MS6.105 0:55:22 15115
20.04.2013VC Velké Losiny 20131 kolo 3kmRutar Adam6.MM6.3 0:14:02 15115
20.04.2013VC Velké Losiny 20131 kolo 3kmUrban Daniel9.MM8.6 0:15:22 13113
20.04.2013VC Velké Losiny 20131 kolo 3kmDudek Ondřej10.MM9.7 0:16:03 12112
27.04.2013VC Loštice 2013Malí žáciHrůzek Filip1.101.89 00:11:11.600:06:31.330130
27.04.2013VC Loštice 2013Ml.žáciŽižlavský Martin4.MM4.85 00:12:47.900:05:36.318118
27.04.2013VC Loštice 2013Ml.žáciRutar Adam8.MM8.86 00:13:18.300:06:36.913113
27.04.2013VC Loštice 2013Malí žáciUrban Michal10.1010.88 00:12:34.300:07:47.111111
27.04.2013VC Loštice 2013Ml.žáciUrban Daniel12.MM12.87 00:14:41.900:06:59.4919
27.04.2013VC Loštice 20132 kolaTomášková Kateřina31.ZA8.129 01:51:08.900:52:11.613113
27.04.2013VC Loštice 20133 kolaTomášek Michal34.MC11.128 02:10:24.801:25:11.410110
27.04.2013VC Loštice 20132 kolaHaluza David34.MS9.84 02:00:09.700:55:36.612112
08.05.2013Leznické Hópan 2013St.žáciViktorin Marek MS 847 DNF  1 
08.05.2013Leznické Hópan 2013Malí žáciHrůzek Filip1.101.681   30130
08.05.2013Leznické Hópan 20134 kolaSměšný Jan1.MA1.415 1:07:56 30130
08.05.2013Leznické Hópan 2013Malí žáciUrban Michal2.102.685   25125
08.05.2013Leznické Hópan 2013Ml.žáciŽižlavský Martin3.MM3.276   21121
08.05.2013Leznické Hópan 2013Ml.žáciRutar Adam6.MM6.258   15115
08.05.2013Leznické Hópan 2013St.žáciPaloušek Petr7.MS7.835 0:47:39 14114
08.05.2013Leznické Hópan 2013St.žáciBorůvka Tomáš8.MS8.829 0:51:17 13113
08.05.2013Leznické Hópan 2013St.žáciKrč Tomáš9.MS9.846 0:51:46 12112
08.05.2013Leznické Hópan 2013Ml.žáciUrban Daniel11.MM10.260   11111
08.05.2013Leznické Hópan 2013Ml.žáciSkaláková Klára13.ZM2.278   25125
08.05.2013Leznické Hópan 2013St.žáciHaluza David14.MS12.855 0:57:40 919
08.05.2013Leznické Hópan 2013Ml.žáciDudek Ondřej15.MM12.273   919
08.05.2013Leznické Hópan 20133 kolaBrückner Ivan20.MD13.188 1:18:33 818
08.05.2013Leznické Hópan 20133 kolaTomášková Kateřina22.ZA7.183 1:31:44 14114
08.05.2013Leznické Hópan 20134 kolaTomášek Michal34.MC8.435 1:29:28 13113
18.05.2013Mrtvý muž 2013Malí žáciHrůzek Filip2.102.B 11410:11:08 25125
18.05.2013Mrtvý muž 2013Ml.žáciRutar Adam3.MM3.M 11320:18:14 21121
18.05.2013Mrtvý muž 2013Ml.žáciUrban Daniel5.MM5.M 11920:20:12 16116
18.05.2013Mrtvý muž 20131 koloPaloušek Petr8.MS8.Č 11210:35:10 13113
18.05.2013Mrtvý muž 20131 koloUrban Radek13.MC3.11310:39:43  1 
18.05.2013Mrtvý muž 20131 koloKrč Tomáš17.MS15.R 11810:40:44 616
18.05.2013Mrtvý muž 2013Malí žáciUrban Michal18.1018.B 12410:21:56 414
18.05.2013Mrtvý muž 20131 koloHrůzek Petr20.MC5.11210:42:07  1 
18.05.2013Mrtvý muž 20131 koloHaluza David25.MS18.R 11210:44:54 414
18.05.2013Mrtvý muž 20133 kolaKostka Tomáš29.MB10.M 4431:47:50 11111
18.05.2013Mrtvý muž 20132 kolaKonopa Milan29.MD14.Č 0821:22:51 717
18.05.2013Mrtvý muž 20131 koloUrban Martin37.MS26.Č 12010:59:00 010
18.05.2013Mrtvý muž 20133 kolaVašíček Petr53.MA21.B 1931:59:11 313
22.05.2013Králecký úvoz 20133 kolaTomášková Kateřina ZA R 06 DNF  1 
22.05.2013Králecký úvoz 2013malí žáciUrban Michal 102.B 109   25125
22.05.2013Králecký úvoz 2013malí žáciHrůzek Filip 104.B 118   18118
22.05.2013Králecký úvoz 20134 kolaSměšný Jan1.MA1.B 07401:09:45 30130
22.05.2013Králecký úvoz 20131 koloŽižlavský Martin5.MM5.B 105100:26:50 16116
22.05.2013Králecký úvoz 20131 koloRutar Adam9.MM8.B 107100:33:05 13113
22.05.2013Králecký úvoz 20132 kolaHaluza David11.MS9.O 109201:00:08 12112
22.05.2013Králecký úvoz 20131 koloUrban Daniel11.MM10.B 108100:36:50 11111
22.05.2013Králecký úvoz 20132 kolaPaloušek Petr12.MS10.O 116201:01:19 11111
22.05.2013Králecký úvoz 20131 koloDudek Ondřej12.MM11.B 111101:03:00 10110
22.05.2013Králecký úvoz 20132 kolaViktorin Marek13.MS11.O 117201:01:33 10110
22.05.2013Králecký úvoz 20133 kolaKonopa Milan18.MD6.Č 08301:18:47 15115
22.05.2013Králecký úvoz 20134 kolaTomášek Michal21.MC9.Z 09401:32:10 12112
22.05.2013Králecký úvoz 20134 kolaSměšný Pavel22.MC10.Z 15401:36:20 11111
25.05.2013Rábl Bike Cup 201338 kmSměšný Jan1.MA1.19 1:23:59 30130
25.05.2013Rábl Bike Cup 2013Malí žáciHrůzek Filip1.101.3 9:46 30130
25.05.2013Rábl Bike Cup 2013Malí žáciUrban Michal3.103.2 10:45 21121
25.05.2013Rábl Bike Cup 201315 kmPaloušek Petr4.MS4.121 0:43:21 18118
25.05.2013Rábl Bike Cup 201315 kmBorůvka Tomáš6.MS6.120 0:45:28 15115
25.05.2013Rábl Bike Cup 201315 kmVenouš Dalibor9.MS7.119 0:47:08 14114
25.05.2013Rábl Bike Cup 201315 kmŽižlavský Martin11.MM3.121 0:47:52 21121
25.05.2013Rábl Bike Cup 201315 kmRutar Adam14.MM5.122 0:49:45 16116
25.05.2013Rábl Bike Cup 201315 kmHaluza David15.MS9.118 0:52:09 12112
25.05.2013Rábl Bike Cup 201315 kmUrban Daniel16.MM6.120 1:00:22 15115
25.05.2013Rábl Bike Cup 201338 kmTomášek Michal18.MC4.16 1:41:05 18118
25.05.2013Rábl Bike Cup 201338 kmTomášková Kateřina35.ZA3.  2:08:14 21121
25.05.2013Rábl Bike Cup 201338 kmFišnar Petr43.MA10.16 2:53:12 11111
01.06.2013Bikemaraton Bozeňov 2013Trasa BŽižlavský Martin MM 82 DNF  1 
01.06.2013Bikemaraton Bozeňov 2013Trasa AHrůzek Filip1.101.94 00:07:04.884 30130
01.06.2013Bikemaraton Bozeňov 2013Trasa BPaloušek Petr3.MS3.73 00:30:57.572 21121
01.06.2013Bikemaraton Bozeňov 2013Trasa AUrban Michal5.105.93 00:07:59.144 16116
01.06.2013Bikemaraton Bozeňov 2013Trasa BHaluza David11.MS6.80 00:35:51.260 15115
01.06.2013Bikemaraton Bozeňov 2013Trasa BViktorin Marek13.MS8.108 00:39:20.670 13113
01.06.2013Bikemaraton Bozeňov 2013Trasa BRutar Adam14.MM5.83 00:39:28.618 16116
01.06.2013Bikemaraton Bozeňov 2013Trasa BBorůvka Tomáš15.MS9.72 00:40:46.158 12112
01.06.2013Bikemaraton Bozeňov 2013Trasa BUrban Daniel16.MM6.81 00:42:03.785 15115
01.06.2013Bikemaraton Bozeňov 2013Trasa CTomášková Kateřina17.ZA6.229 01:54:27.66423:14.0 / 01:31:13.715115
01.06.2013Bikemaraton Bozeňov 2013Trasa DTomášek Michal32.MC5.57 02:48:51.13517:40.0 / 01:14:00.516116
01.06.2013Bikemaraton Bozeňov 2013Trasa DKonopa Milan55.MD8.23 03:22:31.21520:43.6 / 01:27:16.413113
09.06.2013VC MTB Leština 2013Hlavní závodHolec Pavel MC 131 DNF  1 
09.06.2013VC MTB Leština 2013Malí žáciHrůzek Filip2.102.13244:17.4 25125
09.06.2013VC MTB Leština 2013Malí žáciUrban Michal4.104.15844:21.2 18118
09.06.2013VC MTB Leština 2013St.žáciBorůvka Tomáš5.MS5.18 29:40.614:49.116116
09.06.2013VC MTB Leština 2013St.žáciPaloušek Petr6.MS6.67 29:40.614:49.915115
09.06.2013VC MTB Leština 2013Ml.žáciRutar Adam6.MM6.136 16:43.8 15115
09.06.2013VC MTB Leština 2013St.žáciVenouš Dalibor8.MS8.100 31:01.115:16.513113
09.06.2013VC MTB Leština 2013Ml.žáciUrban Daniel9.MM8.157 17:35.0 13113
09.06.2013VC MTB Leština 2013St.žáciViktorin Marek10.MS10.142 32:53.816:07.411111
09.06.2013VC MTB Leština 2013St.žáciDiviš Stanislav13.MS12.138 36:56.917:28.3919
09.06.2013VC MTB Leština 2013Malý hlavní závodHolec Patrik22.MJ14.13041:00:07.7 717
09.06.2013VC MTB Leština 2013Hlavní závodUrban Radek28.MC5.15961:25:30.5 16116
15.06.2013XC Hynčice 20134 kolaHolec Patrik MJ 21 DNF  1,5 
15.06.2013XC Hynčice 20134 kolaSměšný Jan MA 33 DNF  1,5 
15.06.2013XC Hynčice 20134 kolaNavrátil Martin MJ 20 DNF  1,5 
15.06.2013XC Hynčice 20132 kolaDiviš Stanislav1.MS12.16021:01:30 91,513,5
15.06.2013XC Hynčice 2013Malí žáciHrůzek Filip1.101.2041  301,545
15.06.2013XC Hynčice 20132 kolaUrban Martin3.MS14.16621:13:33 71,510,5
15.06.2013XC Hynčice 2013Ml.žáciRutar Adam4.MM4.202235:53 181,527
15.06.2013XC Hynčice 2013Malí žáciUrban Michal5.105.2071  161,524
15.06.2013XC Hynčice 2013Ml.žáciSkaláková Klára8.ZM3.210240:57 211,531,5
15.06.2013XC Hynčice 20132 kolaPaloušek Petr8.MS5.161238:36 161,524
15.06.2013XC Hynčice 2013Ml.žáciUrban Daniel9.MM6.203242:28 151,522,5
15.06.2013XC Hynčice 20132 kolaBorůvka Tomáš10.MS7.163243:26 141,521
15.06.2013XC Hynčice 20133 kolaBrückner Ivan11.MD5.10831:11:32 161,524
15.06.2013XC Hynčice 20132 kolaVenouš Daniel12.MS9.156249:08 121,518
15.06.2013XC Hynčice 20133 kolaTomášková Kateřina15.ZA7.11131:19:56 141,521
15.06.2013XC Hynčice 20132 kolaHaluza David15.MS10.157253:47 111,516,5
15.06.2013XC Hynčice 20134 kolaTomášek Michal23.MC2.3241:21:55 251,537,5
07.07.2013Časovka na Senovou 2013Ml.žáciRutar Adam4.MM4.2 15:40 18118
07.07.2013Časovka na Senovou 2013ČasovkaKostka Tomáš28.MB9.45 25:00 12112
07.07.2013Časovka na Senovou 2013ČasovkaBrückner Ivan45.MD8.71 27:30 13113
07.07.2013Časovka na Senovou 2013ČasovkaPaloušek Petr47.MS4.15 27:34 18118
07.07.2013Časovka na Senovou 2013ČasovkaKonopa Milan50.MD10.27 28:20 11111
07.07.2013Časovka na Senovou 2013ČasovkaKrč Tomáš65.MS9.29 32:48 12112
20.07.2013Jeřáb 1003 2013Malí žáciHrůzek Filip1.101.222  30130
20.07.2013Jeřáb 1003 2013Ml.žáciŽižlavský Martin1.MM1.125  30130
20.07.2013Jeřáb 1003 2013Ml.žáciUrban Daniel4.MM4.185  18118
20.07.2013Jeřáb 1003 2013Ml.žáciRutar Adam6.MM6.135  15115
20.07.2013Jeřáb 1003 2013Malí žáciUrban Michal8.108.142  13113
20.07.2013Jeřáb 1003 201370 kmTomášek Michal20.MC6.26023:23:36 15115
20.07.2013Jeřáb 1003 201335 kmKonopa Milan44.MD9.152 2:00:43 12112
20.07.2013Jeřáb 1003 201335 kmTomášková Kateřina72.ZA8.132 2:14:34 13113
20.07.2013Jeřáb 1003 201335 kmKrč Tomáš76.MS7.124 2:15:47 14114
20.07.2013Jeřáb 1003 201335 kmAdamík Jiří78.MD16.158 2:26:21 515
20.07.2013Jeřáb 1003 201335 kmHaluza David87.MS8.76 2:41:22 13113
20.07.2013Jeřáb 1003 201335 kmPaloušek Petr90.MS9.133 2:55:11 12112
27.07.2013Heřmanický větrník 2013Malí žáciHrůzek Filip1.101.252 1:33,69 30130
27.07.2013Heřmanický větrník 2013Ml.žáciRutar Adam4.MM4.26312:56,89 18118
27.07.2013Heřmanický větrník 2013Malí žáciUrban Michal4.104.260 1:43,15 18118
27.07.2013Heřmanický větrník 2013St.žáciVenouš Daniel5.MS5.23030:08:59,70 16116
27.07.2013Heřmanický větrník 2013Ml.žáciUrban Daniel8.MM6.26113:17,54 15115
27.07.2013Heřmanický větrník 2013PředžáciUrbanová Veronika23.723.25910:01:42,79 212
27.07.2013Heřmanický větrník 2013Hlavní závodUrban Radek30.MC5.26271:14:08,770:31:30,2816116
27.07.2013Heřmanický větrník 2013Hlavní závodKostecký Jan43.MC6.12761:08:54,930:33:25,6715115
03.08.2013Hynčický MTB maraton 201361 kmTomášek Michal MC4.232  18118
03.08.2013Hynčický MTB maraton 2013Malí žáciHrůzek Filip1.101.2222  30130
03.08.2013Hynčický MTB maraton 2013ŽáciPaloušek Petr4.MS4.195132:18 18118
03.08.2013Hynčický MTB maraton 2013ŽáciŽižlavský Martin11.MM5.193139:09 16116
03.08.2013Hynčický MTB maraton 2013ŽáciRutar Adam14.MM6.199141:17 15115
03.08.2013Hynčický MTB maraton 201338 kmTomášková Kateřina20.ZA6.12512:55:18 15115
11.08.2013O cenu Rapotína 2013Malí žáciUrban Michal3.103.  0:06:00 21121
11.08.2013O cenu Rapotína 2013Mladší žáci, žákyněŽižlavský Martin4.MM4.  07:49,0 18118
11.08.2013O cenu Rapotína 2013Mladší žáci, žákyněRutar Adam5.MM5.  08:17,0 16116
11.08.2013O cenu Rapotína 2013Mladší žáci, žákyněUrban Daniel6.MM6.  08:21,0 15115
11.08.2013O cenu Rapotína 20131 koloVenouš Daniel11.MS8.  0:32:40 13113
11.08.2013O cenu Rapotína 20131 koloHaluza David12.MS9.  0:33:35 12112
11.08.2013O cenu Rapotína 20132 kolaTomášková Kateřina12.ZA8.  1:04:26 13113
11.08.2013O cenu Rapotína 20131 koloDiviš Stanislav16.MS12.  0:44:14 919
11.08.2013O cenu Rapotína 20133 kolaKostka Tomáš44.MB11.  1:16:41 10110
11.08.2013O cenu Rapotína 20133 kolaTomášek Michal47.MC7.  1:16:52 14114
11.08.2013O cenu Rapotína 20133 kolaKostecký Jan70.MC15.  1:23:46 616
11.08.2013O cenu Rapotína 20133 kolaVašíček Petr84.MA25.  1:27:43 111
11.08.2013O cenu Rapotína 20133 kolaAdamík Jiří100.MD15.  1:40:22 616
11.08.2013O cenu Rapotína 20133 kolaHolec Pavel107.MC22.  1:49:10 212
17.08.2013Welzlovo kolo 20135 kmŽižlavský Martin1.MM1.252 9:18 30130
17.08.2013Welzlovo kolo 20135 kmUrban Daniel5.MM4.253 9:53 18118
17.08.2013Welzlovo kolo 201335 kmTomášková Kateřina21.ZA3.95 2:00:22 21121
17.08.2013Welzlovo kolo 201350 kmTomášek Michal22.MC7.94 2:15:48 14114
17.08.2013Welzlovo kolo 201335 kmHaluza David22.MS5.139 2:00:53 16116
17.08.2013Welzlovo kolo 201335 kmAdamík Jiří24.MD7.125 2:03:54 14114
17.08.2013Welzlovo kolo 201335 kmRutar Adam27.MS6.134 2:06:25 15115
17.08.2013Welzlovo kolo 201335 kmPaloušek Petr42.MS10.96 2:38:55 11111
24.08.2013Ramzovský bikemaraton 2013Malí žáciHrůzek Filip2.102.M38 04:58 25125
24.08.2013Ramzovský bikemaraton 201340 kmTomášek Michal26.MC5.71 2:05:01 16116
24.08.2013Ramzovský bikemaraton 201340 kmBrückner Ivan63.MD10.53 2:30:51 11111
24.08.2013Ramzovský bikemaraton 201340 kmAdamík Jiří76.MD12.24 2:59:54 919
24.08.2013Ramzovský bikemaraton 201340 kmTomášková Kateřina77.ZA6.70 3:00:42 15115
31.08.2013Moravský bikemaraton 201380 kmTomášek Michal55.MC11.125 03:34:16.402:03:06(58)10110
31.08.2013Moravský bikemaraton 201380 kmKonopa Milan89.MD12.67 04:17:59.102:18:07(82)919
31.08.2013Moravský bikemaraton 201350 kmTomášková Kateřina242.ZA3.431 02:32:22.2 21121
08.09.2013Mohelnický půlmaraton 201350 kmKostka Tomáš48.MB10.105 2:21:28 11111
08.09.2013Mohelnický půlmaraton 201350 kmKonopa Milan74.MD10.92 2:37:53 11111
14.09.2013VC MTB Šumperk 2013Časovka dětiUrban Daniel4.MM3.12 6:36,7 21121
14.09.2013VC MTB Šumperk 2013Časovka dětiUrban Michal7.103.13 7:11,7 21121
14.09.2013VC MTB Šumperk 2013Časovka dětiSkaláková Klára9.ZM2.22 7:26,4 25125
14.09.2013VC MTB Šumperk 2013ČasovkaPaloušek Petr30.MS5.37 7:18,8 16116
14.09.2013VC MTB Šumperk 2013ČasovkaTomášek Michal31.MC6.42 7:24,3 15115
14.09.2013VC MTB Šumperk 2013ČasovkaUrban Radek35.MC8.20 7:35,2 13113
14.09.2013VC MTB Šumperk 2013ČasovkaKonopa Milan41.MD4.108 8:24,9 18118
14.09.2013VC MTB Šumperk 2013ČasovkaTomášková Kateřina48.ZA3.43 9:30,8 21121
21.09.2013Petrovské studánky 2013Ml.žáciUrban Daniel2.MM2. 410:25 25125
21.09.2013Petrovské studánky 20132 kolaPaloušek Petr3.MS3. 20:35:30 21121
21.09.2013Petrovské studánky 2013Ml.žáciKomínek Petr5.MM4. 411:44 18118
21.09.2013Petrovské studánky 2013Malí žáciUrban Michal5.105. 25:46 16116
21.09.2013Petrovské studánky 2013Ml.žáciSkaláková Klára6.ZM2. 411:57 25125
21.09.2013Petrovské studánky 20132 kolaTomášková Kateřina7.ZA2. 20:46:39 25125
21.09.2013Petrovské studánky 2013Malí žáciAndělová Sabina10.1010. 29:05 11111
21.09.2013Petrovské studánky 20133 kolaKonopa Milan14.MD5. 31:09:06 16116
21.09.2013Petrovské studánky 20134 kolaVaverka Jiří21.MA15. 41:56:30 616
21.09.2013Petrovské studánky 20134 kolaVašíček Petr27.MA14. 41:24:54 717
21.09.2013Petrovské studánky 20134 kolaVaverka Jiří32.MC10. 42:20:15 11111
28.09.2013VC XC Hrabenov 20133 kolaTomášková Kateřina ZA 86 DNF  1,5 
28.09.2013VC XC Hrabenov 20132 kola zkrácenáPaloušek Petr2.MS2.81 19:09 251,537,5
28.09.2013VC XC Hrabenov 20131 kolo zkrácenéSkaláková Klára4.ZM1.59 14:52 301,545
28.09.2013VC XC Hrabenov 20133 kolaKonopa Milan7.MD6.88 00:57:01 151,522,5
28.09.2013VC XC Hrabenov 20133 kolaBrückner Ivan8.MD7.84 00:57:24 141,521
28.09.2013VC XC Hrabenov 20135 kolKostka Tomáš21.MB4.27 01:27:51 181,527
26.04.2014VC Velké Losiny 20143 kolaTomášková Kateřina ZA 34 DNF  1 
26.04.2014VC Velké Losiny 2014Starší žákyněSkaláková Klára2.ZS2.32 0:26:10 25125
26.04.2014VC Velké Losiny 2014Malí žáciUrban Michal3.103.12   21121
26.04.2014VC Velké Losiny 2014Starší žáciHaluza David6.MS6.7 0:46:25 15115
26.04.2014VC Velké Losiny 2014Starší žáciRutar Adam9.MS9.9 0:54:40 12112
26.04.2014VC Velké Losiny 2014Mladší žáciHrůzek Filip9.MM8.11 0:13:19 13113
26.04.2014VC Velké Losiny 2014Starší žáciŽižlavský Martin10.MS10.6 0:55:03 11111
26.04.2014VC Velké Losiny 20143 kolaTomášek Michal10.MC6.15 0:55:53 15115
26.04.2014VC Velké Losiny 2014Starší žáciUrban Daniel11.MS11.8 0:58:35 10110
26.04.2014VC Velké Losiny 2014Malí žáciSkalák Štěpán12.1011.11   10110
26.04.2014VC Velké Losiny 20144 kolaVašíček Petr17.MA9.9-1  12112
26.04.2014VC Velké Losiny 20143 kolaBrückner Ivan23.MD8.23 1:04:01 13113
26.04.2014VC Velké Losiny 20143 kolaHolec Pavel35.MC15.16-1  616
30.04.2014Leznické Hópan 20143 kolaTomášková Kateřina ZA 113 DNF  1 
30.04.2014Leznické Hópan 2014Malí žáciUrban Michal3.103.406 3:59 21121
30.04.2014Leznické Hópan 2014Starší žáciKrč Tomáš4.MS4.206 0:47 18118
30.04.2014Leznické Hópan 2014Mladší žáciHrůzek Filip5.MM4.305 18:04 18118
30.04.2014Leznické Hópan 2014Starší žáciŽižlavský Martin6.MS6.204 0:52 15115
30.04.2014Leznické Hópan 20143 kolaKonopa Milan17.MD8.103 1:18:56 13113
30.04.2014Leznické Hópan 20144 kolaTomášek Michal33.MC6.35 1:29:09 15115
30.04.2014Leznické Hópan 20144 kolaHolec Pavel48.MC13.27-1  818
17.05.2014Rábl Bike Cup 2014Muži CHolec Pavel MC10.8   11111
17.05.2014Rábl Bike Cup 2014Mladší žáciHrůzek Filip MM2.103 0:24:04 25125
17.05.2014Rábl Bike Cup 2014Muži CTomášek Michal MC3.7   21121
17.05.2014Rábl Bike Cup 2014Starší žáciŽižlavský Martin MS3.105 1:16:54 21121
17.05.2014Rábl Bike Cup 2014Ženy ATomášková Kateřina6.ZA6.2 1:14:21 15115
17.05.2014Rábl Bike Cup 2014Muži AVašíček Petr13.MA13.44 1:53:39 818
24.05.2014Mrtvý muž 2014Muži DBrückner Ivan MD14.Z321:20:25 717
24.05.2014Mrtvý muž 2014Muži DAdamík Jiří MD Z22DNF  1 
24.05.2014Mrtvý muž 20142 kolaTomášková Kateřina ZA Č92DNF  1 
24.05.2014Mrtvý muž 2014Muži DKonopa Milan MD13.Z521:18:27 818
24.05.2014Mrtvý muž 20142 kolaHolec Patrik MJ M42DNF  1 
24.05.2014Mrtvý muž 20143 kolaHolec Pavel MC 1043DNF  1 
24.05.2014Mrtvý muž 20147 kmHrůzek Filip3.MM3.M320:20:16 21121
24.05.2014Mrtvý muž 20141 koloRutar Adam10.MS8.Ž10910:52:25 13113
24.05.2014Mrtvý muž 20143 kolaTomášek Michal21.MC6.10831:41:58 15115
24.05.2014Mrtvý muž 20143 kolaKostka Tomáš31.MC12.10731:47:45 919
24.05.2014Mrtvý muž 20143 kolaVašíček Petr38.MA13.1331:53:47 818
28.05.2014Králecký úvoz 20143 kolaTomášková Kateřina ZA 34    1 
28.05.2014Králecký úvoz 20141 koloHrůzek Filip6.MM3.1410:26:26 21121
28.05.2014Králecký úvoz 20142 kolaHaluza David9.MS6.1720:50:47 15115
28.05.2014Králecký úvoz 20142 kolaŽižlavský Martin11.MS8.1820:52:13 13113
28.05.2014Králecký úvoz 20142 kolaRutar Adam12.MS9.1620:55:40 12112
28.05.2014Králecký úvoz 20144 kolaVašíček Petr20.MA8.941:23:52 13113
28.05.2014Králecký úvoz 20143 kolaBrückner Ivan36.MD10.2831:05:14 11111
28.05.2014Králecký úvoz 20143 kolaKonopa Milan38.MD11.2531:08:24 10110
07.06.2014Bikemaraton Bozeňov 2014Trasa DKonopa Milan MD 50 DNF  1 
07.06.2014Bikemaraton Bozeňov 2014Trasa BKrč Tomáš3.MS3.56 29:50.387 21121
07.06.2014Bikemaraton Bozeňov 2014Trasa BHrůzek Filip16.MM5.188 37:49.338 16116
07.06.2014Bikemaraton Bozeňov 2014Trasa CTomášková Kateřina21.ZA9.75 1:54:30.421 12112
07.06.2014Bikemaraton Bozeňov 2014Trasa DAdamík Jiří64.MD7.92 4:25:28.000 14114
28.06.2014XC Hynčice 2014Ženy a muži DBrückner Ivan7.MD6.108 1:11:58 15115
28.06.2014XC Hynčice 2014Starší žactvoHaluza David8.MS6.6 53:48 15115
28.06.2014XC Hynčice 2014Hlavní závodHolec Pavel41.MC9.4 2:25:00 12112
06.07.2014Časovka na Senovou 2014Hlavní závodKostka Tomáš17.MC4.55 00:23:44 18118
06.07.2014Časovka na Senovou 2014Hlavní závodBrückner Ivan37.MD7.37 00:27:52 14114
06.07.2014Časovka na Senovou 2014Hlavní závodKrč Tomáš43.MS4.30 00:29:14 18118
06.07.2014Časovka na Senovou 2014Hlavní závodKonopa Milan44.MD8.38 00:29:36 13113
06.07.2014Časovka na Senovou 2014Hlavní závodHaluza David53.MS8.14 00:33:30 13113
06.07.2014Časovka na Senovou 2014Hlavní závodHolec Pavel56.MC10.54 00:34:28 11111
06.07.2014Časovka na Senovou 2014Hlavní závodAdamík Jiří57.MD9.27 00:36:05 12112
06.07.2014Časovka na Senovou 2014Hlavní závodRutar Adam62.MS10.23 00:38:23 11111
19.07.2014Jeřáb 1003 2014Mladší žáciHrůzek Filip4.MM4.12   18118
19.07.2014Jeřáb 1003 201435 kmBrückner Ivan22.MD11.89 1:59:42 10110
19.07.2014Jeřáb 1003 201435 kmKonopa Milan27.MD13.91 2:02:40 818
19.07.2014Jeřáb 1003 201470 kmKostka Tomáš30.MC7.29923:33:10 14114
19.07.2014Jeřáb 1003 201435 kmTomášková Kateřina35.ZA4.81 2:18:46 18118
19.07.2014Jeřáb 1003 201435 kmŽižlavský Martin36.MS5.124 2:22:11 16116
19.07.2014Jeřáb 1003 201435 kmHaluza David38.MS6.96 2:34:21 15115
19.07.2014Jeřáb 1003 201435 kmRutar Adam39.MS7.130 2:38:23 14114
26.07.2014Heřmanický Větrník 2014Mladší žáciHrůzek Filip5.MM5.    16116
26.07.2014Heřmanický Větrník 201460 minutVašíček Petr30.MA8. 7  13113
26.07.2014Heřmanický Větrník 201460 minutHolec Pavel55.MC9. 5  12112
02.08.2014Časovka na Šindelnou 2014Mladší žactvo - Do sedýlkaHrůzek Filip5.MM5.119 16:24 16116
02.08.2014Časovka na Šindelnou 2014Hlavní závodHaluza David36.MS5.37 45:46 16116
02.08.2014Časovka na Šindelnou 2014Hlavní závodŽižlavský Martin42.MS6.35 51:37 15115
02.08.2014Časovka na Šindelnou 2014Hlavní závodRutar Adam45.MS7.39 55:47 14114
10.08.2014O cenu Rapotína 20144,5kmHrůzek Filip5.MM5.41 08:36.0 16116
10.08.2014O cenu Rapotína 20142 kolaTomášková Kateřina7.ZA5.221:06:33 16116
10.08.2014O cenu Rapotína 20141 koloŽižlavský Martin10.MS10.2410:32:47 11111
10.08.2014O cenu Rapotína 20144,5kmKubíček Petr15.MM14.42 09:24.0 717
10.08.2014O cenu Rapotína 20143 kolaKostka Tomáš28.MC2.6631:16:18 25125
10.08.2014O cenu Rapotína 20143 kolaTomášek Michal29.MC3.3631:17:11 21121
10.08.2014O cenu Rapotína 20143 kolaBrückner Ivan48.MD9.3231:25:31 12112
10.08.2014O cenu Rapotína 20143 kolaVašíček Petr51.MA10.6331:29:31 11111
10.08.2014O cenu Rapotína 20143 kolaAdamík Jiří67.MD13.3431:45:35 818
16.08.2014Petrovské studánky 20143 kolaTomášková Kateřina2.ZA2.21 1:04:10 25125
16.08.2014Petrovské studánky 2014BenjamínciEve Etien2.42.215 00:00:11 25125
16.08.2014Petrovské studánky 2014BenjamínciEve Fabien3.43.216 00:00:12 21121
16.08.2014Petrovské studánky 2014BenjamínciStančíková Ema6.46.217 00:00:15 15115
16.08.2014Petrovské studánky 2014Mladší žactvoKubíček Petr7.MM7.202 13:38 14114
16.08.2014Petrovské studánky 20144 kolaFendrich René12.MC3.73 1:09:44 21121
16.08.2014Petrovské studánky 20144 kolaHrnčíř Petr16.MD6.45 1:17:43 15115
23.08.2014Ramzovský bikemaraton 201418 kmŽižlavský Martin9.MS6.7 1:25:30 15115
30.08.2014Moravský Bikemaraton 201450 kmTomášková Kateřina15.ZA3.  02:51:31.6 21121
30.08.2014Moravský Bikemaraton 201480 kmKonopa Milan64.MD8.  04:59:37.7 13113
07.09.2014Mohelnický půlmaraton 2014Muži A, B, C, DKostka Tomáš27.MC5.56 2:25:20 161,524
07.09.2014Mohelnický půlmaraton 2014Muži A, B, C, DBrückner Ivan56.MD8.101 2:46:07 131,519,5
07.09.2014Mohelnický půlmaraton 2014Muži A, B, C, DHolec Pavel76.MC19.63 3:36:23 41,56
07.09.2014Mohelnický půlmaraton 2014Muži A, B, C, DAdamík Jiří77.MD10.62 3:36:23 111,516,5
13.09.2014VC MTB Šumperk 2014start 11:45Kostka Tomáš18.MC3.102 09:24,29 21121
13.09.2014VC MTB Šumperk 2014start 11:45Žižlavský Martin34.MS3.47 12:08,30 21121
13.09.2014VC MTB Šumperk 2014start 11:45Haluza David42.MS4.49 13:32,58 18118
13.09.2014VC MTB Šumperk 2014start 11:45Holec Pavel46.MC7.29 14:04,80 14114
28.09.2014VC XC Hrabenov 20142 x 2,5 kmŽižlavský Martin3.MS3.58 23:31 21121
28.09.2014VC XC Hrabenov 20143 x 3,7 kmBrückner Ivan8.MD5.74 00:56:37 16116
25.04.2015VC Velké Losiny 2015Starší žáciHaluza David3.MS3.8 00:28:36 21121
25.04.2015VC Velké Losiny 2015Starší žáciHojgr Jakub4.MS4.10 00:29:30 18118
25.04.2015VC Velké Losiny 2015Starší žáciRutar Adam7.MS7.9 00:35:15 14114
25.04.2015VC Velké Losiny 2015Muži 40+, Ženy 16+Tomášek Michal9.MC7.16 0:39:45 14114
25.04.2015VC Velké Losiny 2015Muži 40+, Ženy 16+Adamík Jiří30.MD11.31 0:56:01 10110
06.05.2015Leznické Hópan 2015Starší žáciRutar Adam MS 203 DNF  1 
06.05.2015Leznické Hópan 2015Starší žáciHaluza David MS 201 DNF  1 
06.05.2015Leznické Hópan 2015Mladší žáciKubíček Petr4.MM4.302 0:25:14 18118
06.05.2015Leznické Hópan 2015Starší žáciHojgr Jakub5.MS5.209 1:04:10 16116
06.05.2015Leznické Hópan 2015MC,MD,Ženy,JuniorkyTomášek Michal5.MC4.103 1:19:10 18118
06.05.2015Leznické Hópan 2015Starší žáciŽižlavský Martin7.MS6.206 1:12:01 15115
06.05.2015Leznické Hópan 2015Mladší žáciHrůzek Filip7.MM7.308 0:31:49 14114
06.05.2015Leznické Hópan 2015MC,MD,Ženy,JuniorkyTomášková Kateřina17.ZJ2.114-1  25125
23.05.2015Mrtvý muž 20151 koloŽižlavský Martin MS11.Ž10910:38:05 10110
23.05.2015Mrtvý muž 20151 koloHaluza David MS6.Ž10210:35:18 15115
23.05.2015Mrtvý muž 20151 koloRutar Adam MS10.Ž10710:38:04 11111
23.05.2015Mrtvý muž 20152 malá kolaUrban Michal MM6.M1420:19:56 15115
23.05.2015Mrtvý muž 20152 malá kolaHrůzek Filip MM2.M2020:18:54 25125
23.05.2015Mrtvý muž 20151 koloHojgr David MS8.Ž10310:35:38 13113
23.05.2015Mrtvý muž 20151 malé koloKubíčková Eliška 104.O10610:17:25 18118
23.05.2015Mrtvý muž 20152 malá kolaKubíček Petr MM3.M1920:19:07 21121
23.05.2015Mrtvý muž 20153 kolaTomášek Michal17.MC5.12731:35:16 16116
23.05.2015Mrtvý muž 20153 kolaKostka Tomáš19.MC7.13531:40:37 14114
23.05.2015Mrtvý muž 20152 kolaAdamík Jiří26.MD15.Z221:19:55 616
23.05.2015Mrtvý muž 20152 kolaTomášková Kateřina27.ZJ2.M10321:22:11 25125
23.05.2015Mrtvý muž 20152 kolaUrban Martin30.MJ8.M921:23:48 13113
23.05.2015Mrtvý muž 20153 kolaVašíček Petr35.MA12.3031:58:44 919
23.05.2015Mrtvý muž 20152 kolaRutarová Irena38.ZB5.Č11321:30:30 16116
27.05.2015Králecký úvoz 20151 koloKubíček Petr5.MM5.210:25:55 16116
27.05.2015Králecký úvoz 20152 kolaHaluza David6.MS4.220:43:41 18118
27.05.2015Králecký úvoz 20152 kolaHojgr Jakub7.MS5.320:44:07 16116
27.05.2015Králecký úvoz 20152 kolaŽižlavský Martin9.MS7.720:47:43 14114
27.05.2015Králecký úvoz 20153 kolaTomášek Michal11.MC4.2030:55:30 18118
27.05.2015Králecký úvoz 20152 kolaTomášková Kateřina12.ZJ2.1320:50:57 25125
27.05.2015Králecký úvoz 20152 kolaRutar Adam13.MS8.520:52:33 13113
30.05.2015Rábl Bike Cup 201520kmHaluza David4.MS2.45 1:02:23 25125
30.05.2015Rábl Bike Cup 20151 okruhKubíček Petr4.MM4.11 0:24:25 18118
30.05.2015Rábl Bike Cup 201520kmHojgr Jakub6.MS3.47 1:06:46 21121
30.05.2015Rábl Bike Cup 201520kmŽižlavský Martin7.MS4.44 1:07:39 18118
30.05.2015Rábl Bike Cup 201520kmRutar Adam8.MS5.46 1:10:20 16116
06.06.2015Bikemaraton Bozeňov 201511,2kmKrč Tomáš1.MS1.186 0:26:27.64 301,545
06.06.2015Bikemaraton Bozeňov 201511,2kmHaluza David5.MS5.25 0:29:53.38 161,524
06.06.2015Bikemaraton Bozeňov 201511,2kmŽižlavský Martin14.MS9.27 0:31:31.92 121,518
06.06.2015Bikemaraton Bozeňov 201529,3kmTomášková Kateřina16.ZJ1.53 1:46:30.81 301,545
06.06.2015Bikemaraton Bozeňov 201511,2kmRutar Adam16.MS11.26 0:32:33.68 101,515
06.06.2015Bikemaraton Bozeňov 201511,2kmKubíček Petr18.MM4.38 0:34:34.83 181,527
06.06.2015Bikemaraton Bozeňov 201553,7kmTomášek Michal32.MC6.122 2:44:20.35 151,522,5
06.06.2015Bikemaraton Bozeňov 201553,7kmKonopa Milan47.MD7.129 3:15:43.25 141,521
06.06.2015Bikemaraton Bozeňov 201553,7kmAdamík Jiří53.MD8.116 3:33:47.36 131,519,5
27.06.2015XC Hynčice 20153 x 4,9 kmTomášková Kateřina ZJ 14 DNF  1 
27.06.2015XC Hynčice 20152 x 4,9 kmKrč Tomáš2.MS2.9 40:19 25125
27.06.2015XC Hynčice 20152 x 4,9 kmHaluza David4.MS4.12 44:57 18118
27.06.2015XC Hynčice 20153 x 4,9 kmRutarová Irena13.ZB3.11 1:31:25 21121
27.06.2015XC Hynčice 20153 x 4,9 kmHolec Pavel14.MD4.12 1:31:41 18118
27.06.2015XC Hynčice 20154 x 4,9 kmTomášek Michal23.MC4.56 1:20:10 18118
05.07.2015Časovka na Senovou 2015Časovka na HájKostka Tomáš21.MC6.55 00:25:03 15115
05.07.2015Časovka na Senovou 2015Časovka na HájTomášek Michal23.MC8.32 00:25:09 13113
05.07.2015Časovka na Senovou 2015Časovka na HájKrč Tomáš24.MS2.42 00:25:15 25125
05.07.2015Časovka na Senovou 2015Časovka na HájHaluza David35.MS3.29 00:27:39 21121
05.07.2015Časovka na Senovou 2015Časovka na HájKonopa Milan44.MD9.18 00:30:13 12112
05.07.2015Časovka na Senovou 2015Časovka na HájHojgr Jakub46.MS5.28 00:30:56 16116
05.07.2015Časovka na Senovou 2015Časovka na HájTomášková Kateřina53.ZJ1.27 00:33:54 30130
05.07.2015Časovka na Senovou 2015Časovka na HájRutar Adam54.MS6.30 00:34:44 15115
05.07.2015Časovka na Senovou 2015Časovka na HájRutarová Irena57.ZB3.31 00:38:27 21121
18.07.2015Jeřáb 1003 201535kmHaluza David14.MS1.41811:55:14 30130
18.07.2015Jeřáb 1003 201535kmKrč Tomáš22.MS3.42112:14:49 21121
18.07.2015Jeřáb 1003 201535kmAdamík Jiří24.MD12.41612:16:56 919
18.07.2015Jeřáb 1003 201535kmKaplan Robin28.MS5.37312:27:31 16116
18.07.2015Jeřáb 1003 201535kmRutar Adam29.MS6.41712:28:20 15115
25.07.2015Heřmanický větrník 20153KMKrč Tomáš1.MS1.519 7:38.5 30130
25.07.2015Heřmanický větrník 2015Hlavní závodKrč Tomáš16.MJ4.11141:07:05 18118
09.08.2015O cenu Rapotína 20153 kolaHaluza Rudolf MC 39 DNF  1 
09.08.2015O cenu Rapotína 20151 koloKrč Tomáš1.MS1.1610:25:41 30130
09.08.2015O cenu Rapotína 20151 koloHaluza David8.MS8.2010:32:28 13113
09.08.2015O cenu Rapotína 20151 koloŽižlavský Martin9.MS9.1110:33:30 12112
09.08.2015O cenu Rapotína 20153 malá kolaKubíček Petr9.MM6.69308:45,5 15115
09.08.2015O cenu Rapotína 20152 kolaTomášková Kateřina11.ZJ2.1021:10:56 25125
09.08.2015O cenu Rapotína 20151 koloRutar Adam11.MS11.2110:34:01 10110
09.08.2015O cenu Rapotína 20152 kolaRutarová Irena13.ZB5.1121:19:21 16116
09.08.2015O cenu Rapotína 20152 malá kolaKubíčková Eliška13.1013.70206:50,4 818
09.08.2015O cenu Rapotína 20153 kolaKostka Tomáš29.MC6.8831:21:07 15115
09.08.2015O cenu Rapotína 20153 kolaTomášek Michal39.MC8.3831:26:22 13113
09.08.2015O cenu Rapotína 20153 kolaJuriček Miroslav48.MJ6.1231:32:46 15115
09.08.2015O cenu Rapotína 20153 kolaAdamík Jiří67.MD16.5431:53:48 515
22.08.2015Ramzovský bikemaraton 20153 malá kolaKubíček Petr5.MM4.179 9:15 18118
22.08.2015Ramzovský bikemaraton 20152 malá kolaKubíčková Eliška12.1012.178 8:50 919
29.08.2015Moravský Bikemaraton 2015DětiRutar Adam33.MS7.544101:45:30.7 14114
29.08.2015Moravský Bikemaraton 2015Muži a ženyTomášek Michal42.MC13.44104:00:38.1 818
29.08.2015Moravský Bikemaraton 2015Muži a ženyKonopa Milan47.MD7.28104:12:34.6 14114
29.08.2015Moravský Bikemaraton 2015DětiKubíček Petr61.MM8.583102:00:25.8 13113
29.08.2015Moravský Bikemaraton 2015Junioři a juniorkyTomášková Kateřina147.ZJ1.285102:34:17.6 30130
06.09.2015Mohelnický půlmaraton 20154 x 2,7Kubíček Petr5.MM5.52 0:28:28 16116
06.09.2015Mohelnický půlmaraton 20152 x 2,7kmKubíčková Eliška13.ZM13.51 0:16:35 818
06.09.2015Mohelnický půlmaraton 2015Hlavní závodKostka Tomáš27.MC6.69 2:18:45 15115
06.09.2015Mohelnický půlmaraton 2015Hlavní závodJuriček Miroslav30.MJ5.5 2:21:31 16116
06.09.2015Mohelnický půlmaraton 2015Hlavní závodTomášek Michal40.MC8.74 2:27:09 13113
06.09.2015Mohelnický půlmaraton 2015Hlavní závodKonopa Milan58.MD6.75 2:37:27 15115
06.09.2015Mohelnický půlmaraton 2015Hlavní závodTomášková Kateřina75.ZJ3.45 3:06:07 21121
12.09.2015VC MTB Šumperk 2015dětiKubíček Petr9.MM6.9 06:17,04 15115
12.09.2015VC MTB Šumperk 2015dětiKubíčková Eliška12.105.8 08:16,42 16116
12.09.2015VC MTB Šumperk 2015Hlavní závodKrč Tomáš15.MS2.34 08:33,72 25125
12.09.2015VC MTB Šumperk 2015Hlavní závodKostka Tomáš22.MC5.27 08:58,30 16116
12.09.2015VC MTB Šumperk 2015Hlavní závodTomášek Michal26.MC6.36 09:20,35 15115
12.09.2015VC MTB Šumperk 2015Hlavní závodHolec Pavel44.MD4.18 12:41,88 18118
12.09.2015VC MTB Šumperk 2015Hlavní závodTomášková Kateřina46.ZJ1.39 13:06,70 30130
12.09.2015VC MTB Šumperk 2015Hlavní závodRutarová Irena47.ZB3.37 13:15,72 21121
12.09.2015VC MTB Šumperk 2015Hlavní závodRutar Adam48.MS6.38 13:19,59 15115
19.09.2015Kolšov 20155 kolKostka Tomáš MC5.3851:31:22 16116
19.09.2015Kolšov 20153 malá kolaKrč Tomáš MS2.2533  25125
27.09.2015VC XC Hrabenov 20155 kolJuriček Miroslav11.MJ4.4 01:08:05 181,527
27.09.2015VC XC Hrabenov 20153 kolaTomášková Kateřina12.ZJ2.75 00:51:10 251,537,5
27.09.2015VC XC Hrabenov 20153 kolaRutarová Irena13.ZB2.80 00:55:20 251,537,5
27.09.2015VC XC Hrabenov 20155 kolKubíček Tomáš14.MA6.3 01:26:59 151,522,5
23.04.2016VC Velké Losiny 2016Ml.žáciKlimešová Michaela5.ZM2.72 00:16:49 25125
23.04.2016VC Velké Losiny 2016JuniořiHaluza David5.MJ5.91 0:58:58 16116
23.04.2016VC Velké Losiny 2016JuniořiHojgr Jakub7.MJ7.92 1:16:57 14114
23.04.2016VC Velké Losiny 2016Ml.žáciKubíčková Eliška7.ZM4.73 00:22:15 18118
23.04.2016VC Velké Losiny 2016St.žáciRutar Adam10.MS7.18 00:33:28 14114
23.04.2016VC Velké Losiny 2016St.žáciKubíček Petr11.MS8.22 00:34:50 13113
23.04.2016VC Velké Losiny 20163 kolaRutarová Irena29.ZB1.81 0:56:22 30130
23.04.2016VC Velké Losiny 20163 kolaTomášková Kateřina30.ZA7.73 0:58:43 14114
11.05.2016Leznické Hópan 2016Ml.žáciKubíčková Eliška5.ZM1.302 23:29:00 30130
11.05.2016Leznické Hópan 20163 kolaTomášek Michal8.MC7.115 1:02:36 14114
11.05.2016Leznické Hópan 2016St.žáciRutar Adam9.MS6.203 0:52:07 15115
11.05.2016Leznické Hópan 2016St.žáciKubíček Petr11.MS8.202 5:59:53 13113
11.05.2016Leznické Hópan 20164 kolaKrč Tomáš18.MJ3.6 1:27:55 21121
11.05.2016Leznické Hópan 20163 kolaTomášková Kateřina35.ZA3.101 1:24:46 21121
25.05.2016Králecký úvoz 20163 okruhyTomášková Kateřina ZA 3 DNF  1 
25.05.2016Králecký úvoz 20163 okruhyHaluza David MJ 55 DNF  1 
25.05.2016Králecký úvoz 20161 okruhKubíčková Eliška8.ZM2.1010:40:19 25125
25.05.2016Králecký úvoz 20163 okruhyTomášek Michal9.MC6.45301:03:38 15115
25.05.2016Králecký úvoz 20162 okrhyKubíček Petr11.MS8.10200:55:54 13113
25.05.2016Králecký úvoz 20161 okruhKlimešová Michaela12.ZM3.1310:43:06 21121
25.05.2016Králecký úvoz 20162 okrhyRutarová Irena15.ZB3.12201:05:35 21121
25.05.2016Králecký úvoz 20163 okruhyKrč Tomáš15.MJ4.48301:05:50 18118
25.05.2016Králecký úvoz 20163 okruhyKostka Tomáš18.MC12.62301:07:31 919
28.05.2016Rábl Bike Cup 20161 okruh 8 kmKubíčková Eliška6.ZM2.62 0:30:05 25125
28.05.2016Rábl Bike Cup 201621 kmKubíček Petr7.MS4.7 1:05:56 18118
28.05.2016Rábl Bike Cup 20161 okruh 8 kmKlimešová Michaela7.ZM3.63 0:30:09 21121
28.05.2016Rábl Bike Cup 201621 kmRutar Adam8.MS5.11 1:07:29 16116
28.05.2016Rábl Bike Cup 201621 kmRutarová Irena10.ZB2.81 1:16:24 25125
28.05.2016Rábl Bike Cup 201635 kmKostka Tomáš38.MC8.120 1:35:31 13113
04.06.2016Bikemaraton Bozeňov 201629,3 kmKrč Tomáš3.MJ3.138 1:22:09 21121
04.06.2016Bikemaraton Bozeňov 201629,3 kmHaluza David7.MJ6.135 1:30:49 15115
04.06.2016Bikemaraton Bozeňov 201611,2 kmRutar Adam11.MS8.179 0:30:52 13113
04.06.2016Bikemaraton Bozeňov 201629,3 kmTomášková Kateřina12.ZA4.136 1:45:45 18118
04.06.2016Bikemaraton Bozeňov 201629,3 kmHojar Jakub14.MJ8.77 2:05:31 13113
04.06.2016Bikemaraton Bozeňov 201629,3 kmRutarová Irena15.ZB3.137 2:06:08 21121
04.06.2016Bikemaraton Bozeňov 201611,2 kmKlimešová Michaela20.ZM1.181 0:43:44 30130
04.06.2016Bikemaraton Bozeňov 201611,2 kmKubíček Petr22.MS12.180 0:48:20 919
04.06.2016Bikemaraton Bozeňov 201611,2 kmKubíčková Eliška23.ZM2.55 0:48:36 25125
10.07.2016VC XC Hrabenov 20165 kolHaluza David MJ 18 DNF  1,5 
10.07.2016VC XC Hrabenov 20161 menší koloKubíčková Eliška4.ZM2.107 00:20:55 251,537,5
10.07.2016VC XC Hrabenov 20161 menší koloKlimešová Michaela5.ZM3.101 00:21:02 211,531,5
10.07.2016VC XC Hrabenov 20162 menší kolaRutar Adam6.MS5.21r 00:28:28 161,524
10.07.2016VC XC Hrabenov 20164 kolaTomášek Michal6.MC6.91 01:06:34 151,522,5
10.07.2016VC XC Hrabenov 20163 kolaTomášková Kateřina16.ZA7.15 01:07:55 141,521
10.07.2016VC XC Hrabenov 20163 kolaRutarová Irena19.ZB3.16 01:22:46 211,531,5
16.07.2016Jeřáb 1003 - 2016MM, ZM_5x 450 mKubíčková Eliška2.ZM2.135  25125
16.07.2016Jeřáb 1003 - 2016MM, ZM_5x 450 mKlimešová Michaela3.ZM3.15  21121
16.07.2016Jeřáb 1003 - 201635 kmTomášková Kateřina11.ZA3.416 2:03:01 21121
16.07.2016Jeřáb 1003 - 201635 kmKonopa Milan12.MD5.438 2:04:30 16116
16.07.2016Jeřáb 1003 - 201635 kmKubíček Petr15.MS3.400 2:08:51 21121
16.07.2016Jeřáb 1003 - 201635 kmAdamík Jiří20.MD8.409 2:13:55 13113
06.08.2016Hynčický půlmaraton 2016Junioři, muži, ženyTomášková Kateřina3.ZA3.27 2:01:35 21121
06.08.2016Hynčický půlmaraton 2016Junioři, muži, ženyAdamík Jiří8.MD8.17 2:12:52 13113
14.08.2016O cenu Rapotína 201621 kmTomášková Kateřina ZA 12 DNF  1 
14.08.2016O cenu Rapotína 2016mladší žáciKubíčková Eliška ZM4.65 09:55,0 18118
14.08.2016O cenu Rapotína 2016mladší žáciKlimešová Michaela ZM3.58 09:40,0 21121
14.08.2016O cenu Rapotína 201621 kmRutarová Irena11.ZB4.5 1:49:56 18118
14.08.2016O cenu Rapotína 201621 kmAdamíková Sabrina13.ZA9.11 2:03:38 12112
14.08.2016O cenu Rapotína 201630 kmAdamík Jiří62.MD19.48 2:03:15 414
14.08.2016O cenu Rapotína 201630 kmAdamík Patrik69.MA6.49 2:30:10 15115
14.08.2016O cenu Rapotína 201630 kmHolec Pavel71.MD24.23 2:35:00 111
20.08.2016Ramzovský bikemaraton 2016mladší žáci + žákyněKubíčková Eliška6.ZM2.111 10:42 25125
20.08.2016Ramzovský bikemaraton 2016mladší žáci + žákyněKlimešová Michaela8.ZM3.123 11:41 21121
27.08.2016Moravský Bikemaraton 201680 kmTomášek Michal24.MC8.49 03:43:29.3 13113
27.08.2016Moravský Bikemaraton 201680 kmKonopa Milan47.MD6.22 05:00:07.1 15115
04.09.2016Mohelnický půlmaraton 2016mladší žáci + žákyněKlimešová Michaela4.ZM1.34 0:28:01 30130
04.09.2016Mohelnický půlmaraton 2016mladší žáci + žákyněKubíčková Eliška8.ZM2.45 0:30:11 25125
04.09.2016Mohelnický půlmaraton 2016starší žáci + žákyněKubíček Petr12.MS10.11 1:31:27 11111
04.09.2016Mohelnický půlmaraton 2016Muži ABCDKonopa Milan52.MD8.79 2:38:49 13113
10.09.2016XC Kolšov 2016mladší žáci + žákyněKlimešová Michaela4.ZM1.531 0:18:12 30130
10.09.2016XC Kolšov 2016mladší žáci + žákyněKubíčková Eliška6.ZM2.532 0:19:05 25125
17.09.2016VC MTB Šumperk 2016kratší traťKubíčková Eliška ZM1.14 6:13:08 30130
17.09.2016VC MTB Šumperk 2016dlouhá traťRutarová Irena ZB3.11 13:27:30 21121
17.09.2016VC MTB Šumperk 2016dlouhá traťKubíček Petr MS7.17 11:36:50 14114
17.09.2016VC MTB Šumperk 2016kratší traťKlimešová Michaela ZM2.2 6:19:05 25125
17.09.2016VC MTB Šumperk 2016dlouhá traťTomášek Michal MC6.8 8:55:40 15115
17.09.2016VC MTB Šumperk 2016dlouhá traťTomášková Kateřina ZA2.12 11:50:40 25125
17.09.2016VC MTB Šumperk 2016dlouhá traťHaluza David MJ4.24 10:15:20 18118
17.09.2016VC MTB Šumperk 2016dlouhá traťKostka Tomáš MC7.45 9:08:20 14114
18.09.2016Eliminátor 2016SPRINTTomášková Kateřina ZA3.25   21121
18.09.2016Eliminátor 2016SPRINTKlimešová Michaela ZM1.17   30130
18.09.2016Eliminátor 2016SPRINTKubíčková Eliška ZM3.15   21121
25.09.2016Časovka na Senovou 2016mladší žáci + žákyněKlimešová Michaela8.ZM2.8 00:25:32 251,537,5
25.09.2016Časovka na Senovou 2016mladší žáci + žákyněKubíčková Eliška9.ZM3.9 00:27:14 211,531,5
25.09.2016Časovka na Senovou 2016hlavní závodKostka Tomáš18.MC5.48 01:13:39 161,524
25.09.2016Časovka na Senovou 2016hlavní závodKonopa Milan40.MD7.28 00:57:20 141,521
25.09.2016Časovka na Senovou 2016hlavní závodKubíček Petr47.MS5.24 00:55:21 161,524
25.09.2016Časovka na Senovou 2016hlavní závodTomášková Kateřina49.ZA4.19 00:51:13 181,527
25.09.2016Časovka na Senovou 2016hlavní závodRutarová Irena54.ZB3.23 01:01:16 211,531,5
29.04.2017VC Velké Losiny 2017starší žáciKubíček Petr MS 9 DNF  1 
29.04.2017VC Velké Losiny 2017mladší žáciKubíčková Eliška4.ZM1.20 0:19:09 30130
10.05.2017Leznické Hópan 20171 koloKubíčková Eliška4.ZM1.30210:27:05 30130
10.05.2017Leznické Hópan 20172 kolaKubíček Petr7.MS6.20620:58:16 15115
10.05.2017Leznické Hópan 20173 kolaKosta Tomáš12.MC7.12631:04:38 14114
03.06.2017Bikemaraton Bozeňov 2017100 mKonopa Matyáš5.45.166 0:00:16.080 16116
03.06.2017Bikemaraton Bozeňov 201711.2 km.Kubíček Petr7.MS6.114 0:34:55.590 15115
03.06.2017Bikemaraton Bozeňov 201711.2 km.Kubíčková Eliška12.ZM1.131 0:39:56.780 30130
03.06.2017Bikemaraton Bozeňov 201729.3 km.Rutarová Irena12.ZB5.55 1:55:26.670 16116
03.06.2017Bikemaraton Bozeňov 201711.2 km.Klimešová Michaela13.ZS2.132 0:40:00.780 25125
03.06.2017Bikemaraton Bozeňov 201753.7 km.Konopa Milan52.MD11.39 3:22:35.500 10110
03.06.2017Bikemaraton Bozeňov 201753.7 km.Adamík Jiří53.MD12.36 3:37:16.180 919
17.06.2017XC Kolšov 2017Mladší žáci, žákyněKubíčková Eliška5.ZM1.1072221:03 30130
17.06.2017XC Kolšov 2017Starší žáci, žákyněKubíček Petr6.MS 3172DNF  1 
09.07.2017Časovka na Senovou 20174 kmKubíčková Eliška5.ZM1.8 00:19:15 30130
09.07.2017Časovka na Senovou 20177 kmKostka Tomáš16.MC5.52 00:24:20 16116
05.08.2017Hynčický půlmaraton 2017Starší žáci, žákyněKlimešová Michaela5.ZS5.11   16116
13.08.2017O cenu Rapotína 2017Mladší žáci, žákyněKubíčková Eliška9.ZM3.69 9:31 21121
13.08.2017O cenu Rapotína 2017Starší žáci, žákyněKubíček Petr13.MS12.12 00:33:21 919
13.08.2017O cenu Rapotína 2017Starší žáci, žákyněKlimešová Michaela19.ZS5.26 00:42:52 16116
13.08.2017O cenu Rapotína 201719 kmRutarová Irena20.ZB5.18 01:20:06 16116
13.08.2017O cenu Rapotína 201727 kmTomášek Michal35.MC10.62 01:20:08 11111
19.08.2017Ramzovský bikemaraton 2017Mladší žáci, žákyněKubíčková Eliška7.ZM2.217310:46 25125
03.09.2017VC XC Hrabenov 2017Mladší žáci, žákyněKubíčková Eliška4.ZM1. 00:20:15 30130
03.09.2017VC XC Hrabenov 2017Starší žáci, žákyněKubíček Petr8.MS7.19z 00:35:25 14114
03.09.2017VC XC Hrabenov 2017Starší žáci, žákyněKlimešová Michaela9.ZS2.16z 00:42:10 25125
03.09.2017VC XC Hrabenov 20173 kolaRutarová Irena14.ZB3.81 01:10:14 21121
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 2017Mladší žáciKubíčková Eliška1.ZM1.67 0:29:26 30130
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 201724 kmKlimešová Michaela4.ZS4.43 1:53:09 18118
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 201750 kmTomášek Michal9.MC9.63 2:18:25 12112
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 201750 kmKostka Tomáš11.MC11.88 2:19:12 10110
16.09.2017Eliminátor 2017starší žákyněKlimešová Michaela4.ZS4.10   18118
17.09.2017VC MTB Šumperk 2017mladší žáciKubíčková Eliška1.ZM1.26 7:12,74 301,545
17.09.2017VC MTB Šumperk 2017hlavní závodKubíček Petr5.MS5.23 12:52,88 161,524
17.09.2017VC MTB Šumperk 2017hlavní závodKostka Tomáš5.MC5.33 9:55,52 161,524