2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Mrtvý muž 2014 - výsledky: 3 kola editovat

Vypsané kategorie: MA, MB, MC
Délka: 34,5
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Hekele EmilStevens Bikes - Emilio Sport31:21:48 30
2.MA1.Směšný JanStevens Bikes - Emilio Sport31:22:48 30
3.MA2.Kubica RomanSK Jiří Team Ostrava31:24:13 25
4.MB2.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team31:25:29 25
5.MA3.Fus MartinStevens Bolatice31:29:11 21
6.MB3.Kadlec MiroslavActive sport Jaroměř31:29:45 21
7.MC1.Krejčí VladislavBike sport Uničov31:30:11 30
8.MA4.Mádr JiříSK Salith Sumtex Šumperk31:30:25 18
9.MB4.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice31:30:52 18
10.MA5.Večeř MartinTNF bike team31:31:43 16
11.MB5.Kopecký LukášHartman CZ31:32:32 16
12.MA6.Fláma MiroslavBike sport Uničov31:32:40 15
13.MC2.Jílek MartinCyklo Polách a syn31:32:45 25
14.MB6.Pietrzyk VratislavYogi Racing Ostrava31:33:16 15
15.MC3.Hrubý PetrLes Nice31:33:42 21
16.MA7.Hladiš DavidKolárna31:35:02 14
17.MB7.Planička RobertBikesport Team Mohelnice31:35:52 14
18.MC4.Kessler JiříCirlibaba31:37:57 18
19.MC5.Opíchal TomášGhost - Rubena Racing31:38:10 16
20.MA8.Knotek OndřejeSeNBáci31:40:32 13
21.MC6.Tomášek MichalCredo team31:41:58 15
22.MB8.Keprt JanSilný Team Uničov31:43:09 13
23.MA9.Slaný PavelJeseničtí orli31:43:14 12
24.MC7.Chaloupka PetrDuko Rýmařov31:43:58 14
25.MB9.Vošický PavelDama Sport31:43:59 12
26.MC8.Beneš PavelNava sport31:44:21 13
27.MA10.Nešpor PatrikJeseničtí orli31:44:44 11
28.MC9.Kulík VladislavCykloklub Morava31:46:11 12
29.MC10.Panoch VáclavKolárna31:46:21 11
30.MC11.Staník JosefBike sport Uničov31:46:49 10
31.MC12.Kostka TomášCredo team31:47:45 9
32.MB10.Novotný Tomᚊumperk31:50:37 11
33.MA11.Sobala PetrCyklo TJ Písečná31:51:29 10
34.MC13.Gargulák Michal31:51:32 8
35.MB11.Lanča Jiří31:53:11 10
36.MB12.Trojek KarelOknoplast31:53:43 9
37.MA12.Linhart TomášTNF bike team31:53:47 9
38.MA13.Vašíček PetrCredo team31:53:47 8
39.MA14.Břenek VojtěcheSeNBáci31:55:27 7
40.MB13.Švec LuděkDuko Rýmařov31:58:52 8
41.MB14.Vykoukal JiříCyklo TJ Písečná32:01:06 7
42.MB15.Sadil MichalParapety RS32:03:44 6
43.MB16.Dostál OndřejLazy Swines32:05:00 5
44.MB17.Štancl VlastimilStevens Bikes - Emilio Sport32:07:47 5
45.MC14.Hocz MartineSeNBáci32:09:16 7
46.MA15.Sedlák LukášSMC Fort Ústí nad Orlicí32:11:17 6
47.MA16.Havlíček Miroslav32:11:45 5
48.MB18.Kíša Marek32:15:18 4
49.MC15.Doležel JaromírRanč Hranice32:16:34 6
50.MA17.Juna Michal32:17:11 5
51.MC16.Kvasnica Josef32:20:28 5
52.MC17.Fláma MiroslavEkofarma Křížov32:20:29 5
 MA Neumann JanTNF bike team3DNF  
 MB Václavík PavelOknoplast3DNF  
 MB Tazbírek DalimilCPF Jeseník3DNF  
 MC Holec PavelCredo team3DNF  
 MB Kouřil MartinKolokrám3DNF