2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Mohelnický půlmaraton 2014 - výsledky: Muži A, B, C, D editovat

Vypsané kategorie: MA, MB, MC, MD
Délka: 50 km
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team 2:01:16 30
2.MA1.Bittner JakubIn-Life Cycling Team 2:03:25 30
3.MA2.Kubelka PetrSK Žamberk Tessuti sport 2:04:08 25
4.MB2.Kopecký LukášHartman CZ 2:04:10 25
5.MB3.Válek AdamDrásal Team Holešov 2:04:11 21
6.MA3.Neset JanIn-Life Cycling Team 2:07:42 21
7.MC1.Navařík RobertNava sport 2:08:15 30
8.MA4.Kadlec OndřejBikecentrum Olomouc 2:08:33 18
9.MA5.Novák Petr4ever Cyklo Bulis 2:09:24 16
10.MA6.Fláma MiroslavBike sport Uničov 2:10:35 15
11.MA7.Borák MartinIn-Life Cycling Team 2:11:20 14
12.MC2.Pospíšil PetrOn road racing team 2:11:55 25
13.MA8.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice 2:12:31 13
14.MA9.Hladiš DavidTNF bike team 2:14:15 12
15.MB4.Fišnar JiříTC Sport Desná 2:15:29 18
16.MA10.Horký DavidCyklo Polách a syn 2:15:36 11
17.MB5.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 2:19:00 16
18.MB6.Švajda MartinDT Swiss 2:21:35 15
19.MA11.Vlček PavelIn-Life Cycling Team 2:22:23 10
20.MD1.Spáčil LeopoldMerida Biking Team 2:22:35 30
21.MC3.Beneš PavelNava sport 2:22:36 21
22.MB7.Janeček LiborKostelec na Orlicí 2:23:50 14
23.MC4.Panoch VáclavKolárna 2:24:11 18
24.MA12.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice 2:24:15 9
25.MD2.Kouřil JiříFitko Jeseník 2:24:20 25
26.MA13.Reif JanLKT 80 Šumperk 2:24:59 8
27.MC5.Kostka TomášCredo team 2:25:20 16
28.MA14.Linhart JanMohelnice 2:26:05 7
29.MA15.Mádr JiříSK Salith Sumtex Šumperk 2:26:11 6
30.MC6.Tyráček MartinMoolbike Team 2:26:12 15
31.MB8.Fojt RobertBT Kola Kaňkovský 2:26:33 13
32.MD3.Nádvorník ZdenekKolárna 2:26:39 21
33.MA16.Mikeska LadislavIn-Life Cycling Team 2:27:03 5
34.MC7.Harlender MichalMiki team 2:27:15 14
35.MC8.Fláma MiroslavEkofarma Křížov 2:27:45 13
36.MD4.Jiroutek JurajIn-Life Cycling Team 2:27:48 18
37.MC9.Žilka MartinRicardo Racing 2:28:51 12
38.MB9.Čuma JosefCbase Brno 2:29:06 12
39.MA17.Křivohlávek DavidGhost - mojekolo.cz 2:29:13 5
40.MD5.Opletal VladimírKolárna 2:29:31 16
41.MB10.Zachoval TomášOK Bag 2:30:49 11
42.MD6.Zmeškal ZdenekŠternberk 2:33:18 15
43.MB11.Plaček KamilMohelnice 2:33:31 10
44.MB12.Kavrentzis KonstantinCyklo Polách a syn 2:33:36 9
45.MC10.Jelínek TomášOlomouc 2:35:12 11
46.MB13.König RadekSudkov 2:35:43 8
47.MB14.Planička RobertBikesport Team Mohelnice 2:35:55 7
48.MC11.Slezáček KarelBikecentrum Olomouc 2:40:46 10
49.MB15.Štancl VlastimilStevens Bikes - Emilio Sport 2:41:07 6
50.MB16.Dostál OndřejLazy Swines 2:41:56 5
51.MD7.Brandýs RomanKolárna 2:42:00 14
52.MC12.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky 2:42:16 9
53.MC13.Petrovský MarekLoupežníci 2:43:18 8
54.MA18.Březina TomášIn-Life Cycling Team 2:45:17 4
55.MC14.Doležel JaromírRanč Hranice 2:46:04 7
56.MD8.Brückner IvanCredo team 2:46:07 13
57.MA19.Vortel OndřejČervenka 2:46:35 4
58.MA20.Linhart PetrTNF bike team 2:46:48 3
59.MA21.Ryšavý ZdeněkZábřeh 2:46:59 3
60.MB17.Novák MartinRudoltice 2:47:20 5
61.MB18.Sadil MichalParapety RS 2:52:51 4
62.MB19.Havlíček MartinMoravičany 2:53:23 4
63.MB21.Malinka PetrMohelnice 3:00:42 3
64.MB20.Erneker PetrMohelnice 3:00:42 3
65.MC15.Podešva MiroslavMedlov 3:03:07 6
66.MC16.Jakl LiborSC Samotišky 3:04:20 5
67.MB22.Leopold FilipŠternberk 3:04:22 2
68.MC17.Pěnkava RadomilSC Samotišky 3:05:22 5
69.MA22.Hozák JiříMohelnice 3:06:12 2
70.MB23.Fröml JosefUničov 3:06:47 2
71.MC18.Zubatý RomanSC Samotišky 3:06:51 4
72.MB24.Masopust AlešMohelnice 3:07:23 1
73.MA23.Zmeškal JindřichŠterberk 3:08:22 2
74.MD9.Jirásko ZdeněkTJ Baník Ostrava 3:10:04 12
75.MA24.Hausknecht DanielKolárna 3:13:37 1
76.MC19.Holec PavelCredo team 3:36:23 4
77.MD10.Adamík JiříCredo team 3:36:23 11
78.MD11.Keprt JanSK Nadoraz 3:58:35 10
79.MD12.Všetička ZdeněkSKP Olomouc 4:43:01 9
 MA Kudláček MartinCyklo Kudláček DNF  
 MA Kohout LukášIn-Life Cycling Team DNF  
 MA Novák Jakub DNF  
 MD13.Šťastný VáclavStevens Bikes - Emilio Sport DNF  
 MC20.Horký LubomírCyklo Polách a syn DNF  
 MB25.Klár Jan DNF