2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

O cenu Rapotína 2011 - výsledky: Hlavní závod 3 kola editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD,MJ
Délka: 27 km
Čas: 11:30
jasno
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Liebich PetrJS Sport Giant 1:09:18 20
2.MB1.Krejčí VladislavBike sport Uničov 1:09:53 20
3.MA2.Kouřil PatrikVašíček pekařství a cukrářství 1:10:45 17
4.MA3.Kubica RomanSK Jiří Team Ostrava 1:11:02 15
5.MB2.Janda JiříCyklo Polách a syn 1:11:13 17
6.MB3.Václavík PavelOknoplast 1:11:48 15
7.MB4.Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory 1:11:58 13
8.MB5.Kavan OndřejNovatop Lapierre 1:12:26 12
9.MJ1.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství 1:14:03 20
10.MA4.Slonina LuděkLoko Krnov 1:14:30 13
11.MB6.Horák RenéCyklo TJ Písečná 1:14:35 11
12.MC1.Jílek MartinCyklo Polách a syn 1:14:56 20
13.MB7.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 1:14:57 10
14.MC2.Vala MartinCykloklub Stará Ves 1:14:59 17
15.MB8.Voleský JosefCC Choceň 1:16:25 9
16.MB9.Kopecký LukášHartman CZ 1:16:55 8
17.MA5.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice 1:17:14 12
18.MB10.Kajnar TomášBike Team Zlaté Hory 1:17:15 7
19.MB11.Černoch JakubeSeNBáci 1:17:39 6
20.MC3.Hübl PavelBikesport Team Mohelnice 1:17:41 15
21.MC4.Hudeček DušanCyklo Jeseník 1:17:42 13
22.MB12.Unzeitig MartinCykloklub Morava 1:19:43 5
23.MC5.Petruš LubomírACS Drak Vrbno 1:20:16 12
24.MB13.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn 1:20:35 4
25.MC6.Žilka MartinRicardo Racing 1:21:50 11
26.MA6.Rosenberg DavideSeNBáci 1:22:45 11
27.MA7.Vitešník AdamBike sport Uničov 1:23:14 10
28.MD1.Trojek KarelOknoplast 1:23:21 20
29.MC7.Panoch VáclavCyklo TJ Písečná 1:23:22 10
30.MC8.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 1:23:22 9
31.MC9.Tomášek MichalCredo team 1:23:52 8
32.MB14.Kouřil MartinJeseník 1:23:57 3
33.MD2.Kouřil JiříCyklo TJ Písečná 1:24:22 17
34.MB15.Kostka TomášCredo team 1:25:20 2
35.MD3.Kuběnka OldřichSki Břidličná 1:25:57 15
36.MA8.Všetíček VladimírBohdíkov 1:26:36 9
37.MD4.Kolář RobertSki Petříkov 1:27:31 13
38.MJ2.Fláma MiroslavTJ Cyklistika Uničov 1:27:32 17
39.MB16.Trunečka ZbyněkSporton Šumperk 1:27:33 1
40.MC10.Směšný PavelCredo team 1:28:29 7
41.MJ3.Roubíček AdamBikesport Team Mohelnice 1:28:31 15
42.MD5.Brückner IvanMTB Bohdíkov 1:28:58 12
43.MB17.Černý RobertCyklo TJ Písečná 1:29:39 0
44.MD6.Misina AndrzejLKS Gosciecin 1:30:07 11
45.MJ4.Hladiš DavidCykloklub Morava 1:30:11 13
46.MA9.Břenek VojtěcheSeNBáci 1:30:19 8
47.MA10.Pospíšil TomášDolní Studénky 1:30:33 7
48.MD7.Novák JiříDolní Sukolom 1:31:42 10
49.MC11.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná 1:32:41 6
50.MB18.Kukula MarcelNový Malín 1:35:12 0
51.MA11.Karásek Roman 1:35:49 6
52.MB19.Chmelař LadislaveSeNBáci 1:36:27 0
53.MB20.Novotný Tomᚊumperk 1:36:43 0
54.MA12.Sobala MartinCyklo TJ Písečná 1:37:41 5
55.MB21.Sadil MichalParapety RS 1:38:56 0
56.MJ5.Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk 1:40:33 12
57.MB22.Kopecký TomášeSeNBáci 1:40:52 0
58.MB23.Hocz MartineSeNBáci 1:41:15 0
59.MA13.Strakoš JaroslavTour de Beer 1:41:30 4
60.MD8.Navrátil PetrNavrc team 1:42:35 9
61.MD9.Adamík JiříCredo team 1:43:59 8
62.MD10.Komárek BedřichHlubočky 1:44:19 7
63.MD11.Hynek VladimírBiker's team Jeseník 1:44:58 6
64.MC12.Mádr RenéVelké Losiny 1:48:40 5
65.MB24.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory 1:49:38 0
66.MB25.Knotek VladimíreSeNBáci 1:51:26 0
67.MA14.Linet PetrKamion Rapotín 1:53:33 3
68.MC13.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice 1:54:23 4
69.MC14.Polášek RomanBikesport Team Mohelnice 1:56:06 3
70.MA15.Drásal MichalBludov 1:56:34 2
71.MB26.Vinklárek JanLíšná 2:14:38 0
72.MB27.Skaličan JiříBike Team Zlaté Hory 2:18:38 0
 MC Javůrek MilanBajala Bike Červenka DNF  
 MA Glombíček JaneSeNBáci DNF  
 MB Nováček JaneSeNBáci DNF  
 MC Smrž MarekKamion Rapotín DNF  
 MB Stiller JaroslavKrnov DNF  
 MA Smrž MarekKamion Rapotín DNF  
 MD Král JiříLKT 80 Šumperk DNF  
 MA Adamík PatrikCredo team DNF  
 MB Trojek KarelOknoplast DNF  
 MA Janků MartinProxima DNF