2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Moravský Bikemaraton 2011 - výsledky: 80 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD,ZA,ZB
Délka: 80 km
Čas: 11:00
29°C jasno
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Skalický PavelSK Žamberk Tessuti sport 03:00:12.2 20
2.MA2.Žák Pavel 03:00:12.8 17
3.MA3.Pilčík AdamBikestyle 03:00:58.4 15
4.MA4.Koziel DavidTrob Racing Team 03:02:47.7 13
5.MB1.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team 03:11:45.0 20
6.MB2.Fiala RadekWitzenmann Opava 03:12:15.0 17
7.MA5.Haitl František4ever Cyklo Bulis 03:12:51.0 12
8.MB3.Zelenka RadekDama Sport 03:16:47.7 15
9.MA6.Hellebrand PavelBike Sport servis Opava 03:17:28.8 11
10.MA7.Franer JakubBike Sport servis Opava 03:17:33.6 10
11.MC1.Janoš RudyOD Morava Holešov 03:17:49.5 20
12.MB4.Zlámal TomášProxima 03:17:53.6 13
13.MB5.Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory 03:20:26.9 12
14.MC2.Jílek MartinCyklo Polách a syn 03:24:03.8 17
15.MC3.Satke TomašOpava 03:27:31.5 15
16.MA8.Orság OndřejČS Specialized 03:27:52.1 9
17.MB6.Žák IvoProxima 03:27:53.4 11
18.MD1.Salač PetrMitas Rubena 03:28:00.4 20
19.MC4.Hübl PavelBikesport Team Mohelnice 03:29:28.3 13
20.MC5.Otepka Igor 03:31:29.6 12
21.MD2.Frkal MiroslavNovatop Lapierre 03:31:45.4 17
22.MA9.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice 03:31:46.2 8
23.MB7.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 03:33:11.4 10
24.MC6.Horký LubomírCyklo Polách a syn 03:34:00.3 11
25.MB8.Petřík ZdeněkHannah 03:34:49.5 9
26.MC7.Hejtmánek CtiborALW 03:36:50.9 10
27.MC8.Rotter MichalTřebařov 03:39:11.1 9
28.MC9.Horák ČestmírOD Morava Holešov 03:40:41.0 8
29.MA10.Večeř MartinDama Sport 03:40:45.3 7
30.MA11.Horký DavidCyklo Polách a syn 03:40:50.3 6
31.MB9.Fojt RobertOlomouc 03:41:46.5 8
32.MC10.Kilnar AlešOSTRAVA 03:43:32.3 7
33.ZA1.Bláhová VeronikaDrásal Team Holešov 03:44:02.8 20
34.MB10.Vošický PavelDama Sport 03:45:44.2 7
35.MB11.Lam Robert 03:45:47.7 6
36.MB12.Goryczka MichalFrýdek-Místek 03:48:01.1 5
37.MA12.Janků MartinProxima 03:48:13.6 5
38.MC11.Lazecký PetrNovatop Lapierre 03:48:17.1 6
39.MD3.Boreček TomášNovatop Lapierre 03:49:40.4 15
40.ZA2.Pospíšilová NikolaPell's 03:49:41.4 17
41.MC12.Nádvorník ZdenekMapei Cyklo Kaňkovský 03:50:24.8 5
42.MA13.Neset JanVaradero cycling team 03:52:12.4 4
43.MB13.Ehrlich VáclavHorní Police 03:53:26.3 4
44.MC13.Sedláček GambaAD Cyklo 03:54:52.1 4
45.MB14.Nosál PavelBikesport Team Mohelnice 03:55:36.4 3
46.MD4.Kutňák OtaRusava Bike team 03:58:14.1 13
47.MA14.Josefík MariánCykloworld 03:59:17.2 3
48.MD5.Bažant ZdenekOlomouc 04:03:59.9 12
49.MC14.Hotový PavelCyklo Polách a syn 04:04:40.8 3
50.MB15.Plesník PetrLes Nice 04:05:09.9 2
51.MB16.Kukula MarcelNový Malín 04:07:09.5 1
52.MC15.Richter JiříSportovní kluby MP Zlín 04:09:12.2 2
53.MC16.Staník JosefBike sport Uničov 04:10:11.3 1
54.MA15.Strakoš JaroslavTour de Beer 04:10:39.9 2
55.ZB1.Sovadinová SoňaTrob Racing Team 04:10:40.7 20
56.ZA3.Válková LenkaCyklo Polách a syn 04:10:48.9 15
57.MB17.Kohoutek PetrLoučany 04:11:28.6 0
58.MB18.Hanulík VladanPardubice 04:12:44.7 0
59.MB19.Adler TomášOlomouc 04:14:04.0 0
60.MB20.Navara MilanBrno - Kohoutky 04:15:53.7 0
61.MB21.Remeš JaroslavHolešov 04:16:17.6 0
62.MC17.Dlabaja RadekAmenity mtb team 04:16:18.5 0
63.MD6.Mazgaj BřetislavOstrava-Dubina 04:17:00.0 11
64.MC18.Spáčil RadekDama Sport 04:18:22.0 0
65.MA16.Wiedermann RenéLitovel 04:19:04.1 1
66.MD7.Urbášek JiříGoofy Ociz Team 04:31:29.5 10
67.MB22.Jansa PetrMoravská Třebová 04:32:18.1 0
68.ZB2.Komárková EvaCyklo Polách a syn 04:34:29.4 17
69.ZA4.Slováčková HanaBT Kola Kaňkovský 04:36:15.2 13
70.MC19.Knápek PetrKN Project 04:55:17.4 0
71.MB23.Beneš FrantišekMěsto Albrechtice 05:03:45.4 0
72.MB24.Novotný PetrVokno 05:06:24.7 0
73.MB25.Palinčák PetrGoofy Ociz Team 05:11:30.0 0
 MB Burda LukášPraha DNF  
 MB Sedláček RomanŠtíty DNF  
 MC Švehla MiloslavOpava DNF  
 MA Mazák LukášTJ Sokol Hrabenov DNF  
 MC Matějík PetrBT Kola Kaňkovský DNF  
 MB Klaus DavidDavid Klaus Travel DSQ  
 MA Směšný JanCredo team DSQ  
 MB Horák Richard3atlonteam Uničov DSQ  
 MC Kocourek BohuslavPaseka DSQ  
 MA Krčma MichalOD Morava Holešov DSQ  
 MD Petr JanLibina DSQ