2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Ramzovský bikemaraton 2013 - výsledky: 40 km editovat

Vypsané kategorie: MA, MB, MC, MD, MJ, ZA, ZB
Délka: 40
Čas: 12:10
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Kestler AlešYogi Racing Ostrava 1:40:49 30
2.MB2.Kouřil MartinKolokrám 1:44:44 25
3.MJ1.Pokorný JiříBT Kola Kaňkovský 1:48:47 30
4.MA1.Fus MartinStevens Bolatice 1:48:47 30
5.MB3.Zlámal TomášProxima 1:49:04 21
6.MA2.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství 1:51:34 25
7.MB4.Václavík PavelOknoplast 1:51:34 18
8.MA3.Večeř MartinTNF bike team 1:52:40 21
9.MC1.Navařík RobertNava sport 1:52:59 30
10.MC2.Jílek MartinCyklo Polách a syn 1:53:08 25
11.MJ2.Kostecký TomášBT Kola Kaňkovský 1:53:28 25
12.MD1.Spáčil LeopoldMerida Biking Team 1:53:39 30
13.MC3.Pospíšil PetrOn road racing team 1:53:59 21
14.MB5.Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory 1:54:07 16
15.MB6.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team 1:54:45 15
16.MA4.Slonina LuděkLoko Krnov 1:56:36 18
17.MB7.Petřík ZdeněkHannah 1:58:44 14
18.MA5.Machala JanCyklo TJ Písečná 1:59:40 16
19.MJ3.Hladiš DavidCykloklub Morava 2:00:49 21
20.MA6.Březina PetrKolárna 2:01:12 15
21.MC4.Černoch JakubeSeNBáci 2:02:08 18
22.MA7.Nešpor PatrikJeseničtí orli 2:02:10 14
23.MA8.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice 2:03:30 13
24.MD2.Boreček TomášNovatop Lapierre 2:03:31 25
25.MB8.Mazourek FrantišekOrel Bořitov 2:03:58 13
25.MA9.Janků MartinProxima 2:03:55 12
26.MC5.Tomášek MichalCredo team 2:05:01 16
27.MC6.Hudeček DušanJeseničtí orli 2:05:09 15
28.MA10.Slaný PavelJeseničtí orli 2:05:21 11
29.MB9.Haluzík MartinKolárna 2:05:38 12
30.MJ4.Navařík RobertNava sport 2:06:09 18
31.MD3.Kouřil JiříCyklo TJ Písečná 2:06:09 21
32.MC7.Panoch VáclavBT Kola Kaňkovský 2:07:08 14
33.MJ5.Bednarský VojtěchCykloklub Morava 2:07:40 16
34.MD4.Trojek KarelOknoplast 2:08:16 18
35.MA11.Brandýs DominikMapei Cyklo Kaňkovský 2:09:52 10
36.MA12.Sobala MartinCyklo TJ Písečná 2:11:25 9
37.MJ6.Laštůvka DavidKolárna 2:12:09 15
38.MC8.Kessler JiříCirlibaba 2:13:08 13
39.MC9.Opletal VladimírBT Kola Kaňkovský 2:13:12 12
40.MJ7.Bittner OndřejSK Salith Sumtex Šumperk 2:13:48 14
41.MB10.Zachoval TomášOK Bag 2:13:56 11
42.MB11.Trunečka ZbyněkBikesport Team Mohelnice 2:14:15 10
43.MC10.Kňáva MartinOrbea Czech Masters 2:16:14 11
44.MB12.Pěnkava RadomilBT Kola Kaňkovský 2:16:15 9
45.ZB1.Valouchová MarieŠumperk 2:16:57 30
46.MC11.Klimek TomášBikecentrum Olomouc 2:17:01 10
47.ZA1.Klimková AdrianaBikecentrum Olomouc 2:17:01 30
48.MD5.Brandýs RomanMapei Cyklo Kaňkovský 2:18:03 16
49.MB13.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 2:18:16 8
50.MC12.Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory 2:18:18 9
51.MB14.Slavík PetrOpava 2:18:39 7
52.ZA2.Karkošková RenátaNovatop Lapierre 2:18:41 25
53.MD6.Pavlišta AlešJeseník 2:18:57 15
54.MD7.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná 2:19:41 14
55.MA13.Ryšavý ZdeněkZábřeh 2:21:56 8
56.MA14.Křivohlávek DavidGhost - mojekolo.cz 2:22:10 7
57.MC13.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky 2:22:36 8
58.MC14.Adamů PavelCyklo ski Sport Žitník 2:23:00 7
59.MB15.Chmelař LadislaveSeNBáci 2:24:34 6
60.MC15.Zatloukal PetrBT Kola Kaňkovský 2:24:40 6
61.MD8.Kolář RobertSki Petříkov 2:25:40 13
62.MD9.Vítámvás JosefStevens Bikes - Emilio Sport 2:29:08 12
63.MD10.Brückner IvanCredo team 2:30:51 11
64.MB16.Maliňák JosefOdry 2:33:09 5
65.ZA3.Václavíková MichaelaOknoplast Šumperk 2:33:26 21
66.MC16.Churý MartineSeNBáci 2:37:02 5
67.MB17.Nétek TomášKolšov 2:37:04 5
68.ZA4.Kubínová MarkétaKrálíky 2:44:19 18
69.ZA2.Rousková TerezaPardubice 2:49:38 25
70.MB18.Dostál OndřejLazy Swines 2:51:02 4
71.ZA5.Schnaubeltová DanaPasseggiata Nový Malín 2:52:09 16
72.MD11.Raida IvoeSeNBáci 2:53:23 10
73.MA15.Velička JanRouchovany 2:54:07 6
74.MC17.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice 2:54:43 5
75.MA20.Tureček KamilBrno 2:55:32 3
76.MD12.Adamík JiříCredo team 2:59:54 9
77.ZA6.Tomášková KateřinaCredo team 3:00:42 15
78.ZA7.Janků VěraZborov 3:04:47 14
79.ZA8.Kalafatičová SoňaeSeNBáci 3:07:27 13
80.MD13.Komárek BedřichHlubočky 3:13:00 8
81.ZA9.Wittnerová BronislavaBT Kola Kaňkovský 3:30:46 12
82.ZB3.Malá JiřinaCyklo Polách a syn 3:34:04 21
 MA Kheler JiříBrno DNF