2020 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Mohelnický půlmaraton 2020 - výsledky: MA, MB, MC, MD, ME editovat

Vypsané kategorie:
Délka:
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Muži E
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Navařík RobertNava sport 2:03:23 30
2.MA2.Hejtmánek MarekSK Salith sport 2:16:49 25
3.MC1.Koblížek PetrProstějov 2:19:07 30
4.MB1.Hlásný RadekPísařov 2:21:02 30
5.MC2.Tyráček MartinBBB Moolbike 2:21:20 25
6.MD1.Krč TomášKTM Šumperk 2:21:37 30
7.MC3.Krejčí VladislavBike sport Uničov 2:22:03 21
8.MC4.Zezula TomášSvitavy 2:22:30 18
9.MD2.Navařík RobertNava sport 2:23:08 25
10.MD3.Hrubý PetrSK Salith sport 2:26:50 21
11.MC5.Planička RobertBikesport Team Mohelnice 2:27:05 16
12.MD4.Sirový AlešTřebovice 2:31:30 18
13.MB2.Laucký PavelNezamyslice 2:32:40 25
14.MB3.Němec PatrikLoštice 2:32:57 21
15.ME1.Spáčil LeopoldMondraker Racing Team 2:33:10 30
16.MA3.Hála LukášBrno 2:33:25 21
17.MB4.Šilberský MartinLitovel 2:33:26 18
18.MB5.Stryk MilanBikesport Team Mohelnice 2:33:28 16
19.MC6.Rešl DavidBikesport Team Mohelnice 2:34:45 15
20.MB6.Zbýň MartinBOHDÍKOV 2:35:26 15
21.MA4.Novák PatrikCyklo Polách a syn 2:36:47 18
22.MC7.Šenk MartinUničov 2:37:41 14
23.MC8.Rozehnal VáclavPromotorsport 2:37:43 13
24.MB7.Wolf DavidIn-Life Cycling Team 2:37:59 14
25.MA5.Kašing AdamKravaře u Hlučína 2:41:53 16
26.MB8.Šuba JanUničov 2:42:13 13
27.MD5.Panoch VáclavBike Team Zlaté Hory 2:42:44 16
28.MA6.Kubeš PavelSC Samotišky 2:42:56 15
29.MD6.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 2:42:59 15
30.MC9.Kostka TomášCredo team 2:43:25 12
31.MA7.Havlíček MiroslavKolárna 2:43:35 14
32.MC10.Petrovský MarekPromotorsport 2:43:58 11
33.MC11.Malínek LukášBikesport Team Mohelnice 2:44:18 10
34.MC12.Ryšavý DavidBikesport Team Mohelnice 2:45:12 9
35.ME2.Kouřil JiříFitko Jeseník 2:48:18 25
36.MA8.Hrubý PetrCoarse Cycling Team 2:51:38 13
37.MC13.Harlender MichalKolárna 2:51:42 8
38.MB9.Chamlar LukášZábřeh 2:57:08 12
39.MB10.Ryšavý ZdeněkZábřeh 2:58:20 11
40.ME3.Kukula ZdeněkKolárna 3:08:50 21
41.MC14.Vronka DavidTTC Olomouc 3:10:21 7
42.MD7.Polívka VladimírTTC Olomouc 3:11:28 14
43.MD8.Vondruška MiroslavŠumperk 3:13:43 13
44.MD9.Konopa MilanCredo team 3:15:53 12
45.MD10.Kohout RadovanVemblödi 3:17:22 11
46.MC15.Sadil MichalParapety RS 3:18:09 6
47.MD11.Jáně VladimírBludov 3:18:21 10
48.MD12.Lužný IvoTTC Olomouc 3:19:49 9
49.MA9.Čamek MichalOlomouc 3:21:12 12
50.MA10.Krätschmer PatrikOlomouc 3:21:30 11
51.MB11.Kubiš OndřejBike Team Zlaté Hory 3:23:06 10
52.MC16.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory 3:24:20 5
53.MC17.Jurena JanManiac Pedals 3:26:37 5
54.ME4.Peškar JosefBikesport Team Mohelnice 3:34:40 18
55.MB12.Čadílek Pavel 3:37:03 9
56.MB13.Filka KarelBike Team Zlaté Hory 3:48:22 8
57.MA11.Nepor Ondřej 3:57:09 10
58.ME5.Keprt JanSK Nadoraz 4:11:43 16
59.MC18.Urban HynekHlivice 4:12:45 4