2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Bozeňovský Cyklomaraton 2011 - výsledky: 55 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD
Délka: 55 km
Čas: 11:00
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Žák IvoProxima 01:56:19.101:04:44.120
2.MB2.Zlámal TomášProxima 01:58:12.501:04:41.217
3.MB3.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 01:59:12.601:04:40.815
4.MA1.Směšný JanCredo team 01:59:28.601:03:11.320
5.MA2.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice 02:02:33.001:07:37.217
6.MC1.Horký LubomírCyklo Polách a syn 02:04:49.801:08:09.420
7.MB4.Dvořák DušanSMP Duha Lanškroun 02:05:34.401:09:12.613
8.MC2.Hübl PavelBikesport Team Mohelnice 02:05:55.301:10:24.517
9.MC3.Stuchlík PetrStalak Team 02:06:30.101:10:23.915
10.MB5.Janda JiříCyklo Polách a syn 02:08:00.901:10:18.012
11.MC4.Hrubý PetrBikesport Šumperk 02:09:35.001:10:00.713
12.MB6.Šustr JiříBT Kola Kaňkovský 02:11:35.701:12:49.211
13.MC5.Javůrek MilanBajala Bike Červenka 02:12:38.001:14:01.212
14.MC6.Staník JosefBike sport Uničov 02:13:49.101:12:52.611
15.MA3.Vávra AlešAnag Olomouc 02:15:16.901:13:57.715
16.MA4.Horký DavidCyklo Polách a syn 02:15:31.001:13:52.713
17.MC7.Petruš LubomírACS Drak Vrbno 02:15:36.001:13:57.410
18.MA5.Orság OndřejČS Specialized 02:15:41.701:07:07.412
19.MB7.Nosál PavelBikesport Team Mohelnice 02:16:48.701:14:30.510
20.MC8.Nádvorník ZdenekMapei Cyklo Kaňkovský 02:17:54.201:17:35.59
21.MD1.Marada JosefCykloklub Morava 02:19:23.101:17:33.720
22.MD2.Machalický MilanSK Toma Olomouc 02:20:52.201:19:50.717
23.MA6.Jorda RadekBT Kola Kaňkovský 02:21:48.401:21:57.611
24.MC9.Tomášek MichalCredo team 02:22:11.201:19:07.28
25.MC10.Panoch VáclavCyklo TJ Písečná 02:23:26.801:18:08.87
26.MB8.Kulík VladislavCykloklub Morava 02:25:00.101:19:14.09
27.MB9.Trunečka ZbyněkSporton Šumperk 02:25:11.401:19:15.38
28.MC11.Opletal VladimírBT Kola Kaňkovský 02:29:24.101:19:17.16
29.MC12.Václavek JaroslavRodak 02:30:26.901:20:51.15
30.MC13.Směšný PavelCredo team 02:33:13.501:23:45.04
31.MB10.Nečas MiroslavOn road racing team 02:34:17.001:24:12.87
32.MA7.Vydra Janpivo Litovel 02:35:51.501:25:32.610
33.MD3.Konopa MilanSki Snow Surf Sport 02:36:21.001:25:24.315
34.MB11.Kostka TomášCredo team 02:36:21.601:23:42.56
35.MA8.Janků MartinProxima 02:37:21.601:27:17.79
36.MA9.Kaniščev RomanSK Salith Sumtex Šumperk 02:37:32.801:26:38.48
37.MB12.Kessler JiříCirlibaba 02:37:55.501:26:42.45
38.MC14.Sedláček GambaAD Cyklo 02:38:08.001:26:52.33
39.MA10.Stejskal DavidÚstí nad Orlicí 02:38:15.601:27:59.57
40.MA11.Fišer LiborÚstí nad Orlicí 02:38:25.301:28:05.36
41.MA12.Strakoš JaroslavTour de Beer 02:40:05.701:28:23.15
42.MD4.Axman JaroslavTroubelice 02:41:31.301:25:05.413
43.MB13.Krejčí VladislavBike sport Uničov 02:42:55.701:44:12.44
44.MD5.Peškar JosefBikesport Team Mohelnice 02:45:06.001:27:43.112
45.MA13.Nétek RostislavCykloklub Morava 02:47:22.901:28:25.64
46.MC15.Doležel JaromírRanč Hranice 02:51:50.001:31:17.72
47.MB14.Hrubý PavelTJ Bohumín Kolík 02:54:57.601:31:26.13
48.MA14.Diviš MichalFrýsport 02:57:14.801:36:04.63
49.MB15.Kozík PavelMapei Cyklo Kaňkovský 02:59:54.101:34:04.62
50.MA15.Adamík PatrikCredo team 03:01:26.201:38:06.12
51.MC16.Nepustil MarekOlomouc 03:04:37.101:35:05.11
52.MD6.Jirásko ZdeněkTJ Baník Ostrava 03:06:21.701:40:12.711
53.MC17.Jílek PetrBikesport Team Mohelnice 03:07:49.701:45:24.40
54.MB16.Urban RadekCredo team 03:09:18.601:38:38.21
55.MC18.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice 03:13:50.601:38:00.00
56.MD7.Adamík JiříCredo team 03:34:12.501:50:28.310
57.MA16.Jílek TomášZábřeh 04:08:36.001:56:03.41
 MB Maryška JosefStalak Team DNF01:11:59.8 
 MA Všetíček VladimírBohdíkov DNF01:35:55.7 
 MB Staněk KarelCyklo Lazníky DNF02:21:38.4 
 MA Morkus DavidCyklo Lazníky DNF02:23:15.3 
 MA Tomášek MichalCredo team DNF01:42:13.3 
 MB Čepa MartinBikesport Team Mohelnice DNF01:43:21.5