2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Moravský Bikemaraton 2015 - výsledky: 80 km editovat

Vypsané kategorie: MA, MB, MC, MD, ZA, ZB
Délka: 80 km
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Pilčík AdamBikestyle 02:51:14.7 30
2.MA1.Rauchfuss MarekHlinsko 02:53:46.3 30
3.MA2.Petruš LubomírEthic sport 02:57:18.6 25
4.MA3.Bednarský VojtěchTNF bike team 03:04:53.1 21
5.MA4.Kubišta MichalRCR Bike Team Česká Třebová 03:06:07.1 18
6.MC1.Žmolík MilanMontiva mtb Fryšták 03:06:26.8 30
7.MA5.Borák MartinIn-Life Cycling Team 03:09:15.8 16
8.MB2.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team 03:12:21.1 25
9.MA6.Krčma MichalOD Morava Holešov 03:12:27.9 15
10.MA7.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství 03:13:30.6 14
11.MC2.Kadlčák RichardAmenity mtb team 03:15:36.3 25
12.MC3.Kouřil MartinFitko Jeseník 03:16:17.8 21
13.MC4.Rýva MartinRedpoint-Eleven Team 03:18:04.3 18
14.MB3.Paták KamilBike Team Sazovice 03:18:34.7 21
15.MD1.Spáčil LeopoldNovatop Lapierre 03:20:07.9 30
16.MC5.Lelek JosefINS-Náchod 03:21:18.6 16
17.MB4.Josefík MariánGhost - mojekolo.cz 03:22:21.7 18
18.MA8.Klapal MartinStalak Team 03:23:06.7 13
19.MB5.Tichý Tomáši-treking 03:24:15.9 16
20.MB6.Ehrlich VáclavTlačpára 03:25:52.5 15
21.MC6.Hort Stanislav 3:26:44 15
22.MB7.Vilášek MichaelNovatop Lapierre 03:28:22.6 14
23.MC7.Jílek MartinCyklo Polách a syn 03:30:12.8 14
24.MC8.Hvolka PetrA Bike Club Ostrava 3:30:40 13
25.MC9.Pavlák LuděkBrno 3:32:26 12
26.MA9.Křivánek TomášRicardo Racing 03:32:57.1 12
27.MD2.Rohan JanOpavský sportovní klub 03:38:40.7 25
28.MC10.Hejtmánek CtiborALW 03:40:35.9 11
29.MD3.Nádvorník ZdenekKolárna 03:41:35.1 21
30.MC11.Horký LubomírCyklo Polách a syn 03:42:51.7 10
31.MB8.Široký MichalRCR Bike Team Česká Třebová 03:43:07.8 13
32.MD4.Štěpař PetrČerti Kunčina 3:43:12 18
33.MD5.Vychodil LubomírIn-Life Cycling Team 3:43:14 16
34.ZA1.Fridrichová LenkaSuperior Cyklofit High5 03:43:21.6 30
35.MA10.Ryšavý ZdeněkZábřeh 03:44:31.9 11
36.ZB1.Valouchová MarieŠumperk 03:45:44.9 30
37.MD6.Frkal MiroslavNovatop Lapierre 03:46:17.1 15
38.MC12.Charuza JiříKCL Kooperativa-Svijany 3:50:46 9
39.ZB2.Svěráková Dášacyklotrenink.com 03:51:38.2 25
40.MB9.Březina MartinKolárna 03:56:16.5 12
41.ZA2.Neumanová MartinaRCR Bike Team Česká Třebová 03:59:48.5 25
42.MC13.Tomášek MichalCredo team 04:00:38.1 8
43.MC14.Slezáček KarelBikecentrum Olomouc 04:08:36.1 7
44.ZA3.Březinová MarieLKT 80 Šumperk 04:09:19.2 21
45.MB10.Dostál OndřejLazy Swines 04:11:09.9 11
46.ZA4.Staňková ŠtěpánkaTNF bike team 04:12:11.5 18
47.MD7.Konopa MilanCredo team 04:12:34.6 14
48.ZA5.Vančurová LenkaValaští Bajkeři Superior 04:15:15.2 16
49.MC15.Jarkovský JaroslavJospo Holešov 04:17:50.6 6
50.MB11.Grmela Lukáš 4:19:14 10
51.MD8.Šmatera Petr 04:19:42.9 13
52.MA11.Závrbský LadislavTrob Racing Team 04:20:38.4 10
53.ZB3.Zichová GabrielaZlín 04:22:06.7 21
54.MC16.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky 04:28:29.8 5
55.ZB4.Komárková EvaCyklo Polách a syn 04:29:58.8 18
56.MC17.Plesník PetrLes Nice 04:31:10.9 5
57.MB12.Podzimek MartinSokol Maršíkov 04:33:19.3 9
58.MC18.Žváček MiroslavSilný Team Uničov 04:45:06.6 4
59.MB13.Keprt JanSilný Team Uničov 04:45:10.2 8
 MA Janků MartinOknoplast Šumperk DNF  
 MB Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice DNF  
 MA Hýbl JaroslavDimpex Kosov DNF  
 ZA Schnaubeltová DanaPasseggiata Nový Malín DNF  
 MB Pluhař PetrTC Sport Desná DNF  
 MB Petřík ZdeněkHannah DNF  
 MA Sázel PatrikKolárna DNF  
 MA Smékal Vojtěch DNF  
 MD Flégl AlešNáchod DNF  
 MA Mejtský JakubOlomouc DNF