2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Leznické Hópan 2011 - výsledky: 4 kola editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MJ
Délka: 4 kola
Čas: 17:00
sucho, teplo
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Junioři
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Liebich PetrJS Sport Giant 1:05:23 20
2.MA2.Směšný JanCredo team 1:08:13 17
3.MJ1.Urbášek JanTJ Cyklistika Uničov 1:09:18 20
4.MB1.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team 1:10:23 20
5.MB2.Krejčí VladislavBike sport Uničov 1:10:54 17
6.MB3.Václavík PavelOknoplast 1:11:12 15
7.MC1.Kohout TomášBike sport Uničov   20
8.MJ2.Brokeš RostislavOknoplast   17
9.MB4.Zlámal TomášProxima   13
10.MA3.Válek AdamDrásal Team Holešov   15
11.MB5.Janda JiříCyklo Polách a syn   12
12.MB6.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice   11
14.MC2.Horký LubomírCyklo Polách a syn   17
15.MC3.Vala MartinCykloklub Stará Ves 1:15:43 15
16.MA4.Večeř MartinDama Sport   13
17.MB7.Planička RobertBikesport Team Mohelnice   10
18.MC4.Navařík RobertNava sport   13
19.MA5.Mazák LukášTJ Sokol Hrabenov   12
20.MA6.Vitešník AdamBike sport Uničov   11
21.MC5.Javůrek MilanBajala Bike Červenka   12
22.MC6.Hübl PavelBikesport Team Mohelnice   11
23.MC7.Staník JosefBike sport Uničov   10
24.MC8.Panoch VáclavCyklo TJ Písečná   9
25.MC9.Čejka PetrMapei Cyklo Kaňkovský   8
26.MB8.Trunečka ZbyněkSporton Šumperk   9
27.MC10.Tomášek MichalCredo team   7
28.MJ3.Roubíček AdamBikesport Team Mohelnice   15
29.MC11.Opletal VladimírBT Kola Kaňkovský   6
30.MB9.Kukula MarcelNový Malín   8
31.MJ4.Hladiš DavidCykloklub Morava   13
32.MB10.Plesník PetrLes Nice   7
33.MA7.Žváček MilanSporton Šumperk   10
34.MA8.Strakoš JaroslavTour de Beer   9
35.MA9.Stejskal DavidÚstí nad Orlicí   8
36.MC12.Směšný PavelCredo team   5
37.MC13.Suchomel MilanDH Brutal team   4
38.MB11.Keprt AlešBT Kola Kaňkovský   6
39.MC14.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice   3
40.MC15.Polášek RomanBikesport Team Mohelnice   2
41.MA10.Fišer LiborÚstí nad Orlicí   7
42.MC16.Navara IvoBikesport Team Mohelnice   1
43.MA11.Šváb JiříCykloklub Morava   6
44.MJ5.Kriegler BoleslavZábřeh   12
45.MC17.Černý JiříBrno   0
46.MC18.Bílý LiborCredo team   0
47.MA12.Řehák JakubTour de Beer   5
 MC Kaniščev RomanSK Salith Sumtex Šumperk DNF  
 MA Kaniščev RomanSK Salith Sumtex Šumperk DNF  
 MJ Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk DNF  
 MA Jílek DavidBikesport Team Mohelnice DNF  
 MB Čepa MartinBikesport Team Mohelnice DNF  
 MB Kessler JiříCirlibaba DNF  
 MA Borák MartinCyklo Polách a syn DNF