2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Kalendář závodů editovat

č.   Zkr DatumMístoTypKoef
1.XC Fox Track 2007Foxst16.05.2007PostřelmůvekXC1
2.Časovka na Dlouhé Stráně 2007Dlost23.05.2007Loučná nad Desnoučasovka do vrchu1
3.Králecký úvoz 2007Krást30.05.2007KrálecXC1
4.Mrtvý muž 2007Mrtso02.06.2007Vikýřoviceminimaraton1
5.Minimaraton Sněžník 2007Sněso09.06.2007Staré Město pod Sněžníkemminimaraton1
6.XC Kouty 2007Koust13.06.2007Kouty nad DesnouXC1
7.VC MTB Leštiny 2007Lešne24.06.2007Leština, hřištěXC1
8.Temenický Klapušák 2007Temčt05.07.2007Šumperk-Temeniceminimaraton1
9.Časovka na Senovou 2007Senne15.07.2007Hrabenovčasovka do vrchu1
10.Svatá Trojice bikemaraton 2007Sv3so11.08.2007Bohdíkovmaraton1
11.Moravský Bikemaraton 2007Morso25.08.2007Leština, hřištěmaraton1
12.Okolo Háječku 2007Hájso15.09.2007Zborov, koupalištěčasovka1
13.VC XC Hrabenov 2007Hrane23.09.2007HrabenovXC1
14.VC MTB Bludova 2007Blune30.09.2007BludovXC2

Body

Muži A
1.Kechrt Tomáš178
2.Šváb Jiří163
3.Mazák Lukáš129
4.Vitešník Adam108
5.Kousal Lukáš104
Muži B
1.Krejčí Vladislav197
2.Hekele Emil145
3.Valigura Martin142
Fišnar Jiří142
5.Vaňous Jan117
Muži C
1.Hrubý Petr204
2.Vala Martin201
3.Brokeš Rostislav147
4.Hejtmánek Miloš99
5.Marada Josef93
Muži D
1.Fajta Pavel220
2.Homola Miroslav193
3.Brückner Ivan138
4.Leicht Jiří101
5.Kubín Daniel76
Junioři
1.Lacina Jaroslav192
2.Mádr Jiří178
3.Vostrčil David147
4.Horký David132
5.Fabián Jakub131
Starší žáci
1.Smolík Marek220
2.Hýbl Jaroslav145
3.Juhaniak Ondřej143
4.Žváček Milan132
5.Mikeš Jakub118
Mladší žáci
1.Brokeš Rostislav214
2.Smolicha Tomáš144
3.Mádr René122
4.Fabián Tomáš104
5.Heczko Filip57
Předžáci
1.Hejtmánek Marek175
2.Plesník Kristián143
3.Šebesta Dominik142
4.Zeťák Michael80
5.Valigura Jiří69
Ženy A
1.Valouchová Marie220
2.Gieselová Pavlína105
3.Štýbnarová Radka49
4.Válková Lenka37
5.Vostrejžová Pavla27
Ženy B
1.Komárková Eva212
2.Mikešová Štěpánka185
3.Vojtíšková Kamila77
4.Šmoldasová Jitka40
5.Leichtová Zdenka37
Juniorky
1.Macášková Martina20
Petříková Monika20
3.Doležalová Romana17
4.Hladká Darina15
5.Konečná Zuzana13
Starší žákyně
1.Brokešová Jana108
Michalčáková Anna108
3.Sedláčková Monika80
4.Mynářová Gabriela20
5.Bergerová Karolína17
Mladší žákyně
1.Krzyžanková Lenka77
2.Macková Aneta52
3.Jakubová Dominika47
4.Samiecová Kateřina34
5.Rezková Aneta20
Předžákyně
1.Mikešová Lenka208
2.Planičková Eva87
3.Lehká Zuzana20
Ševčíková Kateřina20
Franková Martina20
Týmy
1.Cykloklub Morava868
2.Cyklo Polách a syn842
3.Mapei Merida Kaňkovský706
4.Cykloklub Rampušák476
5.SK Salith Sumtex Šumperk404

Počty závodníků

KategorieFoxDloKráMrtSněKouLešTemSenSv3MorHájHraBluPrůměrMediánSuma
Muži A1078208315510351501014821,610303
Muži B91315292091651661218914931,614,5443
Muži C71613231331541133152107622,412313
Muži D656673847176585210,66149
Junioři101191464131111174098812,210,5171
Starší žáci75121151738840911129,98139
Mladší žáci314311743794554,1457
Předžáci743513497543,7452
Ženy A2315314116503215,92,583
Ženy B1235213224314224,6264
Juniorky50,405
Starší žákyně11121351321,4120
Mladší žákyně116230,9013
Předžákyně511311321121,5121
Všechny kat.6763771226626984174199782757964130,974,51833
Výpočet trval 530 ms