2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Jeřáb 1003 2012 - výsledky: 70 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC
Délka: 2 x 35 km
Čas: 11:00
20°C polojasno, sucho
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Ženy A
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Vagenknecht TomášGunners Nová Paka202:43:29 20
2.MA2.Gladiš TomášGalaxy Team Hranice202:49:59 17
3.MC1.Krč TomášKTM Šumperk202:53:24 20
4.MA3.Josefík MariánMerida Biking Team202:58:09 15
5.MB1.Hekele EmilZekof team203:00:33 20
6.MA4.Večeř MartinTNF bike team203:00:44 13
7.MB2.Krejčí VladislavBike sport Uničov203:03:08 17
8.MA5.Borák MartinCyklo Polách a syn203:03:33 12
9.MC2.Čejka PetrKolárna203:07:44 17
10.MC3.Šťasta LiborPell's Hard Bikers203:08:00 15
11.MB3.Tyráček MartinBikesport Team Mohelnice203:12:34 15
12.MB4.Hořava JiříDestila Brno203:12:55 13
13.MA6.Janků MartinProxima203:14:34 11
14.MD1.Mück Arnošt2K bike club Odry203:15:39  
15.MC4.Michal RobertOstrava203:15:40 13
16.MC5.Javůrek MilanZekof team203:17:31 12
17.MC6.Horký LubomírCyklo Polách a syn203:18:44 11
18.MA7.Kysilko FilipSki areál Šanov203:20:16 10
19.MA8.Vydra JanIn-Life Cycling Team203:21:38 9
20.MA9.Horký DavidCyklo Polách a syn203:22:21 8
21.MA10.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice203:22:22 7
22.MA11.Neset JanIn-Life Cycling Team203:23:01 6
23.MA12.Mikeska LadislavIn-Life Cycling Team203:26:23 5
24.MC7.Směšný PavelCredo team203:27:59 10
25.MA13.Vitešník AdamBike sport Uničov203:31:24 4
26.MC8.Hübl PavelBikesport Team Mohelnice203:32:42 9
27.MC9.Panoch VáclavBT Kola Kaňkovský203:32:43 8
28.MA14.Kašpar PetrCredo team203:32:57 3
29.MB5.Vykydal JaroslavZekof team203:34:42 12
30.MB6.Kessler JiříCirlibaba203:35:28 11
31.MB7.Fliedr JiříF-bike klub Sádek203:37:08 10
32.MB8.Mihulka PetrF-bike klub Sádek203:43:15 9
33.MC10.Mařáček MiroslavSloupnice203:44:17 7
34.MC11.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky203:44:31 6
35.MC12.Ondráček LiborOlomouc203:52:10 5
36.MB9.Dostál OndřejLazy Swines203:53:58 8
37.MB10.Doležal JanChoceň204:01:25 7
38.MD2.Jiroutek JurajIn-Life Cycling Team204:06:35  
39.MA15.Knor TomášVelké Losiny204:08:20 2
40.MB11.Joska ZdeněkBrno204:12:06 6
41.MA16.Dudík JaroslavBikesport Team Mohelnice204:14:50 1
42.ZA1.Gargelová TerezaIn-Life Cycling Team204:18:32  
43.MA17.Wiedermann RenéIn-Life Cycling Team204:18:32 0
44.MC13.Doležel JaromírRanč Hranice204:25:26 4
45.MC14.Merta JaroslavMerida Lichkov204:40:44 3
46.MB12.Keprt AlešBT Kola Kaňkovský204:53:00 5
47.MA18.Valnoha JiříČervená Voda205:23:42 0
48.MA19.Směšný JanCredo team2  0
49.MB13.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice2  4