2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Leznické Hópan 2013 - výsledky: 4 kola editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MJ
Délka: 4x 6 km
Čas: 14:10
sucho, slunečno
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Junioři
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Směšný JanCredo team 1:07:56 30
2.MJ1.Kubelka PetrSK Žamberk Tessuti sport 1:12:35 30
3.MA2.Borák MartinCyklo Polách a syn 1:12:55 25
4.MA3.Bittner JakubIn-Life Cycling Team 1:13:18 21
5.MJ2.Fabián TomášSK Žamberk Tessuti sport 1:14:30 25
6.MB1.Zlámal TomášProxima 1:14:45 30
7.MJ3.Navařík RobertNava sport 1:15:00 21
8.MB2.Pecháček AdamMike Bike Cycling Team 1:15:28 25
9.MA4.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice 1:15:40 18
10.MC1.Hrubý PetrLes Nice 1:15:54 30
11.MJ4.Papula LukášIn-Life Cycling Team 1:16:02 18
12.MB3.Planička RobertBikesport Team Mohelnice 1:16:05 21
13.MC2.Navařík RobertNava sport 1:17:02 25
14.MJ5.Pokorný JiříBT Kola Kaňkovský 1:18:14 16
15.MC3.Krč TomášKTM Šumperk 1:18:49 21
16.MB4.Unzeitig MartinCykloklub Morava 1:20:06 18
17.MC4.Jílek MartinCyklo Polách a syn 1:20:11 18
18.MB5.Janda JiříCyklo Polách a syn 1:21:14 16
19.MC5.Horký LubomírCyklo Polách a syn 1:21:26 16
20.MA5.Neset JanIn-Life Cycling Team 1:22:00 16
21.MA6.Mazák LukášTJ Sokol Hrabenov 1:22:40 15
22.MC6.Tyráček MartinStevens Bikes - Emilio Sport 1:22:44 15
23.MC7.Čejka PetrKolárna 1:22:50 14
24.MJ6.Hladiš DavidCykloklub Morava 1:23:53 15
25.MB6.Keprt JanSilný Team Uničov 1:24:51 15
26.MJ7.Fláma TomášTJ Cyklistika Uničov 1:25:10 14
27.MA7.Mikeska LadislavIn-Life Cycling Team 1:26:09 14
28.MA8.Kašpar PetrCredo team 1:26:23 13
29.MA9.Maksant JindřichIn-Life Cycling Team 1:26:32 12
30.MA10.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice 1:27:03 11
31.MB7.Švorčík PetrSilný Team Uničov 1:27:46 14
32.MJ8.Bednarský VojtěchCykloklub Morava 1:27:47 13
33.MJ9.Macoun MarianSudkov 1:28:15 12
34.MC8.Tomášek MichalCredo team 1:29:28 13
35.MJ10.Kostecký TomášBT Kola Kaňkovský 1:30:24 11
36.MA11.Chlebníček JiříCykloklub Morava 1:31:25 10
37.MC9.Ondráček LiborOlomouc 1:31:30 12
38.MB8.Bárta MartinZekof team 1:31:45 13
39.MJ11.Bittner OndřejSK Salith Sumtex Šumperk 1:32:20 10
40.MC10.Staník JosefBike sport Uničov 1:32:39 11
41.MA12.Čihalík MartinBT Kola Kaňkovský 1:33:26 9
42.MA13.Ryšavý ZdeněkZábřeh 1:33:40 8
43.MA14.Vlček PavelIn-Life Cycling Team 1:33:42 7
44.MC11.Hrubý Paveltoblerone hatex team 1:33:53 10
45.MB9.Pěnkava RadomilBT Kola Kaňkovský 1:34:04 12
46.MA15.Dudík JaroslavBikesport Team Mohelnice 1:34:17 6
47.MJ12.Hejtmánek MarekSK Salith Sumtex Šumperk 1:38:27 9
48.MB10.Trunečka ZbyněkBikesport Team Mohelnice 1:39:22 11
49.MC12.Opletal VladimírBT Kola Kaňkovský-1  9
50.MC13.Zatloukal PetrBT Kola Kaňkovský-1  8
51.MA16.Vydra JanIn-Life Cycling Team-1  5
52.MC14.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky-1  7
53.MA17.Fláma MiroslavBike sport Uničov-1  5
54.MB11.Suchomel ZdeněkIn-Life Cycling Team-1  10
55.MB12.Sadil MichalParapety RS-1  9
56.MB13.Rusnák ZdeněkZábřeh-1  8
57.MB14.Malý TomášAtletika Zábřeh-1  7
58.MC15.Doležel JaromírRanč Hranice-1  6
59.MA18.Jedlička Tomáš-1  4
60.MB15.Keprt AlešBT Kola Kaňkovský-11:32:05 6
61.MB16.Macourek MilanProstějov-1  5
62.MC16.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice-1  5
63.MJ13.Cink JanBT Kola Kaňkovský-1  8
64.MJ14.Kohout LukášIn-Life Cycling Team-1  7
 MB Hubáček TomášSaxo bank team DNF  
 MA Joska MarekCykloklub Morava DNF  
 MB Stejskal JiříSaxo bank team DNF  
 MJ Laštůvka DavidKolárna DNF  
 MB Janů MartinSilný Team Uničov DNF  
 MC Panoch VáclavBT Kola Kaňkovský DNF  
 MJ Kupčík DavidTNF bike team DNF  
 MB Hekele EmilStevens Bikes - Emilio Sport DNF