2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Leznické Hópan 2014 - výsledky: 4 kola editovat

Vypsané kategorie: MJ, MA, MB, MC
Délka:
Čas: 17:00
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Junioři
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Hekele EmilStevens Bikes - Emilio Sport 1:09:00 30
2.MA1.Liebich PetrSK Žamberk Tessuti sport 1:10:00 30
3.MB2.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team 1:11:54 25
4.MJ1.Navařík RobertNava sport 1:12:40 30
5.MJ2.Kulhavý JanČS Specialized 1:14:00 25
6.MA2.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství 1:15:00 25
7.MB3.Zlámal TomášProxima 1:16:47 21
8.MB4.Liberda MilanKolárna 1:16:50 18
9.MA3.Mádr JiříSK Salith Sumtex Šumperk 1:17:06 21
10.MJ3.Horák FilipBikesport Team Mohelnice 1:17:13 21
11.MJ4.Fláma TomášEkofarma Křížov 1:08:25 18
12.MA4.Hladiš DavidTNF bike team 1:19:05 18
13.MA5.Fláma MiroslavBike sport Uničov 1:19:28 16
14.MC1.Navařík RobertNava sport 1:19:37 30
15.MJ5.Pokorný JiříKolárna 1:20:40 16
16.MA6.Březina TomášIn-Life Cycling Team 1:20:48 15
17.MJ6.Bittner OndřejSK Salith Sumtex Šumperk 1:20:50 15
18.MC2.Krejčí VladislavBike sport Uničov 1:21:35 25
19.MC3.Jílek MartinCyklo Polách a syn 1:21:39 21
20.MA7.Linhart PetrTNF bike team 1:21:41 14
21.MB5.Zlámal TomášBT Kola Kaňkovský 1:21:45 16
22.MB6.Planička RobertBikesport Team Mohelnice 1:21:57 15
23.MB7.Václavík PavelOknoplast 1:22:25 14
24.MB8.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 1:23:33 13
25.MA8.Borák MartinIn-Life Cycling Team 1:23:49 13
26.MA9.Vlček PavelIn-Life Cycling Team 1:23:56 12
27.MC4.Klimek TomášBikecentrum Olomouc 1:24:04 18
28.MC5.Panoch VáclavKolárna 1:25:14 16
29.MJ7.Hejtmánek MarekSK Salith Sumtex Šumperk 1:26:46 14
30.MA10.Chudý JanÚstí n. Orlicí 1:26:55 11
31.MA11.Látal VojtěchIn-Life Cycling Team 1:27:20 10
32.MJ8.Macoun MarianCyklo Polách a syn 1:27:30 13
33.MC6.Tomášek MichalCredo team 1:29:09 15
34.MB9.Trojek KarelOknoplast 1:31:46 12
35.MJ9.Parma DominikBikesport Team Mohelnice 1:32:06 12
36.MB10.Trunečka ZbyněkBikesport Team Mohelnice 1:33:05 11
37.MA12.Dudík JaroslavBikesport Team Mohelnice-1  9
38.MC7.Sklenář FrantišekLukavice-1  14
39.MC8.Hrubý Paveltoblerone hatex team-1  13
40.MC9.Beneš PavelNava sport-1  12
41.MB11.Novotný Tomᚊumperk-1  10
42.MB12.Sadil MichalParapety RS-1  9
43.MC10.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky-1  11
44.MC11.Valenta IvanBike Team Bludov-1  10
45.MB13.Blaha JiříOknoplast-1  8
46.MB14.Fröml JosefUničov-1  7
47.MC12.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice-1  9
48.MC13.Holec PavelCredo team-1  8
49.MC14.Chovanec Juraj-1  7
50.MJ10.Trunečka ZbyněkZábřeh-1  11
51.MB15.Keprt AlešBT Kola Kaňkovský-2  6
 MC Kessler JiříCirlibaba DNF  
 MB Keprt JanSilný Team Uničov DNF  
 MJ Šebesta DominikBikesport Team Mohelnice DNF  
 MC Krč TomášKTM Šumperk DNF  
 MJ Bednarský VojtěchTNF bike team DNF  
 MA Neset JanIn-Life Cycling Team DNS  
 MJ Štěpaník JiříMoravec team DNS  
 MA Štěpaník JiříKolárna DNS