2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Mohelnický půlmaraton 2011 - výsledky: 58 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC
Délka: 34+24 km
Čas: 11:00
29°C jasno
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Liebich PetrJS Sport Giant 2:29:381:27:1220
2.MB1.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team 2:32:381:28:0320
3.MA2.Směšný JanCredo team 2:34:541:30:2617
4.MB2.Krejčí VladislavBike sport Uničov 2:35:151:30:2617
5.MB3.Václavík PavelOknoplast 2:38:311:31:5515
6.MB4.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 2:43:431:33:2813
7.MC1.Hübl PavelBikesport Team Mohelnice 2:50:001:37:3820
8.MB5.Zlámal TomášBT Kola Kaňkovský 2:51:201:37:3812
9.MA3.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice 2:52:561:36:5415
10.MC2.Kohout TomášBike sport Uničov 2:54:031:31:5517
11.MC3.Horký PetrSvitavy 2:54:181:39:5015
12.MB6.Unzeitig MartinCykloklub Morava 2:55:061:39:5011
13.MB7.Planička RobertBikesport Team Mohelnice 2:58:121:38:4510
14.MB8.Fojt RobertOlomouc 2:58:341:41:419
15.MC4.Javůrek MilanBajala Bike Červenka 2:59:111:39:5013
16.MC5.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 2:59:211:43:1112
17.MC6.Žilka MartinRicardo Racing 3:04:531:39:3111
18.MC7.Panoch VáclavCyklo TJ Písečná 3:05:131:44:3610
19.MC8.Vala MartinCykloklub Stará Ves 3:11:391:43:239
20.MB9.Tyráček MartinBikesport Team Mohelnice 3:12:281:47:528
21.MC9.Staník JosefBike sport Uničov 3:13:321:43:238
22.MC10.Ondráček LiborOlomouc 3:13:391:51:507
23.MC11.Směšný PavelCredo team 3:16:001:51:066
24.MB10.Švorčík PetrPK Zábřeh 3:16:261:46:137
25.MC12.Opletal VladimírBT Kola Kaňkovský 3:17:161:47:485
26.MC13.Polách MilanPostřelmov 3:20:541:52:104
27.MB11.Plesník PetrLes Nice 3:21:281:50:186
28.MB12.Blaha JiříOknoplast 3:23:471:54:535
29.MB13.Coufal RostislavCyklo Polách a syn 3:32:101:54:414
30.MB14.Uherka MartinRicardo Racing 3:38:421:59:463
31.MC14.Tomášek MichalCredo team 3:40:341:49:123
32.MB15.Sadil MichalParapety RS 3:41:462:00:062
33.MB16.Štancl VlastimilMohelnice 3:47:582:00:381
34.MA4.Adamík PatrikCredo team 4:02:352:09:0313
35.MA5.Drásal MichalBludov 4:03:042:20:1812
36.MB17.Čepa MartinBikesport Team Mohelnice 4:07:142:15:010
37.MC15.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice 4:08:282:14:252
 MB Keprt AlešBT Kola Kaňkovský DNF2:18:32 
 MA Keprt JanSilný Team Uničov DNF  
 MA Orság OndřejČS Specialized DNF  
 MA Hanák JanZvole DNF2:12:01 
 MC Šťastný VáclavSilný Team Uničov DNF  
 MA Kaniščev RomanSK Salith Sumtex Šumperk DNF  
 MC Novotný JaroslavProstějov DNF  
 MC Prucek DanielMohelnice DNF2:14:25 
 MC Marek BohuslavDubicko DNF  
 MB Janků JanVelké Losiny DNF2:19:36 
 MA Byrtus MarianProstějov DNF2:02:25