2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

O cenu Rapotína 2017 - výsledky: 27 km editovat

Vypsané kategorie:
Délka:
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MC1.Hekele EmilStevens Bikes - Emilio Sport 01:05:36 30
2.MA1.Fláma TomášT.S.Bohemia Kross BT 01:06:07 30
3.MA2.Bednarský VojtěchTNF bike team 01:06:08 25
4.MB1.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team 01:07:33 30
5.MB2.Březina PetrKolárna 01:07:50 25
6.MA3.Hejtmánek MarekSporton Šumperk 01:08:17 21
7.MA4.Pokorný JiříSK Salith sport 01:09:32 18
8.MC2.Haluzík MartinKolárna 01:09:39 25
9.MA5.Hladiš DavidKolárna 01:09:54 16
10.MJ1.Holec RadekKN Project 01:10:52 30
11.MB3.Kopecký LukášHartman CZ 01:11:00 21
12.MJ2.Macháč JosefKolárna 01:11:08 25
13.MB4.Nešpor PatrikIn-Life Cycling Team 01:11:23 18
14.MC3.Navařík RobertNava sport 01:11:30 21
15.MA6.Štěpaník JiříKolárna 01:11:46 15
16.MB5.Hromádka IvoKolárna 01:11:55 16
17.MC4.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn 01:12:00 18
18.MC5.Krejčí VladislavBike sport Uničov 01:12:02 16
19.MJ3.Horák DominikSCP Pardubice 01:12:32 21
20.MB6.Liberda MilanKolárna 01:12:54 15
21.MD1.Steuer RadovanHead Bike TJ Opava 01:12:55 30
22.MC6.Tyráček MartinBBB Moolbike 01:13:00 15
23.MJ4.Bednarský VáclavTNF bike team 01:13:03 18
24.MC7.Kouřil MartinFitko Jeseník 01:13:21 14
25.MD2.Vala MartinBike sport Uničov 01:14:22 25
26.MC8.Beneš PavelNava sport 01:14:56 13
27.MD3.Lukašák ŠtefanShort bike Olomouc 01:15:42 21
28.MA7.Brandýs DominikKolárna 01:18:05 14
29.MB7.Stryk MilanIn-Life Cycling Team 01:18:27 14
30.MB8.Václavík PavelOknoplast Šumperk 01:19:11 13
31.MD4.Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory 01:19:21 18
32.MB9.Sobala MartinBike Team Zlaté Hory 01:19:40 12
33.MB10.Voženílek MartinLibina 01:19:41 11
34.MC9.Neumann BoriseSeNBáci 01:19:42 12
35.MC10.Tomášek MichalCredo team 01:20:08 11
36.MB11.Linhart TomášTNF bike team 01:20:11 10
37.MA8.Knotek OndřejeSeNBáci 01:20:19 13
38.MD5.Kosek JiříStudené 01:21:14 16
39.MB12.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 01:21:24 9
40.MD6.Hudeček DušanJeseničtí orli 01:22:10 15
41.MC11.Petrovský MarekLoupežníci 01:22:12 10
42.MC12.Žák Marek 01:23:23 9
43.MD7.Machalický MilanCycloracing Olomouc 01:24:30 14
44.MC13.Kolomazník TomášZábřeh 01:24:33 8
45.MA9.Struhár SemiTJ Cyklistika Uničov 01:24:37 12
46.MC14.Matura PavelBludov 01:24:42 7
47.MC15.Rozehnal VáclavPromotorsport 01:25:10 6
48.MD8.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 01:25:14 13
49.MC16.Svrčina DavidVíno Karabina 01:25:15 5
50.MB13.Glombíček JaneSeNBáci 01:25:57 8
51.MC17.Kočvara JiříSK-AIB Břidličná 01:27:43 5
52.MA10.Hladík Petr 01:28:52 11
53.MC18.Patrmann TomášNezkušené Lolitky 01:29:13 4
54.MB14.Mayer Petr 01:29:28 7
55.MC19.Grepl PetrCyklo Jeseník 01:30:19 4
56.MC20.Kratochvíl PetrCyklo Polách a syn 01:30:51 3
57.MJ5.Volík MarekForce Team Jeseník 01:31:28 16
58.MD9.Sobala MiroslavBike Team Zlaté Hory 01:31:51 12
59.MC21.Glacner MiroslavBikecentrum Olomouc 01:32:22 3
60.MC22.Netek RadimLanškroun 01:32:55 2
61.MJ6.Sadil JiříParapety RS 01:33:08 15
62.MB15.Černil Tomáš 01:33:31 6
63.MD10.Hynek VladimírJeseničtí orli 01:34:01 11
64.MC23.Kalous RomanFitko Jeseník 01:34:25 2
65.MB16.Pěnčík LukášBike sport Uničov 01:34:51 5
66.MC24.Osladil KamilBuldoci Rapotín 01:37:23 1
67.MC25.Hocz MartineSeNBáci 01:37:50 1
68.MD11.Eliáš JosefCirlibaba 01:38:33 10
69.MC26.Knotek TomášeSeNBáci 01:38:43 0
70.MB17.Kovář DanFitko Jeseník 01:38:48 5
71.MA11.Halfar MartinJeseník 01:39:30 10
72.MC27.Coufal MilanLanškroun 01:41:50 0
73.MC28.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory 01:42:39 0
74.MC29.Madaj RenéeSeNBáci 01:42:47 0
75.MB18.Filka KarelBike Team Zlaté Hory 01:45:45 4
76.MD12.Nevosad Jindřich 01:59:26 9
 MC Harlender MichalKolárna DNF  
 MC Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory DNF  
 MB Mrůzek MichalSundance Opava DNF  
 MJ Jureček DavidHead Bike TJ Opava DNF  
 MJ Kašpar LukášBike Team Zlaté Hory DNF