2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Bozeňovský Cyklomaraton 2012 - výsledky: 52 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC
Délka: 52 km
Čas: 11:00
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství 02:13:19.601:11:50.620
2.MB1.Žák IvoProxima 02:14:07.301:13:53.420
3.MB2.Václavík PavelOknoplast 02:14:43.701:13:54.617
4.MA2.Borák MartinCyklo Polách a syn 02:16:49.101:15:03.217
5.MB3.Krejčí VladislavBike sport Uničov 02:17:41.301:15:01.715
6.MA3.Josefík MariánCykloworld 02:17:42.001:13:54.615
7.MC1.Krč TomášKTM Šumperk 02:19:06.601:16:05.020
8.MB4.Kadlčák RichardAmenity mtb team 02:19:41.401:17:02.613
9.MA4.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice 02:20:27.501:17:00.213
10.MB5.Smrkta LadislavSilný Team Uničov 02:21:31.201:17:04.012
11.MB6.Zlámal TomášProxima 02:22:10.601:17:53.711
12.MB7.Studýnka DavidSkivelo neslyšících Olomouc 02:23:12.401:17:02.710
13.MB8.Pastrnek PavelSkivelo neslyšících Olomouc 02:23:57.301:17:45.89
14.MC2.Hrubý PetrLes Nice 02:24:48.801:18:53.917
15.MB9.Planička RobertBikesport Team Mohelnice 02:27:33.801:19:30.68
16.MC3.Horký LubomírCyklo Polách a syn 02:28:12.501:21:48.215
17.MC4.Hübl PavelBikesport Team Mohelnice 02:28:13.701:21:13.713
18.MC5.Petruš LubomírACS Drak Vrbno 02:28:20.101:21:13.412
19.MA5.Janků MartinProxima 02:28:55.101:21:44.212
20.MD1.Salač PetrAmenity mtb team 02:29:52.701:21:12.520
21.MA6.Vitešník AdamBike sport Uničov 02:31:10.401:21:54.911
22.MB10.Tyráček MartinBikesport Team Mohelnice 02:32:39.501:23:25.87
23.MA7.Spurný JiříBT Kola Kaňkovský 02:32:39.601:23:24.310
24.MA8.Fláma MiroslavBike sport Uničov 02:33:05.101:21:07.89
25.MC6.Horký PetrSvitavy 02:33:33.901:22:31.611
26.MC7.Javůrek MilanZekof team 02:35:01.301:23:53.110
27.MD2.Spáčil LeopoldLetovice 02:35:44.301:29:00.317
28.MA9.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice 02:36:25.101:26:15.68
29.MD3.Nádvorník ZdenekMapei Cyklo Kaňkovský 02:38:02.501:27:04.115
30.MA10.Kašpar PetrCredo team 02:38:10.801:26:19.07
31.MC8.Staník JosefBike sport Uničov 02:38:29.501:25:02.79
32.MB11.Kessler JiříCirlibaba 02:39:45.501:26:41.26
33.MB12.Hekele EmilZekof team 02:42:10.901:35:04.05
34.MC9.Panoch VáclavBT Kola Kaňkovský 02:43:36.601:26:40.58
35.MB13.Zita LiborAtletika Zábřeh 02:44:56.401:27:51.74
36.MC10.Opletal VladimírBT Kola Kaňkovský 02:45:20.101:28:16.67
37.MD4.Mikulka JosefŠumperk 02:45:41.901:30:08.613
38.MB14.Jašek OndřejAtletika Zábřeh 02:46:40.201:30:51.43
39.MC11.Obrátil RadekZekof team 02:47:20.901:28:28.66
40.MC12.Václavek JaroslavRodak 02:49:08.001:30:05.35
41.MD5.Trojek KarelOknoplast 02:50:59.001:30:42.212
42.MB15.Coufal RostislavCyklo Polách a syn 02:51:34.101:30:41.92
43.MA11.Blažek Pavel 02:54:07.001:20:56.56
44.MD6.Klíma FrantišekAD Cyklo 02:54:24.301:33:11.211
45.MC13.Brandýs RomanMapei Cyklo Kaňkovský 02:55:45.001:33:54.34
46.MC14.Šmíd MartinKroměříž 02:55:45.501:28:17.33
47.MC15.Dlabaja RadekAmenity mtb team 02:56:54.001:36:20.82
48.MB16.Sommer Miroslav 02:57:59.301:32:54.01
49.MA12.Horký DavidCyklo Polách a syn 03:04:10.001:42:53.95
50.MB17.Čepa PetrMohelnice 03:04:38.501:41:15.30
51.MB18.Machuta Pavel 03:05:32.901:37:14.90
52.MB19.Malý TomášAtletika Zábřeh 03:08:01.101:39:16.10
53.MA13.Babiánek MilanTovačov 03:10:27.201:39:06.24
54.MC16.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky 03:13:18.501:42:46.21
55.MC17.Holubář Jiří 03:16:00.101:59:44.40
56.MD7.Konopa MilanSki Snow Surf Sport 03:17:03.501:49:57.410
57.MC18.Holinka RadekNemile 03:18:32.401:45:48.50
58.MA14.Bachroň DavidŠumperk 03:22:31.501:50:56.33
59.MC19.Nepustil MarekOlomouc 03:23:08.101:45:46.00
60.MD8.Axman JaroslavTroubelice 03:25:42.401:54:40.89
61.MC20.Jílek PetrBikesport Team Mohelnice 03:27:51.201:52:44.80
62.MA15.Knor TomášVelké Losiny 03:27:54.501:45:59.12
63.MA16.Jašek Lukᚊtěpánov 03:31:22.801:56:13.01
64.MB20.Rusnák ZdeněkZábřeh 03:36:28.101:50:12.80
65.MC21.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice 03:38:56.201:54:56.30
66.MC22.Konvalinka JosefBike 04 03:42:05.701:41:11.90
67.MB21.Černý OndřejBánov 03:53:39.602:07:15.30
68.MA17.Dudík JaroslavBikesport Team Mohelnice 03:59:40.102:24:12.20
 MB Blaha JiříOknoplast DNF02:10:29.3 
 MD Kolář RobertSki Petříkov DNF01:42:05.1 
 MB Trunda JosefVHH Thermont Bike DNF02:15:31.2 
 MC Schon MartinVHH Thermont Bike DNF02:29:53.9 
 MC Špička Radek DNF01:46:38.8 
 MC Válek LiborVHH Thermont Bike DNF02:29:52.8 
 MC Podešva MiroslavMedlov DNF02:02:55.9 
 MB Sadil MichalParapety RS DNF02:10:27.1