2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

XC Štědrákova Lhota 2010 - výsledky: 3 kola editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MJ
Délka: 3x 7.5 km
Čas: 14:00
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Junioři
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Kowal MariuszKolarz Polanica30:59:10 20
2.MA1.Kechrt TomášCyklo Polách a syn31:01:02 20
3.MA2.Sáblík LukášScott Scania Team Kolín31:02:27 17
4.MA3.Hynek JanMapei Cyklo Kaňkovský31:04:27 15
5.MB2.Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory31:04:50 17
6.MB3.Kadlec MiroslavActive sport Jaroměř31:05:50 15
7.MB4.Žák IvoProxima31:06:10 13
8.MB5.Krejčí VladislavBike sport Uničov31:06:27 12
9.MA4.Spurný JiříBT Kola Kaňkovský31:07:28 13
10.MA5.Horký DavidCyklo Polách a syn31:07:38 12
11.MB6.Horák RenéCyklo TJ Písečná31:08:55 11
12.MC1.Vala MartinCykloklub Stará Ves31:09:32 20
13.MA6.Směšný JanSuperior Riders31:10:24 11
14.MB7.Václavík PavelOknoplast31:10:43 10
15.MB8.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn31:10:55 9
16.MA7.Borák MartinCyklo Polách a syn31:10:59 10
17.MB9.Sotolář DanielJKF Jaroměř31:11:11 8
18.MJ1.Hlavsa MichalSKM Zlaté Hory31:11:15 20
19.MJ2.Schneider MartinMapei Cyklo Kaňkovský31:11:47 17
20.MC2.Horký LubomírCyklo Polách a syn31:11:50 17
21.MA8.Peths MatějPearl Izumi31:12:04 9
22.MB10.Šticha PavelKED-Cyklomax Specialized31:12:09 7
23.MB11.Kalabis JiříCyklo TJ Písečná31:12:13 6
24.MB12.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice31:13:32 5
25.MC3.Květák JiříCyklo Jeseník31:14:38 15
26.MA9.Madaj RenéCyklo Jeseník31:15:05 8
27.MA10.Machala JanCyklo TJ Písečná31:16:02 7
28.MJ3.Štěpaník JiříMapei Cyklo Kaňkovský31:16:13 15
29.MA11.Krause DavidCykloservis Petr31:17:07 6
30.MA12.Trojek KarelOknoplast31:17:16 5
31.MB13.Kessler JiříCirlibaba31:17:56 4
32.MB14.Bluma MartinCyklo TJ Písečná31:18:36 3
33.MB15.Kajnar TomášBike Team Zlaté Hory31:19:00 2
34.MC4.Hudeček DušanCyklo Jeseník31:19:08 13
35.MA13.Bín TomášSK Piranha Bike31:19:33 4
36.MB16.Kulík VladislavCykloklub Morava31:20:31 1
37.MJ4.Večeř MartinC.A.C Šumperk31:20:55 13
38.MJ5.Žváček MilanZábřeh31:21:13 12
39.MB17.Trunečka ZbyněkZábřeh31:21:42 0
40.MC5.Panoch VáclavStaré Město31:22:27 12
41.MB18.Kukula MarcelNový Malín31:22:35 0
42.MA14.Sobala MartinCyklo TJ Písečná31:25:33 3
43.MB19.Blaha MilanOknoplast31:25:46 0
44.MA15.Tomášek MichalCredo team31:26:42 2
45.MB20.Chmelař LadislaveSeNBáci31:26:54 0
46.MC6.Tomášek MichalCredo team31:27:42 11
47.MC7.Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory31:27:59 10
48.MA16.Sochor MartinJeseník31:28:47 1
49.MB21.Osladil KamilBuldoci Rapotín31:30:30 0
50.MC8.Směšný PavelCredo team31:31:35 9
51.MC9.Krňávek PetrVelum Zábřeh31:31:56 8
52.MA17.Břenek VojtěchJeseník31:32:22 0
53.MJ6.Valigura MartinTJ Cyklistika Uničov31:32:31 11
54.MC10.Doležel JaromírCyklo Jeseník31:32:34 7
55.MB22.Kopa MichalCyklo Polách a syn31:33:50 0
56.MC11.Polášek RomanBikesport Team Mohelnice31:34:16 6
57.MB23.Friedrich Tomáš31:36:17 0
58.MC12.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná31:36:52 5
59.MC13.Filip Daniel31:42:06 4
60.MB24.Černý RobertCyklo TJ Písečná31:44:56 0
61.MB25.Knotek VladimíreSeNBáci31:50:06 0
62.MC14.Mlčoch JosefSkala 201031:52:17 3
63.MJ7.Eliáš DavidBike Team Zlaté Hory31:52:39 10
64.MC15.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice31:53:06 2
65.MA18.Weisner Jakub31:53:40 0
66.MJ8.Vacula MichalBike Team Zlaté Hory31:55:50 9
67.MB26.Rak TomášOlomouc32:02:39 0
68.MB27.Keprt AlešBT Kola Kaňkovský32:27:31 0
 MC Kohout TomášBike sport Uničov DNF  
 MA Buksa DominikČS Specialized DNF  
 MC Buksa JiříČS Specialized DNF  
 MA Slonina LuděkLoko Krnov DNF  
 MB Blaha JiříOknoplast DNF