2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Bikemaraton Bozeňov 2015 - výsledky: 53,7km editovat

Vypsané kategorie:
Délka:
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Petruš LubomírEthic sport 1:59:16.55 30
2.MB1.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team 2:03:17.49 30
3.MA2.Liebich PetrSK Žamberk Tessuti sport 2:03:19.37 25
4.MB2.Hekele EmilStevens Bikes - Emilio Sport 2:13:09.15 25
5.MB3.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 2:16:15.97 21
6.MA3.Hladiš DavidTNF bike team 2:18:51.82 21
7.MC1.Krč TomášPrestige Cycling Team 2:19:34.30 30
8.MC2.Hrubý PetrLes Nice 2:21:33.74 25
9.MB4.Kadlec OndřejBikecentrum Olomouc 2:21:50.05 18
10.MC3.Švajda MartinDT Swiss 2:22:22.47 21
11.MA4.Čihalík MartinKolárna 2:23:07.63 18
12.MA5.Halák MartinKolárna 2:23:12.38 16
13.MC4.Jílek MartinCyklo Polách a syn 2:24:04.33 18
14.MA6.Jedelský JakubJanoslavice 2:26:30.09 15
15.MB5.Haluzík MartinKolárna 2:28:28.54 16
16.MA7.Strakoš JaroslavOknoplast Šumperk 2:30:42.65 14
17.MB6.Josefík MariánGhost - mojekolo.cz 2:31:46.32 15
18.MB7.König JiříCykloklub Morava 2:31:58.28 14
19.MA8.Reif JanLKT 80 Šumperk 2:32:04.59 13
20.MD1.Čejka PetrKolárna 2:32:19.55 30
21.MB8.Ryba LukášBB cyklosport superior 2:33:59.77 13
22.MB9.Březina PetrKolárna 2:34:15.62 12
23.MB10.Václavík PavelOknoplast Šumperk 2:34:24.02 11
24.MD2.Nádvorník ZdenekKolárna 2:34:28.29 25
25.MA9.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství 2:36:59.19 12
26.MC5.Beneš PavelNava sport 2:38:08.24 16
27.MA10.Směšný JanOknoplast Šumperk 2:39:42.15 11
28.MA11.Stöhr RadimSK Conti-RSC 2:41:43.47 10
29.MA12.Horák FilipBikesport Team Mohelnice 2:42:37.99 9
30.MA13.Reif TomášOlomouc 2:42:56.60 8
31.MB11.Zachoval TomášOK Bag 2:43:01.65 10
32.MC6.Tomášek MichalCredo team 2:44:20.35 15
33.MD3.Vychodil LubomírIn-Life Cycling Team 2:44:37.97 21
34.MC7.Sedláček GambaAuto Gamba 2:47:12.18 14
35.MB12.Koutný ČestmírSC Samotišky 2:48:29.18 9
36.MB13.Navrátil ViktorUničov 2:53:10.55 8
37.MA14.Grézl MartinSilný Team Uničov 2:55:54.11 7
38.MD4.Spurný RomanKolárna 2:56:24.46 18
39.MD5.Ondráček LiborOlomouc 2:59:02.52 16
40.MC8.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky 3:01:40.65 13
41.MB14.Štancl VlastimilStevens Bikes - Emilio Sport 3:02:20.05 7
42.MA15.Mejtský JakubOlomouc 3:04:19.20 6
43.MC9.Smrčka JiříŠumperk 3:05:37.20 12
44.MB15.Havlíček MartinMoravičany 3:06:26.14 6
45.MD6.Stöhr RadekSK Conti-RSC 3:11:15.46 15
46.MA16.Pagáč MiroslavStevens Bikes - Emilio Sport 3:12:37.85 5
47.MD7.Konopa MilanCredo team 3:15:43.25 14
48.MC10.Doležel JaromírRanč Hranice 3:17:19.66 11
49.MC11.Hron TomášOlomouc 3:23:40.77 10
50.MC12.Juchelka PatrikJeseničtí orli 3:26:43.85 9
51.MB16.Čabla JiříOtrokovice 3:27:24.13 5
52.MB17.Dostál OndřejLazy Swines 3:30:49.91 5
53.MD8.Adamík JiříCredo team 3:33:47.36 13
54.MB18.Dostál Vladimír 3:48:25.96 4
55.MA17.Vlachopulos Radim 3:54:47.98 5
56.MC13.Horák Richard3atlonteam Uničov 3:55:06.49 8
57.MD9.Všetička ZdeněkSKP Olomouc 4:55:00.00 12