2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

O cenu Rapotína 2012 - výsledky: 27 km - muži editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD,MJ
Délka: 3 x 9 km
Čas: 12:00
jasno
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Směšný JanCredo team 1:03:03 20
2.MB1.Heinrich LukášBikestyle 1:03:47 20
3.MB2.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team 1:03:48 17
4.MC1.Krč TomášKTM Šumperk 1:04:43 20
5.MB3.Krejčí VladislavBike sport Uničov 1:06:34 15
6.MB4.Kouřil MartinCyklo Jeseník 1:06:43 13
7.MB5.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn 1:06:46 12
8.MA2.Babiánek DavidCK PeMaP Přerov 1:07:19 17
9.MA3.Janda JanCK PeMaP Přerov 1:07:20 15
10.MA4.Spurný JiříBT Kola Kaňkovský 1:07:21 13
11.MB6.Čapek JanSkivelo neslyšících Olomouc 1:07:22 11
12.MA5.Kubica RomanSK Jiří Team Ostrava 1:07:23 12
13.MB7.Koňarik DavidDama Sport 1:07:25 10
14.MC2.Jílek MartinCyklo Polách a syn 1:07:28 17
15.MA6.Oravec PetrCK PeMaP Přerov 1:08:09 11
16.MC3.Navařík RobertNava sport 1:09:03 15
17.MB8.Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory 1:09:08 9
18.MB9.Pastrnek PavelSkivelo neslyšících Olomouc 1:09:29 8
19.MB10.Studýnka DavidSkivelo neslyšících Olomouc 1:09:30 7
20.MC4.Hrubý PetrLes Nice 1:09:45 13
21.MJ1.Navařík RobertNava sport 1:09:47 20
22.MB11.Janda JiříCyklo Polách a syn 1:09:53 6
23.MD1.Spáčil LeopoldMerida Biking Team 1:09:59 20
24.MB12.Kajnar TomášBike Team Zlaté Hory 1:10:23 5
25.MA7.Večeř MartinTNF bike team 1:10:56 10
26.MA8.Fus MartinBolatice 1:11:01 9
27.MA9.Fláma MiroslavBike sport Uničov 1:11:06 8
28.MD2.Vala MartinBike sport Uničov 1:11:25 17
29.MC5.Petruš LubomírACS Drak Vrbno 1:12:01 12
30.MB13.Černoch JakubeSeNBáci 1:12:31 4
31.MB14.Kopecký LukášHartman CZ 1:12:32 3
32.MB15.Trojek KarelOknoplast 1:13:01 2
33.MA10.Vitešník AdamBike sport Uničov 1:13:03 7
34.MJ2.Vrána MichalSkivelo neslyšících Olomouc 1:13:41 17
35.MB16.Mlynář VlastimilACS Drak Vrbno 1:14:10 1
36.MA11.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice 1:14:14 6
37.MC6.Hudeček DušanCyklo Jeseník 1:14:38 11
38.MA12.Knotek OndřejeSeNBáci 1:15:28 5
39.MC17.Kostka TomášCredo team 1:16:13 0
40.MA13.Kašpar PetrCredo team 1:16:14 4
41.MA14.Glombíček JaneSeNBáci 1:16:29 3
42.MD3.Kouřil JiříCyklo TJ Písečná 1:16:32 15
43.MB18.Zita LiborAtletika Zábřeh 1:16:41 0
44.MB19.Malý TomášAtletika Zábřeh 1:17:30 0
45.MD4.Trojek KarelOknoplast 1:17:39 13
46.MC7.Tomášek MichalCredo team 1:17:52 10
47.MJ3.Soural MartinŠumperk 1:18:07 15
48.MB20.Sládeček LukášCK PeMaP Přerov 1:18:36 0
49.MA15.Mrůzek MichalSundance Opava 1:18:37 2
50.MB21.Kukula MarcelCyklo Polách a syn 1:18:56 0
51.MC8.Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory 1:19:34 9
52.MC9.Směšný PavelCredo team 1:20:08 8
53.MB22.Černý RobertCyklo TJ Písečná 1:20:23 0
54.MB23.Coufal RostislavCyklo Polách a syn 1:20:26 0
55.MC10.Panoch VáclavBT Kola Kaňkovský 1:21:22 7
56.MA16.Ženčák JakubBuldoci Rapotín 1:21:39 1
57.MC11.Opletal VladimírBT Kola Kaňkovský 1:21:45 6
58.MB24.Keclík MiroslavLazy Swines 1:21:49 0
59.MA17.Haluza MartinCK PeMaP Přerov 1:21:51 0
60.MC12.Polách MilanPostřelmov 1:21:58 5
61.MA18.Vlčko MichalJeseničtí orli 1:23:11 0
62.MC13.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky 1:23:37 4
63.MB25.Dostál OndřejLazy Swines 1:23:38 0
64.MD5.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná 1:23:40 12
65.MC14.Pelcl PetrBuldoci Rapotín 1:23:52 3
66.MJ4.Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk 1:24:00 13
67.MB26.Mičunek PavelBuldoci Rapotín 1:24:06 0
68.MA19.Štefka MiroslavŠternberk 1:24:11 0
69.MC15.Kořenek AntonínBike Team Zlaté Hory 1:25:03 2
70.MD6.Brückner IvanMTB Bohdíkov 1:25:07 11
71.MB27.Havlíček PetrLazy Swines 1:25:12 0
72.MA20.Burďák PavelJeseničtí orli 1:26:23 0
73.MB28.Kopecký TomášeSeNBáci 1:26:32 0
74.MB29.Hocz MartineSeNBáci 1:27:21 0
75.MA21.Sobala MartinCyklo TJ Písečná 1:27:43 0
76.MD7.Krejzl DušanBuldoci Rapotín 1:27:57 10
77.MB30.Novotný Tomᚊumperk 1:28:00 0
78.MB31.Sadil MichalParapety RS 1:28:04 0
79.MJ5.Pinter MartinJeseničtí orli 1:28:06 12
80.MD8.Kuběnka OldřichSki Břidličná 1:28:20 9
81.MJ6.Bargel RadekDama Sport 1:28:35 11
82.MC16.Kistan VladimírCykloklub Stará Ves 1:28:40 1
83.MD9.Kolář RobertSki Petříkov 1:29:32 8
84.MJ7.Štodt KamilŠumperk 1:30:04 10
85.MD10.Hynek VladimírBiker's team Jeseník 1:30:22 7
86.MC17.Babiánek MilanTovačov 1:32:08 0
87.MC18.Děcký František 1:32:15 0
88.MB32.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory 1:33:09 0
89.MB33.Bartoš JaroslavKórovačka Bike Team Brno 1:33:23 0
90.MA22.Bartoš RadovanŠternberk 1:33:41 0
91.MJ8.Kupčík DavidSK Salith Sumtex Šumperk 1:33:42 9
92.MB34.Navrátil Tomáš 1:34:27 0
93.MD11.Škop VladimírVíno Karabina 1:34:28 6
94.MC19.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 1:35:33 0
95.MD12.Adamík JiříCredo team 1:35:52 5
96.MA23.Slaný PavelJeseničtí orli 1:36:14 0
97.MC20.Hamáček JaroslavBuldoci Rapotín 1:36:34 0
98.MC21.Janda JosefBeňov 1:36:48 0
99.MD13.Raida IvoeSeNBáci 1:39:55 4
100.MD14.Komárek BedřichHlubočky 1:39:56 3
101.MB35.Knotek TomášeSeNBáci 1:40:31 0
102.MB36.Zemánek JiříJeseničtí orli 1:41:58 0
103.MB37.Tomášek Zdeněk 1:42:49 0
104.MC22.Mádr RenéVelké Losiny 1:42:55 0
105.MA24.Drásal MichalBludov 1:43:41 0
106.MC23.Urban RadekCredo team 1:44:46 0
107.MD15.Semotam JiříPresbeton Nova 1:45:27 2
108.MC24.Oravec PetrLipník nad Bečvou 1:51:13 0
109.MD16.Keprt JanSK Nadoraz 1:53:05 1
110.MB38.Skaličan JiříBike Team Zlaté Hory 1:58:50 0
 MC Hübl PavelBikesport Team Mohelnice DNF  
 MB Blaha JiříOknoplast DNF  
 MB Václavík PavelOknoplast DNF  
 MC Žváček MojmírJeseničtí orli DNF  
 MA Boček JakubGhost - mojekolo.cz DNF  
 MB Tyráček MartinBikesport Team Mohelnice DNF  
 MD Caska VladimírZábřeh DNF