2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Heřmanický větrník 2015 - výsledky: Hlavní závod editovat

Vypsané kategorie:
Délka:
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Ženy A   Juniorky
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Kubelka PetrSK Žamberk Tessuti sport40:56:44 30
2.MB1.Kestler AlešYogi Racing Ostrava40:58:29 30
3.MJ1.Fláma TomášBike sport Uničov40:59:07 30
4.MB2.Kopecký LukášHartman CZ40:59:18 25
5.MA2.Navařík RobertNava sport40:59:22 25
6.MA3.Horák FilipBikesport Team Mohelnice41:00:19 21
7.MJ2.Pokorný JiříSK Salith Sumtex Šumperk41:02:26 25
8.MC1.Krč TomášKTM Šumperk41:02:35 30
9.MC2.Krejčí VladislavBike sport Uničov41:03:31 25
10.MC3.Beneš PavelNava sport41:03:50 21
11.MJ3.Hejtmánek MarekSK Salith Sumtex Šumperk41:04:49 21
12.MC4.Navařík RobertNava sport41:04:55 18
13.MD1.Vala MartinBike sport Uničov41:05:51 30
14.MB3.Trojek KarelOknoplast Šumperk41:06:14 21
15.MA4.Křivohlávek DavidGhost - mojekolo.cz41:06:35 18
16.MJ4.Krč TomášCredo team41:07:05 18
17.MJ5.Bittner OndřejRed Point racing41:07:21 16
18.MB4.Novák MartinRudoltice41:07:33 18
19.MD2.Spáčil LeopoldNovatop Lapierre41:08:08 25
20.MA5.Pour PetrGhost - mojekolo.cz41:08:24 16
21.MB5.Klacl TomášT.lama mtb41:10:25 16
22.MD3.Vychodil LubomírIn-Life Cycling Team41:10:35 21
23.MD4.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk41:11:06 18
24.MB6.Linhart TomášTNF bike team41:11:09 15
25.MC5.Fláma MiroslavEkofarma Křížov41:11:27 16
26.ZA1.Březinová MarieLKT 80 Šumperk41:11:42 30
27.MD5.Brandýs RomanKolárna41:13:22 16
28.MA6.Kudláček MartinCyklo Kudláček41:13:31 15
29.MD6.Jiroutek JurajIn-Life Cycling Team41:13:32 15
30.ZA2.Vogelová Dagmar41:14:40 25
31.ZJ1.Valová TerezaBike sport Uničov30:57:18 30
32.MD7.Trojek KarelOknoplast Šumperk30:57:23 14
33.MD8.Roháček Michal30:57:32 13
34.ZA3.Staňková ŠtěpánkaTNF bike team30:57:43 21
35.MB7.Skála Jan30:58:01 14
36.MB7.Šourek Pavel30:58:34 14
37.ZA4.Hoštičková VěraNovatop Lapierre30:58:46 18
38.MC6.Pěnkava RadomilSC Samotišky30:58:57 15
39.MD9.Leicht JiříASPV Těchonín30:59:08 12
40.MD10.Brückner IvanMTB Bohdíkov30:59:17 11
41.MC7.Doležel JaromírRanč Hranice31:01:08 14
42.MC8.Cink PetrBT Kola Kaňkovský31:01:41 13
43.ZJ2.Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou31:02:40 25
44.MC9.Zubatý RomanSC Samotišky31:03:41 12
45.MC10.Chudada TomášSC Samotišky31:07:44 11
46.MC11.Jakl LiborSC Samotišky20:40:24 10
47.MA8.Fláma MiroslavBike sport Uničov20:43:39 13
48.ZJ3.Vaculíková AndreaNava sport20:59:46 21