2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Mrtvý muž 2013 - výsledky: 2 kola editovat

Vypsané kategorie: MD,ZA,ZB,MJ
Délka: 23 km
Čas: 14:30
proměnlivá oblačnost, po dešti, bláto
Výběr kategorie: Všechny   Muži D   Junioři   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MJ1.Navařík RobertNava sport21:01:16 30
2.MJ2.Pokorný JiříBT Kola Kaňkovský21:02:29 25
3.MD1.Petruš LubomírACS Drak Vrbno21:04:17 30
4.MJ3.Kupčík DavidTNF bike team21:04:45 21
5.MJ4.Fláma TomášTJ Cyklistika Uničov21:05:30 18
6.MD2.Vala MartinBike sport Uničov21:06:07 25
7.MJ5.Hladiš DavidCykloklub Morava21:06:26 16
8.MJ6.Bednarský VojtěchCykloklub Morava21:06:31 15
9.MJ7.Bittner OndřejSK Salith Sumtex Šumperk21:07:16 14
10.MJ8.Hejtmánek MarekSK Salith Sumtex Šumperk21:08:36 13
11.MD3.Kouřil JiříCyklo TJ Písečná21:08:50 21
12.MD4.Vychodil LubomírClub Koruna Olomouc21:08:52 18
13.MJ9.Macoun MarianSudkov21:10:19 12
14.MD5.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk21:10:24 16
15.MD6.Kukula ZdeněkStaviva eMKo21:10:42 15
16.MD7.Brandýs RomanMapei Cyklo Kaňkovský21:11:25 14
17.ZA1.Planičková EvaBikesport Team Mohelnice21:12:27 30
18.MD8.Trojek KarelOknoplast21:13:31 13
19.MJ10.Muž JanMapei Cyklo Kaňkovský21:13:54 11
20.ZB1.Valouchová MarieŠumperk21:14:07 30
21.MD9.Eliáš JosefCirlibaba21:14:39 12
22.MD10.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná21:15:36 11
23.MD11.Kolář RobertSki Petříkov21:17:16 10
24.ZB2.Kirschnerová VěraJeseničtí orli21:19:16 25
25.MJ11.Kostecký TomášBT Kola Kaňkovský21:20:12 10
26.MD12.Vítámvás JosefZekof team21:20:13 9
27.MD13.Kreizl DušanBuldoci Rapotín21:22:19 8
28.MJ12.Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk21:22:24 9
29.MD14.Konopa MilanCredo team21:22:51 7
30.ZA2.Valová TerezaBike sport Uničov21:23:30 25
31.MD15.Raida IvoeSeNBáci21:25:46 6
32.MJ13.Mastík TomášOlomouc21:26:04 8
33.ZB3.Komárková EvaCyklo Polách a syn21:26:04 21
34.ZA3.Kouřilová Petra21:26:05 21
35.ZA4.Pavlíková Tereza21:28:08 18
36.MD16.Komárek BedřichHlubočky21:31:05 5
37.ZA5.Zatloukalová EvaBT Kola Kaňkovský21:32:52 16
38.ZA6.Sedláková LucieeSeNBáci21:33:31 15
39.MD17.Keprt JanSK Nadoraz21:37:17 5
40.ZA7.Kalafatičová SoňaeSeNBáci21:39:15 14
41.ZB4.Vicencová PetraPasseggiata Nový Malín21:40:15 18
42.MD18.Krmela Lubomír21:40:35 4
43.ZA8.Wittnerová BronislavaBT Kola Kaňkovský21:44:01 13
44.ZA9.Debreczenyiová Lucie21:45:45 12
45.ZB5.Malá JiřinaCyklo Polách a syn21:52:00 16
46.ZA10.Prášková PetraBike Team Zlaté Hory22:04:18 11
 MJ Laštůvka DavidKolárna DNF  
 MD Žváček MojmírJeseničtí orli DNF