2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Kalendář závodů editovat

č.   Zkr DatumMístoTypKoef
1.Časovka na Dlouhé stráně 2008Dlost21.05.2008Loučná nad Desnoučasovka do vrchu1
2.Mrtvý muž 2008Mrtso24.05.2008Vikýřoviceminimaraton1
3.Králecký úvoz 2008Krást28.05.2008KrálecXC1
4.Minimaraton Sněžník 2008Sněso07.06.2008Staré Město pod Sněžníkemminimaraton2
5.Okolo sokolky XC Kouty 2008Koust11.06.2008Kouty nad Desnou, chata SokolkaXC1
6.propoziceVC MTB Leština 2008Lešne22.06.2008Leština, fotbalové hřištěXC kritérium1
7.Okolo Háječku 2008Hájne29.06.2008Zborov, koupalištěMTB časovka1
8.Karpatský Pedál 2008Karso19.07.2008Vápenky (okres Hodonín)maraton1
9.Temenický Klapušák 2008Temso26.07.2008Šumperk - TemeniceXC1
10.propoziceČasovka na Senovou 2008Senne27.07.2008Hrabenovčasovka do vrchu1
11.Svatá Trojice Bikemaraton 2008Sv3so09.08.2008Bohdíkovmaraton1
12.Moravský Bikemaraton 2008Morso23.08.2008Leština, fotbalové hřištěmaraton1
13.propoziceLeznické Hópan 2008Lesst17.09.2008LesniceXC1
14.Velká Cena XC Hrabenov 2008Hrane21.09.2008HrabenovXC1
15.VC MTB Bludova 2008Blune28.09.2008Bludov, Vlčí důlXC1

Body

Muži A
1.Kechrt Tomáš217
2.Unzeitig Martin159
3.Zlámal Tomáš153
4.Vitešník Adam117
5.Mazák Lukáš101
Muži B
1.Krejčí Vladislav205
2.Valigura Martin111
3.Vaňous Jan108
4.Kašpar Tomáš104
5.Janda Jiří81
Muži C
1.Vala Martin210
2.Horký Lubomír188
3.Žváček Miroslav155
4.Brokeš Rostislav140
5.Hejtmánek Miloš113
Muži D
1.Fajta Pavel220
2.Kubín Daniel153
3.Leicht Jiří139
4.Brückner Ivan132
5.Trojek Karel119
Junioři
1.Mádr Jiří180
2.Fabián Jakub177
3.Borák Martin161
4.Směšný Jan158
5.Vostrčil David147
Starší žáci
1.Schneider Martin201
2.Mikeš Jakub161
3.Urbášek Jan155
4.Brokeš Rostislav150
5.Juhaniak Ondřej140
Mladší žáci
1.Fabián Tomáš220
2.Hejtmánek Marek152
3.Hynek Matouš54
4.Navařík Robert52
5.Marada Václav34
Předžáci
1.Plesník Kristián177
2.Bárta Tomáš156
3.Valigura Jiří140
4.Šebesta Dominik137
5.Cendelín Jan52
Ženy A
1.Válková Lenka190
2.Dlouhá Andrea85
3.Voráčová Naďa30
4.Pytlíková Sandra20
Krtičková Petra20
Ženy B
1.Valouchová Marie217
2.Komárková Eva196
3.Mikešová Štěpánka151
4.Leichtová Zdenka75
5.Petrůjová Bohumila20
Juniorky
1.Skřebská Kateřina52
2.Olahová Martina20
3.Kramplová Tereza17
4.Hladká Darina15
5.Gawlíková Hana13
Starší žákyně
1.Brokešová Jana75
2.Machulková Barbora20
3.Sikorová Michaela17
4.Sedláčková Monika13
5.Šnirychová Markéta0
Mladší žákyně
1.Mikešová Lenka161
2.Jakubová Dominika104
3.Planičková Eva92
4.Mudříková Kateřina71
5.Jílková Nikola35
Předžákyně
1.Cendelínová Lucie135
2.Macková Barbora47
3.Kozelská Petra20
4.Krupová Lucie17
Maixnerová Anna17
Týmy
1.Cyklo Polách a syn938
2.Cykloklub Morava784
3.BT Kola Kaňkovský627
4.C.A.C Šumperk456
5.SK Žamberk Tessuti sport427

Počty závodníků

KategorieDloMrtKráSněKouLešHájKarTemSenSv3MorLesHraBluPrůměrMediánSuma
Muži A9168137912171262441681013,210198
Muži B1321141568825141515494101015,114227
Muži C111281158817715163374511,18167
Muži D5588489641011216647,76115
Junioři71210997114551153651111,09165
Starší žáci411111021416611131042781011,710175
Mladší žáci132214323331352,4336
Předžáci3696577134885,1676
Ženy A1324224115111,8127
Ženy B3643225322342122,9344
Juniorky160,507
Starší žákyně115110,609
Mladší žákyně115322462342,2233
Předžákyně132171211,2118
Všechny kat.5493757638788587677110728847597286,5751297
Výpočet trval 317 ms