2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Heřmanický Větrník 2014 - výsledky: 60 minut editovat

Vypsané kategorie: MA, MB, MC, MD, MJ, ZA, ZB
Délka:
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Kubelka PetrSK Žamberk Tessuti sport8  30
2.MB1.Kadlec MiroslavActive sport Jaroměř8  30
3.MJ1.Horák FilipBikesport Team Mohelnice8  30
4.MA2.Neset JanIn-Life Cycling Team8  25
5.MA3.Borák MartinIn-Life Cycling Team8  21
6.MB2.Kopecký LukášHartman CZ8  25
7.MJ2.Pokorný JiříKolárna8  25
8.MJ3.Fláma TomášEkofarma Křížov8  21
9.MC1.Krejčí VladislavBike sport Uničov8  30
10.MA4.Fláma MiroslavBike sport Uničov8  18
11.MB3.Zlámal TomášProxima8  21
12.MB4.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice8  18
13.MJ4.Navařík RobertNava sport8  18
14.MA5.Maksant JindřichIn-Life Cycling Team8  16
15.MB5.Dítě Radek8  16
16.MJ5.Bittner OndřejSK Salith Sumtex Šumperk8  16
17.MC2.Navařík RobertNava sport8  25
18.MJ6.Hejtmánek MarekSK Salith Sumtex Šumperk8  15
19.MA6.Křivohlávek DavidGhost - mojekolo.cz8  15
20.MJ7.Dostál JakubStevens Bikes - Emilio Sport8  14
21.MB6.Trojek KarelOknoplast8  15
22.MD1.Vala MartinBike sport Uničov8  30
23.MB7.Kolkus MartinCbase Brno7  14
24.ZA1.Gargelová TerezaIn-Life Cycling Team7  30
25.MD2.Jiroutek JurajIn-Life Cycling Team7  25
26.MA7.Reif JanLKT 80 Šumperk7  14
27.MD3.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk7  21
28.MB8.Trunečka ZbyněkBikesport Team Mohelnice7  13
29.MJ8.Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou7  13
30.MA8.Vašíček PetrCredo team7  13
31.MD4.Trojek KarelOknoplast7  18
32.MC3.Sládek Tomáš7  21
33.ZB1.Valouchová MarieŠumperk7  30
34.MC4.Picek Václav7  18
35.MD5.Leicht JiříASPV Těchonín7  16
36.MC5.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky7  16
37.ZA2.Skácelová NaděždaLKT 80 Šumperk7  25
38.ZA3.Březinová MarieLKT 80 Šumperk7  21
39.MD6.Mareš Petr7  15
40.MC6.Fláma MiroslavEkofarma Křížov7  15
41.ZA4.Kopecká JanaHartman CZ7  18
42.MD7.Roháček Michal6  14
43.ZA5.Václavíková MichaelaOknoplast Šumperk6  16
44.MJ9.Večeř MilanTJ Jiskra Králíky6  12
45.MD8.Brandýs RomanKolárna6  13
46.MC7.Doležel JaromírRanč Hranice6  14
47.MB9.Novák MartinRudoltice6  12
48.MA9.Klíma VladimírPionýr Sušice6  12
49.ZA6.Valová TerezaBike sport Uničov6  15
50.MJ10.Mareš František6  11
51.ZA7.Vanduchová AlenaKolárna6  14
52.MJ11.Trunečka ZbyněkZábřeh6  10
53.ZA8.Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou6  13
54.MC8.Mervart Jan6  13
55.MC9.Holec PavelCredo team5  12
56.MD9.Riedl VáclavChromeč5  12
57.MA10.Březina TomášIn-Life Cycling Team4  11
58.MA11.Hladiš DavidKolárna3  10
59.ZB2.Mervartová Míla3  25
60.MB10.Václavík PavelOknoplast2  11
61.MC10.Riedl PetrChromeč2  11
62.ZA9.Klaclová Zuzana2  12
63.MC11.Krč TomášKTM Šumperk1  10