2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Rábl Bike Cup 2013 - výsledky: 38 km editovat

Vypsané kategorie: ZA, MA, MB, MC, MD, MJ
Délka: 38 km
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Ženy A
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Směšný JanCredo team 1:23:59 30
2.MB1.Hekele EmilStevens Bikes - Emilio Sport 1:28:11  
3.MA2.Staněk TomášTNF bike team 1:28:19 25
4.MB2.Zlámal TomášProxima 1:29:29 25
5.MC1.Buksa JiříČS Specialized 1:30:14 30
6.MA3.Večeř MartinTNF bike team 1:31:08 21
7.MA4.Kristejn LukášSK Žamberk Tessuti sport 1:32:40 18
8.MB3.Unzeitig MartinCykloklub Morava 1:32:41 21
9.MD1.Spáčil LeopoldMerida Biking Team 1:32:42 30
10.MD2.Petruš LubomírACS Drak Vrbno 1:32:43 25
11.MA5.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství 1:32:44 16
12.MJ1.Pokorný JiříBT Kola Kaňkovský 1:35:22 30
13.MC2.Jílek MartinCyklo Polách a syn 1:35:27 25
14.MJ2.Cink JanBT Kola Kaňkovský 1:35:58 25
15.MB4.Planička RobertBikesport Team Mohelnice 1:38:53 18
16.MJ3.Fláma TomášTJ Cyklistika Uničov 1:38:54 21
17.MC3.Panoch VáclavBT Kola Kaňkovský 1:39:48 21
18.MC4.Tomášek MichalCredo team 1:41:05 18
19.MA6.Cabalka JaroslavSK Žamberk Tessuti sport 1:43:30 15
20.MJ4.Bednarský VojtěchCykloklub Morava 1:43:54 18
21.MC5.Opletal VladimírBT Kola Kaňkovský 1:44:02 16
22.MB5.Pěnkava RadomilBT Kola Kaňkovský 1:45:38 16
23.MJ5.Hejtmánek MarekSK Salith Sumtex Šumperk 1:47:56 16
24.MD3.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 1:48:10 21
25.MB6.Trunečka ZbyněkBikesport Team Mohelnice 1:48:43 15
26.MD4.Trojek KarelOknoplast 1:49:14 18
27.MC6.Zatloukal PetrBT Kola Kaňkovský 1:50:01 15
28.ZA1.Planičková EvaBikesport Team Mohelnice 1:50:26 30
29.MC7.Macháček LuděkRD Mont 1:55:21 14
30.MD5.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná 1:55:24 16
31.MA7.Líňa MartinBT Kola Kaňkovský 1:58:51 14
32.MB7.Višňa LukášRD Mont 2:04:05 14
33.MA8.Štýbnar Radek 2:04:35 13
34.ZA2.Lahová BarboraBT Kola Kaňkovský 2:07:47 25
35.ZA3.Tomášková KateřinaCredo team 2:08:14 21
36.ZA4.Zatloukalová EvaBT Kola Kaňkovský 2:13:37 18
37.MC8.Vybíral Martin 2:18:45 13
38.MB8.Sadil MichalParapety RS 2:19:31 13
39.ZA5.Němcová Zuzana 2:22:01 16
40.MB9.Šimko Ondřej 2:24:02 12
41.ZA6.Pinďáková Monika 2:24:02 15
42.MA9.Hyblbauer Petr 2:24:53 12
43.MA10.Fišnar PetrCredo team 2:53:12 11
 MB Minář Luděk DNF  
 MB Hekele Josef DNF  
 MB Fišnar JanTJ Baník Meziboří DNF