2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Moravský Bikemaraton 2014 - výsledky: 80 km editovat

Vypsané kategorie: MA, MB, MC, MD, ZA, ZB
Délka:
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Fojtík Ondřej 03:05:15.8 30
2.MC1.Žmolík MilanMontiva mtb Fryšták 03:15:37.3 30
3.MA1.Bittner JakubIn-Life Cycling Team 03:16:00.7 30
4.MA2.Pustovit ToniSvetlovodsk 03:16:53.8 25
5.MB2.Josefík MariánGhost - mojekolo.cz 03:20:55.5 25
6.MA3.Kubelka PetrSK Žamberk Tessuti sport 03:21:44.2 21
7.MA4.Krčma MichalOD Morava Holešov 03:22:28.8 18
8.MC2.Švehla MiloslavHervis 03:25:14.2 25
9.MA5.Hyneček Michal 03:25:14.4 16
10.MA6.Papula LukášIn-Life Cycling Team 03:26:19.1 15
11.MC3.Rotter MichalTřebařov 03:27:41.6 21
12.MC4.Rýva MartinRedpoint-Eleven Team 03:28:27.3 18
13.MC5.Jílek MartinCyklo Polách a syn 03:28:27.9 16
14.MA7.Neset JanIn-Life Cycling Team 03:30:44.6 14
15.MB3.Tichý Tomáši-treking 03:31:25.2 21
16.MC6.Orálek DušanCykloFort 03:32:24.0 15
17.MB4.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 03:32:24.8 18
18.MB5.Petřík ZdeněkHannah 03:33:06.0 16
19.MA8.Křivánek TomášSKC Tufo Prostějov 03:34:16.9 13
20.MC7.Satke TomašHervis 03:35:22.5 14
21.MB6.Palásek IgorCbase Brno 03:36:09.3 15
22.MA9.Maksant JindřichIn-Life Cycling Team 03:36:54.9 12
23.MB7.Vrbský Michal 03:37:06.1 14
24.MB8.Kadrman MiloslavTTC Ústí nad Orlicí 03:40:04.7 13
25.MA10.Vlček PavelIn-Life Cycling Team 03:41:14.7 11
26.MC8.Žurek PavelHervis 03:41:54.3 13
27.MD1.Doležel JosefCK Slovan Moravská Třebová 03:42:07.0 30
28.MA11.Dubovecký AndrejDT Swiss 03:44:02.4 10
29.MD2.Čejka PetrKolárna 03:45:04.7 25
30.MB9.Lazecký PavelNábytkové studio Lazecký 03:45:24.0 12
31.MD3.Štěpař PetrČerti Kunčina 03:45:34.5 21
32.MB10.Koníček Marek 03:46:50.1 11
33.MC9.Vašata PavelRCR Bike Team Česká Třebová 03:47:34.1 12
34.MB11.Planička Robert PlaničkaZábřeh 03:48:37.5 10
35.MC10.Hejtmánek CtiborALW 03:50:41.1 11
36.MD4.Rohan JanOpavský sportovní klub 03:50:56.9 18
37.MD5.Flégl AlešNáchod 03:54:11.5 16
38.MB12.Knebel Radim Knebel 03:57:05.8 9
39.MD6.Frkal MiroslavNovatop Lapierre 03:57:09.2 15
40.MC11.Tyráček MartinMoolbike Team 04:02:29.5 10
41.ZA1.Novotná MartinaTüv Süd Rusava Bike Team 04:02:37.8 30
42.ZA2.Gargelová TerezaIn-Life Cycling Team 04:03:25.5 25
43.MB13.Erdziak Maroš 04:03:28.2 8
44.MA12.Horký DavidCyklo Polách a syn 04:04:31.3 9
45.MB14.Laifert Michal 04:04:31.7 7
46.MC12.Hotový PavelCyklo Polách a syn 04:05:20.5 9
47.MA13.Kubišta MichalRCR Bike Team Česká Třebová 04:06:09.3 8
48.ZB1.Valouchová MarieŠumperk 04:06:41.2 30
49.MA14.Nekola Šimon 04:10:10.1 7
50.MC13.Lazecký PetrNovatop Lapierre 04:12:15.7 8
51.MB15.Winkler JanHervis 04:13:12.5 6
52.MC14.Vala Martin 04:13:58.1 7
53.MC15.Jílek RichardBrno 04:16:24.2 6
54.MC16.Malý TomášAtletika Zábřeh 04:22:06.7 5
55.MB16.Plesník PetrLes Nice 04:25:10.9 5
56.MD7.Nádvorník ZdenekKolárna 04:26:00.9 14
57.MD8.Khomenko Oleksandr 04:30:44.9 13
58.ZA3.Vančurová LenkaProstřední Bečva 04:35:50.3 21
59.MB17.Kropáč Ondřej 04:37:24.9 5
60.MB18.Dostál OndřejLazy Swines 04:37:35.1 4
61.MA15.Peterka Jiří 04:37:52.3 6
62.MC17.Jarkovský JaroslavJospo Holešov 04:43:36.4 5
63.MA16.Kacíř Jiří 04:43:52.1 5
64.MC18.Žižka Zbyněk 04:45:02.6 4
65.MB19.Stratil Martin 04:46:16.5 4
66.ZB2.Komárková EvaCyklo Polách a syn 04:47:12.6 25
67.MC19.Novotný Radek 04:55:41.6 4
68.MD9.Konopa MilanCredo team 04:59:37.7 12
69.MC20.Helešic RobertBřeclav 05:03:34.9 3
70.ZB3.Habrová Martina 05:03:39.4 21
71.MC21.Knápek PetrKN Project 05:06:06.5 3
72.ZA4.Schnaubeltová DanaPasseggiata Nový Malín 05:18:10.9 18
 MA Borák MartinIn-Life Cycling Team    
 MC Horký LubomírCyklo Polách a syn    
 MA Ryšavý ZdeněkZábřeh    
 ZA Vanduchová AlenaKolárna