2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Eliminátor 2016 - výsledky: Sprint editovat

Vypsané kategorie:
Délka:
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
 MC1.Navařík RobertNava sport   30
 ZA1.Kukulová MartinaStevens Bikes - Emilio Sport   30
 MA1.Fláma TomášBike sport Uničov   30
 ZB1.Vicencová PetraCycloracing Team A   30
 MS1.Seidl MartinBike Academy Opletal   30
 MM1.Pokorný OndřejSK Salith Sumtex Šumperk   30
 ZS1.Seidlová MonikaBike Academy Opletal   30
 71.Raška TomášSK Šela sport   30
 101.Blažek DavidShort bike Olomouc   30
 ZM1.Klimešová MichaelaCredo team   30
 41.Trojek KarelOknoplast Šumperk   30
 MB1.Křivánek JiříZnojmo   30
 MD1.Sedláček JiříOstrava   30
 MJ1.Krýda MiloslavCyklo Bendlkub   30
 MC2.Chalupa PetrCycloracing Olomouc   25
 42.Kačín MiroslavBřezina   25
 ZM2.Kovačičinová TerezaSC Samotišky   25
 72.Klecker AdamBikesport Team Mohelnice   25
 MM2.Jakl ViktorSC Samotišky   25
 ZS2.Bravencová DenisaBike Academy Opletal   25
 102.Raška LukášSK Šela sport   25
 MS2.Zubatý AdamSC Samotišky   25
 MJ2.Zatloukal JanKolárna   25
 ZA2.Valová TerezaBike sport Uničov   25
 MA2.Fláma MiroslavBike sport Uničov   25
 MD2.Opletal VladimírBike Academy Opletal   25
 MB2.Hekele EmilStevens Bikes - Emilio Sport   25
 ZA3.Tomášková KateřinaCredo team   21
 ZS3.Bártová GabrielaSKC Tufo Prostějov   21
 MC3.Beneš PavelNava sport   21
 MA3.Cink JanMapei Merida Kaňkovský   21
 MB3.Březina PetrKolárna   21
 MM3.Pěnkava JakubSC Samotišky   21
 ZM3.Kubíčková EliškaCredo team   21
 MS3.Vaněk PetrSC Samotišky   21
 103.Svoboda MarcelUnikovo mtb team   21
 MD3.Křepela Luděk   21
 MJ3.Kasta EvženSC Samotišky   21
 MJ4.Bartůněk MarekVišnové   18
 ZS4.Plchová PavlínaCyklo Bendlkub   18
 MM4.Zubatý MatějSC Samotišky   18
 104.Harlender LukášKolárna   18
 MB4.Linhart TomášTNF bike team   18
 MS4.Zemene JakubNemile   18
 MA4.Navařík RobertNava sport   18
 MC4.Lukašák ŠtefanShort bike Olomouc   18
 MD4.Trojek KarelOknoplast Šumperk   18
 MD5.Brandýs RomanKolárna   16
 MA5.Hladiš DavidTNF bike team   16
 MA5.Pokorný JiříSK Salith Sumtex Šumperk   16
 MC5.Harlender MichalKolárna   16
 105.Fröml PatrikBike sport Uničov   16
 MS5.Svoboda MarianUnikovo mtb team   16
 MM5.Kovačičin ŠimonSC Samotišky   16
 MJ5.Kovář MartinBikesport Team Mohelnice   16
 106.Chudada AdamSC Samotišky   15
 MJ6.Techet TomášKolárna   15
 MC6.Doležel JaromírRanč Hranice   15
 MD6.Kukula ZdeněkVíno Karabina   15
 MD7.Eliáš JosefCirlibaba   14
 MA7.Bittner OndřejRed Point racing   14
 MA8.Veselý RadekŠumperk   13
 MD8.Misina Andrzen   13
 MD9.Brückner IvanMTB Bohdíkov   12