2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Mrtvý muž 2015 - výsledky: 2 kola editovat

Vypsané kategorie: MD, ZA, ZB, MJ, ZJ
Délka:
Výběr kategorie: Všechny   Muži D   Junioři   Ženy A   Ženy B   Juniorky
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MJ1.Hejtmánek MarekSK Salith Sumtex Šumperk20:55:48 30
2.MD1.Spáčil LeopoldNovatop Lapierre20:59:10 30
3.MJ2.Bittner OndřejRed Point racing20:59:56 25
4.MJ3.Pokorný JiříSK Salith Sumtex Šumperk21:00:23 21
5.MD2.Vala MartinBike sport Uničov21:01:07 25
6.MJ4.Bedeč JanJeseničtí orli21:01:30 18
7.MD3.Kouřil JiříFitko Jeseník21:01:41 21
8.MD4.Hudeček DušanJeseničtí orli21:04:21 18
9.MJ5.Parma DominikBikesport Team Mohelnice21:05:18 16
10.MD5.Brandýs RomanKolárna21:05:45 16
11.MD6.Kolář RobertSki Petříkov21:06:01 15
12.MD7.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk21:06:03 14
13.MD8.Trojek KarelOknoplast Šumperk21:06:06 13
14.ZB1.Valouchová MarieŠumperk21:08:00 30
15.MD9.Vychodil LubomírIn-Life Cycling Team21:08:34 12
16.MD10.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná21:09:14 11
17.MD11.Jiroutek JurajIn-Life Cycling Team21:11:00 10
18.MD12.Leicht JiříASPV Těchonín21:12:59 9
19.MD13.Bedeč LadislavJeseničtí orli21:13:34 8
20.ZJ1.Valová TerezaBike sport Uničov21:14:02 30
21.ZA1.Vanduchová AlenaKolárna21:14:58 30
22.MD14.Brückner IvanMTB Bohdíkov21:15:24 7
23.ZA2.Václavíková MichaelaOknoplast Šumperk21:15:32 25
24.MJ6.Gasta EvženSC Samotišky21:16:52 15
25.MJ7.Urban JanVikýřovice21:18:26 14
26.MD15.Adamík JiříCredo team21:19:55 6
27.ZJ2.Tomášková KateřinaCredo team21:22:11 25
28.ZB2.Komárková EvaCyklo Polách a syn21:22:19 25
29.ZA3.Kolegarová IvetaJeseničtí orli21:23:03 21
30.MJ8.Urban MartinCredo team21:23:48 13
31.ZA4.Hundáková IvanaeSeNBáci21:26:24 18
32.ZB3.Vicencová PetraCycloracing Team A21:26:26 21
33.ZB4.Oravcová ZuzanaeSeNBáci21:27:13 18
34.MD16.Hamáček JaroslavBuldoci Rapotín21:28:30 5
35.MJ9.Štolc JosefCirlibaba21:28:42 12
36.ZA5.Schnaubeltová DanaPasseggiata Nový Malín21:29:53 16
37.MD17.Keprt JanSK Nadoraz21:30:06 5
38.ZB5.Rutarová IrenaCredo team21:30:30 16
39.MD18.Raida IvoeSeNBáci21:31:19 4
40.ZB6.Šimáčková LenkaJeseničtí orli21:33:52 15
41.ZA6.Sedláková LucieeSeNBáci21:38:06 15
42.ZB7.Hrubá MarcelaeSeNBáci21:39:17 14
43.ZB8.Garguláková Věra21:58:21 13
44.ZJ3.Vaculíková AndreaNava sport22:08:02 21
 MJ Vlasák DavidKolárna2DNF  
 MJ Nováček KarelFenix team Jeseník2DNF  
 MJ Fláma TomášBike sport Uničov2DNF