2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Bikemaraton Bozeňov 2013 - výsledky: Trasa D editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD
Délka: 54 km
Čas: 11:00
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Žák PavelBike Triatlon Morkovice 02:12:25.21914:34.2 / 58:38.7 / 30
2.MA2.Stuna TomášBB cyklosport superior 02:12:25.31414:37.3 / 58:36.5 / 25
3.MB1.Kestler AlešYogi Racing Ostrava 02:14:13.70814:39.7 / 58:54.3 / 30
4.MA3.Bittner JakubIn-Life Cycling Team 02:15:58.57414:41.1 / 59:44.2 / 21
5.MA4.Sedlář JakubNovatop Lapierre 02:15:59.87114:35.8 / 59:48.1 / 18
6.MB2.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team 02:18:05.16014:45.9 / 01:01:04.125
7.MB3.Hekele EmilStevens Bikes - Emilio Sport 02:20:34.43014:38.6 / 01:00:07.5 
8.MA5.Babiánek DavidMiKo Cycles 02:21:41.27014:59.5 / 01:03:07.016
9.MC1.Fiala RadekWitzenmann Opava 02:23:13.31714:54.9 / 01:04:44.730
10.MB4.Zlámal TomášProxima 02:26:04.74015:25.2 / 01:03:49.618
11.MA6.Neset JanIn-Life Cycling Team 02:27:06.44815:50.6 / 01:04:39.715
12.MA7.Navrátil TomášBike Triatlon Morkovice 02:28:48.71516:01.6 / 01:07:11.814
13.MB5.Jeřábek OldřichPajv 02:28:49.33116:03.9 / 01:03:14.916
14.MB6.Planička RobertBikesport Team Mohelnice 02:29:22.13415:47.9 / 01:04:47.215
15.MB7.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 02:31:56.31016:13.4 / 01:06:35.614
16.MA8.Urbánek MiroslavBike Triatlon Morkovice 02:32:55.32516:54.7 / 01:06:16.413
17.MC2.Horký LubomírCyklo Polách a syn 02:33:36.87716:38.6 / 01:06:56.125
18.MC3.Jílek MartinCyklo Polách a syn 02:33:37.61816:52.6 / 01:06:41.021
19.MD1.Spáčil LeopoldMerida Biking Team 02:33:55.92015:48.9 / 01:06:41.830
20.MB8.Unzeitig MartinCykloklub Morava 02:34:34.63016:49.2 / 01:06:47.913
21.MB9.Krejčí VladislavBike sport Uničov 02:34:51.17415:55.7 / 01:05:53.712
22.MA9.Borák MartinCyklo Polách a syn 02:36:01.49414:42.0 / 01:03:29.112
23.MA10.Hilšer MiroslavKolárna 02:36:21.30015:54.6 / 01:05:51.411
24.MA11.Březina TomášKolárna 02:36:22.04715:48.5 / 01:05:56.710
25.MA12.Krejčíř MarekBike Triatlon Morkovice 02:40:25.74016:31.0 / 01:07:13.59
26.MD2.Hanáček Jaromír 02:40:56.12317:16.2 / 01:10:09.725
27.MD3.Nádvorník ZdenekKolárna 02:40:57.07418:04.4 / 01:10:12.421
28.MC4.Žilka MartinRicardo Racing 02:41:07.14218:27.4 / 01:09:43.418
29.MA13.Maksant JindřichIn-Life Cycling Team 02:43:12.12817:42.6 / 01:10:24.18
30.MD4.Petruš LubomírACS Drak Vrbno 02:43:31.65716:54.8 / 01:10:33.918
31.MD5.Ovad RomanHolštejn 02:47:42.59417:01.1 / 01:11:31.016
32.MC5.Tomášek MichalCredo team 02:48:51.13517:40.0 / 01:14:00.516
33.MC6.Tyráček MartinStevens Bikes - Emilio Sport 02:49:03.34216:57.6 / 01:09:42.615
34.MA14.Bulejko RomanMibutrans 02:49:21.24917:37.5 / 01:11:54.57
35.MC7.Panoch VáclavBT Kola Kaňkovský 02:49:39.15818:26.9 / 01:13:24.614
36.MC8.Hrubý PetrLes Nice 02:52:30.29115:54.4 / 01:21:59.713
37.MA15.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice 02:54:17.87917:39.4 / 01:14:51.76
38.MB10.Ryba LukášBB cyklosport superior 02:55:00.18518:04.2 / 01:13:54.711
39.MC9.Václavek JaroslavRodak 02:55:07.37818:10.9 / 01:15:16.212
40.MC10.Harlender MichalMiki team 02:56:23.40518:29.7 / 01:15:58.811
41.MA16.Vlček PavelIn-Life Cycling Team 02:57:47.03318:41.9 / 01:16:09.75
42.MB11.Pěnkava RadomilBT Kola Kaňkovský 02:59:37.21818:48.6 / 01:17:08.810
43.MA17.Vydra JanIn-Life Cycling Team 03:01:32.32317:37.9 / 01:12:49.45
44.MA18.Holinka DavidRodak 03:01:57.44417:38.2 / 01:08:22.84
45.MA19.Líňa MartinBT Kola Kaňkovský 03:08:38.62919:46.3 / 01:16:38.74
46.MC11.Zatloukal PetrBT Kola Kaňkovský 03:08:45.93519:45.6 / 01:20:52.110
47.MB12.Lah RobertCycloracing Olomouc 03:11:18.04117:42.8 / 01:13:33.99
48.MC12.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky 03:11:29.40420:06.6 / 01:23:23.39
49.MB13.Jašek OndřejAtletika Zábřeh 03:12:37.49619:46.4 / 01:20:20.28
50.MA20.Navrátil DavidIn-Life Cycling Team 03:12:51.82419:04.3 / 01:19:41.53
51.MB14.Donth MichaelRicardo Racing 03:13:42.89619:58.9 / 01:22:30.47
52.MA21.Horký DavidCyklo Polách a syn 03:14:30.64717:49.3 / 01:19:51.93
53.MD6.Babiánek MilanKalas Racing Team 03:15:44.70920:04.8 / 01:25:25.315
54.MD7.Vítámvás JosefStevens Bikes - Emilio Sport 03:18:04.04320:43.8 / 01:23:04.014
55.MD8.Konopa MilanCredo team 03:22:31.21520:43.6 / 01:27:16.413
56.MA22.Brachař Kamil 03:22:43.09819:11.7 / 01:24:52.12
57.MB15.Uherka MartinRicardo Racing 03:27:25.86722:06.3 / 01:28:51.56
58.MB16.Malý TomášAtletika Zábřeh 03:31:09.57219:47.7 / 01:25:39.55
59.MA23.Janků MartinProxima 03:32:37.95919:58.2 / 01:18:00.82
60.MB17.Chupík MartinSkivelo neslyšících Olomouc 03:37:22.22822:33.6 / 01:30:52.45
61.MA24.Bachroň DavidŠumperk 03:49:00.00023:08.4 / 01:31:28.71
62.MA25.Lyuchyn Valeriy 03:50:05.00022:10.5 / 01:31:52.81
63.MB18.Kratochvíl René 04:06:00.00023:22.8 / 01:37:11.64
64.MC13.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice 04:08:30.00023:35.6 / 01:45:01.18
 MB Kučera PetrCyklosport Chropyně0DNF  
 MC Javůrek MilanStevens Bikes - Emilio Sport2DNF  
 MC Kessler JiříCirlibaba2DNF  
 MB Václavík PavelOknoplast1DNF  
 MD Zatloukal JiříMedlov2DNF  
 MB Önodi Otto2DNF  
 MB Josefík MariánGhost - mojekolo.cz1DNF  
 MB Kouřil MartinKolokrám1DNF