2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Mrtvý muž 2012 mistrovský - výsledky: 3 kola editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC
Délka: 34,5 km
Čas: 14.30
Slunečno, 23 stupňů
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Směšný JanCredo team 1:27:02 20
2.MA2.Spurný JiříBT Kola Kaňkovský 1:27:42 17
3.MB1.Krejčí VladislavBike sport Uničov 1:29:33 20
4.MA3.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství 1:32:40 15
5.MB2.Hekele EmilZekof team 1:33:39 17
6.MB3.Václavík PavelOknoplast 1:34:23 15
7.MC1.Kohout TomášBike sport Uničov 1:34:32 20
8.MC2.Jílek MartinCyklo Polách a syn 1:34:33 17
9.MA4.Kouřil PatrikVašíček pekařství a cukrářství 1:34:39 13
10.MA5.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice 1:34:58 12
11.MB4.Unzeitig MartinCykloklub Morava 1:34:58 13
12.MB5.Zlámal TomášProxima 1:35:04 12
13.MB6.Vošický PavelDama Sport 1:35:50 11
14.MA6.Orság OndřejČS Specialized 1:36:08 11
15.MC3.Hrubý PetrLes Nice 1:37:17 15
16.MC4.Petruš LubomírACS Drak Vrbno 1:37:51 13
17.MC5.Hübl PavelBikesport Team Mohelnice 1:37:52 12
18.MB7.Planička RobertBikesport Team Mohelnice 1:38:44 10
19.MA7.Borák MartinCyklo Polách a syn 1:39:35 10
20.MC6.Hudeček DušanCyklo Jeseník 1:39:52 11
21.MA8.Vitešník AdamBike sport Uničov 1:40:50 9
22.MB8.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn 1:41:18 9
23.MA9.Fláma MiroslavTJ Cyklistika Uničov 1:41:29 8
24.MB9.Janda JiříCyklo Polách a syn 1:41:39 8
25.MC7.Javůrek MilanZekof team 1:41:45 10
26.MB10.Trojek KarelOknoplast 1:45:05 7
27.MB11.Kostka TomášCredo team 1:45:38 6
28.MB12.Leszczynski RadekMoravské divadlo Olomouc 1:46:09 5
29.MC8.Staník JosefBike sport Uničov 1:46:41 9
30.MB13.Kessler JiříCirlibaba 1:46:55 4
31.MC9.Panoch VáclavBT Kola Kaňkovský 1:46:58 8
32.MB14.Kukula MarcelNový Malín 1:47:07 3
33.MB15.Tyráček MartinBikesport Team Mohelnice 1:47:17 2
34.MB16.Zita LiborAtletika Zábřeh 1:48:09 1
35.MB17.Jašek OndřejAtletika Zábřeh 1:49:36 0
36.MC10.Opletal VladimírBT Kola Kaňkovský 1:51:25 7
37.MA10.Nétek RostislavCykloklub Morava 1:52:41 7
38.MA11.Janků MartinProxima 1:52:57 6
39.MA12.Sekerka KarelS-Team Olomouc 1:54:47 5
40.MA13.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice 1:54:58 4
41.MB18.Plesník PetrLes Nice 1:55:56 0
42.MB19.Malý TomášAtletika Zábřeh 1:56:39 0
43.MB20.Coufal RostislavCyklo Polách a syn 1:58:22 0
44.MC11.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky 1:58:32 6
45.MB21.Skopal PetrŠumperk 2:00:12 0
46.MA14.Vašíček PetrC.A.C Šumperk 2:00:15 3
47.MB22.Novotný Tomᚊumperk 2:00:40 0
48.MB23.Kubát ZdeněkMystic Bike Prostějov 2:00:58 0
49.MB24.Dostál OndřejLazy Swines 2:06:41 0
50.MB25.Sadil MichalParapety RS 2:12:30 0
51.MC12.Doležel JaromírRanč Hranice 2:14:58 5
52.MC13.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice 2:18:12 4
53.MB26.Pešek Martin 2:20:23 0
54.MC14.Holec PavelCredo team 2:22:30 3
55.MA15.Adamík PatrikCredo team 2:23:14 2
56.MA16.Bachroň DavidŠumperk 2:29:59 1
57.MC15.Urban RadekCredo team 2:31:36 2
58.MA17.Drásal MichalBludov 2:40:30 0
 MB Komárek JaroslavCirlibaba DNF  
 MC Chaloupka PetrDuko Rýmařov DNF  
 MA Režňák Lukᚊumperk DNF  
 MA Trnka Lukáš DNF  
 MA Kupec KarelAktos racing klub DNF  
 MA Drtil Michal DNF  
 MB Mrkus Lukáš DNF  
 MC Malínek LuděkDama Sport DNF  
 MC Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk DNF