2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

VC Velké Losiny 2012 - výsledky: 3 kola editovat

Vypsané kategorie: MC,MD,ZA,ZB
Délka: 3 kola
Čas: 11:30
23°C, slunečno
Výběr kategorie: Všechny   Muži C   Muži D   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MC1.Navařík RobertNava sport 00:43:51 20
2.MC2.Hrubý PetrLes Nice 00:44:34 17
3.MC3.Jílek MartinCyklo Polách a syn 00:45:10 15
4.MC4.Hübl PavelBikesport Team Mohelnice 00:45:11 13
5.MD1.Vala MartinBike sport Uničov 00:45:58 20
6.MC5.Javůrek MilanZekof team 00:47:05 12
7.MC6.Hudeček DušanCyklo Jeseník 00:47:39 11
8.MD2.Kouřil JiříFitko Jeseník 00:48:24 17
9.MC7.Staník JosefBike sport Uničov 00:48:52 10
10.MD3.Trojek KarelOknoplast 00:49:53 15
11.MC8.Ondráček LiborOlomouc 00:50:21 9
12.MC9.Panoch VáclavBT Kola Kaňkovský 00:50:27 8
13.ZA1.Rensz MalgorzataLecco C67 Racing Team 00:50:58 20
14.MC10.Opletal VladimírBT Kola Kaňkovský 00:51:18 7
15.MD4.Brückner IvanMTB Bohdíkov 00:52:36 13
16.MD5.Peškar JosefBikesport Team Mohelnice 00:52:37 12
17.MD6.Kolář RobertSki Petříkov 00:52:48 11
18.MC11.Tomášek MichalCredo team 00:53:11 6
19.MC12.Gerhard TomasDuko Rýmařov 00:53:19 5
20.MC13.Žváček MojmírJeseničtí orli 00:53:48 4
21.MD7.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná 00:53:50 10
22.MC14.Fláma MiroslavTJ Cyklistika Uničov 00:55:06 3
23.ZA2.Staňková ŠtěpánkaTNF bike team 00:55:07 17
24.MC15.Mikula RichardBruntál 00:56:04 2
25.MC16.Pelcl PetrBuldoci Rapotín 00:56:32 1
26.MC17.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky 00:57:40 0
27.ZA3.Skácelová NaděždaLKT 80 Šumperk 00:58:34 15
28.MD8.Kreizl DušanBuldoci Rapotín 00:58:44 9
29.ZB1.Komárková EvaCyklo Polách a syn 00:59:57 20
30.MC18.Doležel JaromírRanč Hranice 01:00:02 0
31.MC19.Urban RadekCredo team 01:00:09 0
32.ZA4.Tomečková ZuzanaLKT 80 Šumperk 01:00:45 13
33.MC20.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice 01:02:01 0
34.MC21.Hamáček JaroslavBuldoci Rapotín 01:02:22 0
35.MC22.Holec PavelCredo team 01:03:12 0
36.MD9.Škop VladimírVíno Karabina 01:03:27 8
37.ZA5.Mlčáková MarkétaBike sport Uničov 01:04:20 12
38.MD10.Adamík JiříCredo team 01:04:57 7
39.ZA6.Hundáková IvanaeSeNBáci 01:05:14 11
40.MD11.Komárek BedřichHlubočky 01:07:22 6
41.MD12.Keprt JanSK Nadoraz 01:07:23 5
42.ZB2.Kirchnerová VěraJeseničtí orli 01:08:32 17
43.ZA7.Sedláková LucieJeseník 01:10:10 10
44.MD13.Raida IvoJeseník 01:11:14 4
46.ZA9.Kalafatičová SoňaeSeNBáci 01:20:26 8
47.ZB3.Malá JiřinaCyklo Polách a syn 01:22:53 15
48.ZA10.Koprnová HanaeSeNBáci 01:23:34 7
49.MC23.Čepa MartinBikesport Team Mohelnice 01:24:04 0
50.ZB4.Fousková JanaJeseničtí orli 01:28:20 13
51.MD14.Kuba MojmírVlasice DNF 3
52.ZA11.Zatloukalová PetraBludov DNF 6