2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Jeřáb 1003 2013 - výsledky: 35 km editovat

Vypsané kategorie: ZA,ZB,MD, MJ, MS, ZS
Délka: 35 km
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Vágner MichalRCR Bike Team Česká Třebová 1:33:09  
2.MB2.Pospíšil PetrRenova Race Team 1:39:22  
3.MB3.Fliedr TomášF-bike klub Sádek 1:41:10  
4.MD1.Machalický MilanSK Toma Olomouc 1:42:03 30
5.MD2.Spáčil LeopoldMerida Biking Team 1:42:04 25
6.MB4.Trojek KarelOknoplast 1:44:40  
7.MJ1.Hladiš DavidCykloklub Morava 1:45:32 30
8.MA1.Mikeska LadislavIn-Life Cycling Team 1:45:33  
9.MD3.Moravec JaroslavSK Žamberk Tessuti sport 1:45:48 21
10.MJ2.Bednarský VojtěchCykloklub Morava 1:45:54 25
11.MS1.Dostál JakubStevens Bikes - Emilio Sport 1:46:45 30
12.MC1.Douděra PetrCC Choceň 1:46:55  
13.MC2.Bureš JiříF-bike klub Sádek 1:47:17  
14.MA2.Bartušek TomášSK Cyklo RD 1:47:32  
15.MS2.Dvořák PetrBT Kola Kaňkovský 1:47:34 25
16.MA3.Mikeska OndřejIn-Life Cycling Team 1:47:41  
17.MB5.Vagenknecht FrantišekBakako Nová Paka 1:48:52  
18.MJ3.Macoun MarianCyklo Polách a syn 1:49:01 21
19.MA4.Maksant JindřichIn-Life Cycling Team 1:49:09  
20.MD4.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 1:49:11 18
21.MJ4.Látal VojtěchLitovel-Nasobůrky 1:50:12 18
22.MC3.Harlender MichalMiki team 1:50:34  
23.MD5.Grus PetrŽamberk 1:50:55 16
24.ZA1.Gargelová TerezaIn-Life Cycling Team 1:52:02 30
25.MJ5.Večeř MilanOEZ Letohrad 1:52:02 16
26.MA5.Kouba TomášKrálíky 1:52:52  
27.MJ6.Bittner OndřejSK Salith Sumtex Šumperk 1:52:55 15
28.MA6.Šembera JosefDolní Orlice 1:53:21  
29.MD6.Mikulka JosefŠumperk 1:53:57 15
30.MS3.Jílek OndřejCyklo Polách a syn 1:54:15 21
31.MC4.Jílek MartinCyklo Polách a syn 1:54:21  
32.MA7.Vydra JanIn-Life Cycling Team 1:54:22  
33.MA8.Kudláček MartinCyklo Kudláček 1:55:12  
34.MC5.Mařáček MiroslavRCR biketeam Sloupnice 1:55:17  
35.MS4.Šebesta DominikBikesport Team Mohelnice 1:55:26 18
36.MB6.Mihulka Lukᚎamberk 1:55:30  
37.MB7.Závodní LukášCyklo Bendlkub 1:55:32  
38.MC6.Navrátil BohumírF-bike klub Sádek 1:55:47  
39.MJ7.Hejtmánek MarekSK Salith Sumtex Šumperk 1:55:55 14
40.MD7.Orlich PetrCTC Fort SMC Ústí n/O 1:56:05 14
41.MD8.Trojek KarelOknoplast 1:58:06 13
42.ZB1.Valouchová MarieŠumperk 1:59:12 30
43.MS5.Venzara MikulášTlustý gumy Králíky 2:00:38 16
44.MD9.Konopa MilanCredo team 2:00:43 12
45.MC7.Moravec MilošNový Jičín 2:00:46  
46.MB8.Bartoš JanHradec Králové 2:01:05  
47.MB9.Pomajbík PetrHukot cz 2:01:08  
48.MC8.Haltmar FrantišekBikers Heraus 2:01:33  
49.MD10.Neset VladimírIn-Life Cycling Team 2:01:35 11
50.MB10.Kaplan KarelJablonné n.O. 2:02:08  
51.MD11.Leicht JiříASPV Těchonín 2:02:42 10
52.MB11.Kopecký PavelGaida Jablonné 2:02:55  
53.MD12.Doležal RudolfCykloklub Morava 2:03:21 9
54.MB12.Šalý DavidCyklo Bendlkub 2:03:46  
55.MC9.Valenta JindřichSki areál Šanov 2:04:00  
56.MC10.Sklenář FrantišekLukavice 2:05:23  
57.MJ8.Venzara BartolomějTlustý gumy Králíky 2:07:01 13
58.ZA2.Václavíková MichaelaOknoplast Šumperk 2:07:03 25
59.MC11.Kučera PetrNezmaři 2:07:52  
60.MD13.Vala MartinBike sport Uničov 2:08:25 8
61.ZA3.Valová TerezaBike sport Uničov 2:08:26 21
62.MB13.Wiedermann RenéIn-Life Cycling Team 2:08:27  
63.ZA4.Wawrzyczková ZuzanaSki areál Šanov 2:08:52 18
64.ZA5.Kubínová MarkétaKrálíky 2:09:06 16
65.ZA6.Pomajbíková PetraHukot cz 2:09:20 15
66.MS6.Vlasák DavidBT Kola Kaňkovský 2:10:44 15
67.MA9.Sedlář JakubNovatop Lapierre 2:11:04  
68.MD14.Vítámvás JosefStevens Bikes - Emilio Sport 2:11:18 7
69.ZA7.Zatloukalová EvaBT Kola Kaňkovský 2:11:39 14
70.MB14.Juránek JanJakubovice 2:12:03  
71.MC12.Venzara PetrTlustý gumy Králíky 2:13:49  
72.ZA8.Tomášková KateřinaCredo team 2:14:34 13
73.MA10.Moravec RadekJamné nad Orlicí 2:14:50  
74.MB15.Kopecký JakubHukot cz 2:14:57  
75.MA11.Krunčík MichalJablonné n.O. 2:15:22  
76.MS7.Krč TomášCredo team 2:15:47 14
77.MD15.Revús StanislavFC Jiskra 2:18:32 6
78.MD16.Adamík JiříCredo team 2:26:21 5
79.MD17.Caska VladimírCaska Invest Zábřeh 2:26:40 5
80.MD18.Milták JanKrálíky 2:33:03 4
81.MC13.Mihulka RomanMladkov 2:34:55  
82.MD19.Klein AntonínNezmar 2:35:06 4
83.MC14.Kuběnka JosefApis 2:35:31  
84.MB16.Sedláček DanApis 2:35:31  
85.MD20.Grygar JiříHu Hu Racing Team 2:35:38 3
86.MA12.Pecha RobertPísařov 2:37:06  
87.MS8.Haluza DavidCredo team 2:41:22 13
88.MB17.Mazourek FrantišekOrel Bořitov 2:54:09  
89.ZB2.Malá JiřinaCyklo Polách a syn 2:55:05 25
90.MS9.Paloušek PetrCredo team 2:55:11 12
91.MA13.Hrdina LiborBystřec 3:09:28  
92.MC15.Revús PavelSolnice 3:12:15  
93.MB18.Svoboda MarianUnikovo mtb team 3:13:48  
94.MS10.Svoboda MarianUnikovo mtb team 3:13:49 11
95.MB19.Drásal MichalPasseggiata Nový Malín 3:38:18  
96.ZS1.Vaculíková AndreaLoučná nad Desnou 3:43:46 30
 MA Staněk JanJablonné n.O. DNF  
 MB Voleský JosefCC Choceň DNF  
 MC Petrovský MarekLibina DNF