2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

XC Hynčice 2013 - výsledky: 4 kola editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MJ
Délka: 4x 4.9 km
Čas: 13:00
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Junioři
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Hekele EmilStevens Bikes - Emilio Sport41:06:30  
2.MJ1.Kubelka PetrSK Žamberk Tessuti sport41:07:06 30
3.MC1.Navařík RobertNava sport41:07:12 30
4.MB2.Zlámal TomášProxima41:07:45 25
5.MB3.Krejčí VladislavBike sport Uničov41:09:04 21
6.MJ2.Pokorný JiříBT Kola Kaňkovský41:09:15 25
7.MA1.Večeř MartinTNF bike team41:09:57 30
8.MA2.Oravec PetrCK PeMaP Přerov41:13:17 25
9.MA3.Janda JanCK PeMaP Přerov41:13:44 21
10.MJ3.Navařík RobertNava sport41:13:45 21
11.MJ4.Hladiš DavidCykloklub Morava41:14:48 18
12.MA4.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství41:14:59 18
13.MJ5.Kostecký TomášBT Kola Kaňkovský41:15:55 16
14.MB4.Václavík PavelOknoplast41:15:57 18
15.MA5.Fláma MiroslavBike sport Uničov41:16:04 16
16.MB5.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice41:16:41 16
17.MB6.Janda JiříCyklo Polách a syn41:18:00 15
18.MA6.Reif JanLKT 80 Šumperk41:18:44 15
19.MA7.Javůrek JiříCK PeMaP Přerov41:19:12 14
20.MJ6.Hejtmánek MarekSK Salith Sumtex Šumperk41:19:23 15
21.MJ7.Bittner OndřejSK Salith Sumtex Šumperk41:19:54 14
22.MA8.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice41:20:20 13
23.MC2.Tomášek MichalCredo team41:21:55 25
24.MC3.Panoch VáclavBT Kola Kaňkovský41:22:29 21
25.MB7.Sládeček LukášCK PeMaP Přerov41:23:30 14
26.MJ8.Macoun MarianCyklo Polách a syn41:24:52 13
27.MB8.Trojek KarelOknoplast41:25:38 13
28.MB9.Pěnkava RadomilBT Kola Kaňkovský41:26:30 12
29.MB10.Sadil MichalParapety RS41:33:04 11
30.MC4.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky41:33:20 18
31.MC5.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice41:47:00 16
 MJ Fláma TomášTJ Cyklistika Uničov DNF  
 MB Trunečka ZbyněkBikesport Team Mohelnice DNF  
 MB Planička RobertBikesport Team Mohelnice DNF  
 MA Směšný JanCredo team DNF  
 MB Všetíček VladimírBohdíkov DNF  
 MC Tyráček MartinStevens Bikes - Emilio Sport DNF  
 MJ Cink JanBT Kola Kaňkovský DNF  
 MB Bárta MartinStevens Bikes - Emilio Sport DNF  
 MA Staněk TomášTNF bike team DNF  
 MC Opletal VladimírBT Kola Kaňkovský DNF  
 MJ Holec PatrikCredo team DNF  
 MB Novotný Tomᚊumperk DNF  
 MJ Laštůvka DavidKolárna DNF  
 MJ Bednarský VojtěchCykloklub Morava DNF  
 MB Majer JiříBady bike DNF  
 MC Juříček DušanTNF bike team DNF  
 MJ Navrátil MartinCredo team DNF