2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Jeřáb 1003 2011 - výsledky: 35 km editovat

Vypsané kategorie: MD,MJ,ZA,ZB,MS,ZS
Délka: 35 km
Čas: 10:00
20°C polojasno
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Fabián JakubSK Žamberk Tessuti sport 01:37:33  
2.MJ1.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství 01:40:34 20
3.MJ2.Brokeš RostislavOknoplast 01:42:16 17
4.MB1.Fliedr TomášF-bike klub Sádek 01:43:00  
5.MD1.Machalický MilanSK Toma Olomouc 01:44:35 20
6.MA2.Jorda RadekBT Kola Kaňkovský 01:46:43  
7.MB2.Bartoš Jan 01:48:35  
8.MD2.Moravec JaroslavSK Žamberk Tessuti sport 01:49:48 17
9.MB3.Šalý DavidCyklo Bendlkub 01:49:49  
10.MA3.Kouba TomášKrálíky 01:51:37  
11.MC1.Bureš JiříCK Skuteč 01:53:57  
12.MC2.Maixner JaroslavLanškroun 01:54:05  
13.MB4.Fliedr JiříF-bike klub Sádek 01:54:23  
14.MC3.Švéda RomanTlustý gumy Králíky 01:56:30  
15.MC4.Němeček PavelMazda Králíky 01:57:37  
16.MD3.Kalvach BlahoslavCyklo profi Holice 01:57:44 15
17.ZA1.Staňková ŠtěpánkaLKT 80 Šumperk 01:57:44 20
18.MA4.Kubík Michal 01:58:02  
19.MC5.Kristek JiříRetia Pardubice 01:58:20  
20.MC6.Navrátil BohumírCK Skuteč 01:58:24  
21.MD4.Leicht JiříASPV Těchonín 01:58:28 13
22.MD5.Brückner IvanMTB Bohdíkov 01:58:37 12
23.MJ3.Hladiš DavidCykloklub Morava 01:58:42 15
24.MA5.Šembera JosefDolní Orlice 02:01:28  
25.MS1.Vávra Tomᚎamberk 02:01:52 20
26.MA6.Kudláček MartinCyklo Kudláček 02:01:57  
27.MB5.Pyszný DavidKarlos bike team 02:03:18  
28.ZA2.Březinová MarieLKT 80 Šumperk 02:03:23 17
29.MA7.Moravec JaroslavSK Žamberk Tessuti sport 02:04:08  
30.MC7.Doležal RudolfCykloklub Morava 02:06:22  
31.MC8.Haltmar FrantišekBikers Heraus 02:06:45  
32.MA8.Filip MichalMělčany 02:06:59  
33.ZA3.Smitalová HanaBikesport Team Mohelnice 02:07:06 13
34.MC9.Uhlíř JiříMazda Tábor 02:10:22  
35.MA9.Kubíček Milan 02:10:37  
36.MJ4.Mach OndřejČervená Voda 02:12:22 9
37.MD6.Revús StanislavFC Jiskra 02:12:31 9
38.MS2.Jílek OndřejCyklo Polách a syn 02:12:56 15
39.MC10.Venzara PetrTlustý gumy Králíky 02:14:09  
40.MD7.Novák JosefMTB Červená Voda 02:18:01 7
41.MC11.Wawrzyczek LeszekSki areál Šanov 02:19:40  
42.MC12.Heger ZbyňekŽamberk 02:19:41  
43.MC13.Valenta JindřichSki areál Šanov 02:19:42  
44.MS3.Žídek LadislavCredo team 02:22:59 13
45.ZA4.Kubínová MarkétaKrálíky 02:24:27 11
46.MD8.Adamík JiříCredo team 02:25:17 6
47.MJ5.Panský JanSkivelo neslyšících Olomouc 02:25:43 13
48.MJ6.Liška PavelÚstí nad Orlicí 02:28:12 12
49.ZB1.Kaplanová JiřinaBikesport Team Mohelnice 02:36:37 20
50.MJ7.Semerád JanSkivelo neslyšících Olomouc 02:40:04 11
51.MJ8.Menša TomášSkivelo neslyšících Olomouc 02:40:40 10
52.MD9.Pavelka MiroslavBílá Voda 02:44:21 11
53.MS4.Holec PatrikCredo team 02:44:40 17
54.ZB2.Vicencová PetraPasseggiata Nový Malín 02:48:14 17
55.MD10.Rýznar JosefKC Horní Studénky 02:50:43 10
56.ZA5.Adamíková SabrinaCredo team 02:52:18 15
57.ZA6.Černá LenkaUherský Brod 02:55:14 12
58.ZB3.Matějková MartinaLetohrad 02:56:23 15
59.ZS1.Tomášková KateřinaCredo team 02:56:46 20
60.ZB4.Malá JiřinaŠumperk 03:01:39 13
61.MD11.Uhlíř AntonínTJ Jiskra Králíky 03:37:09 8