2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Mrtvý muž 2011 - výsledky: 34.5 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC
Délka: 3 kola
Čas: 14:30
zataženo, sucho
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Stuna TomášMenX - Haibike31:19:10 20
2.MA2.Klos ViktorSK Jiří Team Ostrava31:21:14 17
3.MB1.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team31:21:14 20
4.MA3.Směšný JanCredo team31:24:13 15
5.MB2.Krejčí VladislavBike sport Uničov31:24:35 17
6.MC1.Kohout TomášBike sport Uničov31:24:35 20
7.MB3.Václavík PavelOknoplast31:26:20 15
8.MB4.Zlámal TomášProxima31:27:52 13
9.MB5.Janda JiříCyklo Polách a syn31:29:10 12
10.MB6.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice31:30:04 11
11.MB7.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn31:31:03 10
12.MA4.Večeř MartinDama Sport31:31:21 13
13.MC2.Hübl PavelBikesport Team Mohelnice31:33:32 17
14.MC3.Petruš LubomírACS Drak Vrbno31:33:37 15
15.MB8.Kessler JiříCirlibaba31:34:19 9
16.MC4.Javůrek MilanBajala Bike Červenka31:34:19 13
17.MC5.Panoch VáclavCyklo TJ Písečná31:34:50 12
18.MC6.Malínek LuděkDama Sport31:35:33 11
19.MC7.Navařík RobertNava sport31:36:25 10
20.MB9.Unzeitig MartinCykloklub Morava31:38:34 8
21.MB10.Matušů Jaroslav31:40:34 7
22.MB11.Janíček LukášCzech Outdoor Club31:41:06 6
23.MC8.Tomášek MichalCredo team31:41:06 9
24.MB12.Trunečka ZbyněkSporton Šumperk31:41:44 5
25.MB13.Komárek JaroslavCirlibaba31:43:17 4
26.MB14.Vogel MichalLucky plus31:44:10 3
27.MB15.Kulík VladislavCykloklub Morava31:44:45 2
28.MA5.Janků MartinProxima31:46:26 12
29.MB16.Coufal RostislavCyklo Polách a syn31:46:49 1
30.MB17.Kostka TomášCredo team31:48:23 0
31.MA6.Strakoš JaroslavTour de Beer31:48:58 11
32.MB18.Kukula MarcelNový Malín31:49:25 0
33.MC9.Směšný PavelCredo team31:50:19 8
34.MB19.Plesník PetrLes Nice31:52:19 0
35.MA7.Stejskal DavidÚstí nad Orlicí31:52:59 10
36.MB20.Keprt AlešBT Kola Kaňkovský31:54:25 0
37.MB21.Novotný Tomᚊumperk31:55:13 0
38.MC10.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice31:55:52 7
39.MC11.Suchomel MilanDH Brutal team31:57:31 6
40.MC12.Polášek RomanBikesport Team Mohelnice31:59:47 5
41.MC13.Fláma MiroslavKřížov32:00:00 4
42.MA8.Fišer LiborÚstí nad Orlicí32:01:42 9
43.MA9.Dejnožka Petr32:10:53 8
44.MA10.Pudil Radek32:10:53 7
45.MC14.Bokůvka MartinSvatý Ludvík pláče32:11:01 3
46.MC15.Doležel JaromírRanč Hranice32:12:28 2
47.MA11.Adamík PatrikCredo team32:15:53 6
48.MC16.Novotný JaroslavProstějov32:30:00 1
 MA Jílek DavidBikesport Team Mohelnice DNF  
 MA Kostecký JanŠumperk DNF  
 MA Tomášek MichalCredo team DNF