2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

O cenu Rapotína 2014 - výsledky: 3 kola editovat

Vypsané kategorie: MJ, MA, MB, MC, MD
Délka: 27km
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Kubelka PetrSK Žamberk Tessuti sport31:02:42 30
2.MB1.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team31:02:45 30
3.MB2.Kouřil MartinFitko Jeseník31:03:27 25
4.MJ1.Pokorný JiříKolárna31:05:49 30
5.MJ2.Laštůvka DavidKolárna31:07:05 25
6.MJ3.Horák FilipBikesport Team Mohelnice31:07:06 21
7.MB3.Kopecký LukášHartman CZ31:08:10 21
8.MA2.Fláma MiroslavBike sport Uničov31:08:16 25
9.MB4.Planička RobertBikesport Team Mohelnice31:08:37 18
10.MB5.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn31:08:47 16
11.MB6.Petřík ZdeněkHannah31:09:55 15
12.MJ4.Fláma TomášEkofarma Křížov31:10:32 18
13.MJ5.Bednarský VojtěchTNF bike team31:11:05 16
14.MB7.Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory31:11:21 14
15.MA3.Mádr JiříSK Salith Sumtex Šumperk31:11:26 21
16.MD1.Vala MartinBike sport Uničov31:11:49 30
17.MB9.Václavík PavelOknoplast31:12:00 12
18.MJ6.Hejtmánek MarekSK Salith Sumtex Šumperk31:12:37 15
19.MB10.Trojek KarelOknoplast31:13:17 11
20.MD2.Spáčil LeopoldMerida Biking Team31:13:52 25
21.MB11.Pátek JanSportakus31:14:11 10
22.MC1.Černoch JakubeSeNBáci31:14:37 30
23.MJ7.Bittner OndřejSK Salith Sumtex Šumperk31:15:08 14
24.MB12.Fišnar JiříTC Sport Desná31:15:32 9
25.MA4.Čihalík MartinKolárna31:15:45 18
26.MA5.Nešpor PatrikJeseničtí orli31:15:48 16
27.MD3.Kouřil JiříFitko Jeseník31:15:57 21
28.MC2.Kostka TomášCredo team31:16:18 25
29.MC3.Tomášek MichalCredo team31:17:11 21
30.MA6.Slaný PavelJeseničtí orli31:17:19 15
31.MC4.Beneš PavelNava sport31:17:20 18
32.MA7.Gargulák PetrSportakus31:18:06 14
33.MC5.Gargulák Michal31:18:09 16
34.MD4.Kolář RobertSki Petříkov31:18:29 18
35.MA8.Štěpaník JiříKolárna31:18:41 13
36.MC6.Musila RenéSportakus31:18:48 15
37.MC7.Panoch VáclavKolárna31:19:06 14
38.MB13.Kavrentzis KonstantinCyklo Polách a syn31:19:12 8
39.MC8.Staník JosefBike sport Uničov31:19:52 13
40.MB14.Staněk KarelCyklo Lazníky31:19:57 7
41.MD5.Opletal VladimírKolárna31:20:06 16
42.MD6.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk31:20:19 15
43.MJ8.Bedeč JanJeseničtí orli31:21:00 13
44.MC9.Fláma MiroslavEkofarma Křížov31:23:10 12
45.MB15.Mičunek PavelBuldoci Rapotín31:23:37 6
46.MD7.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná31:23:38 14
47.MD8.Leicht JiříASPV Těchonín31:24:40 13
48.MD9.Brückner IvanCredo team31:25:31 12
49.MA9.König Marek31:27:50 12
50.MC10.Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory31:28:54 11
51.MA10.Vašíček PetrCredo team31:29:31 11
52.MD10.Hynek VladimírBiker's team Jeseník31:29:49 11
53.MC11.Pěnkava RadomilSC Samotišky31:30:28 10
54.MB16.Dostál OndřejLazy Swines31:30:30 5
55.MA11.Hlavsa JanVelké Losiny31:31:39 10
56.MC12.Strouhal TomášFortex ski Moravský Beroun31:32:25 9
57.MB17.Sadil MichalParapety RS31:33:49 5
58.MC13.Doležel JaromírRanč Hranice31:34:06 8
59.MC14.Hocz MartineSeNBáci31:36:04 7
60.MC15.Zubatý RomanSC Samotišky31:36:31 6
61.MD11.Škop VladimírVíno Karabina31:37:09 10
62.MJ9.Kvasnica JanSportakus31:37:27 12
63.MD12.Skoupil PetrSki Petříkov31:40:10 9
64.MB18.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory31:41:42 4
65.MC16.Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk31:42:39 5
66.MC17.Kvasnica Josef31:45:20 5
67.MD13.Adamík JiříCredo team31:45:35 8
68.MC18.Chudada TomášSC Samotišky31:46:58 4
69.MD14.Komárek BedřichHlubočky31:50:15 7
70.MD15.Keprt JanSK Nadoraz32:04:28 6
 MD Trojek KarelOknoplast3DNF  
 MD Hudeček DušanJeseničtí orli3DNF  
 MA Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk3DNF  
 MJ Nováček KarelFenix team Jeseník3DNF  
 MB Glombíček JaneSeNBáci3DNF  
 MC Jakl LiborSC Samotišky3DNF  
 MB Procházka Michal3DNF