2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Hynčický MTB Maraton 2012 - výsledky: Trasa A - 61 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC
Délka: 61 km
Čas: 12:00
20°C
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Skalický PavelSK Žamberk Tessuti sport22:51:191:41:1320
2.MB1.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team22:54:421:44:4520
3.MA2.Sedlář JakubNovatop Lapierre22:55:041:45:0517
4.MA3.Gladiš TomášGalaxy Team Hranice22:56:551:46:4815
5.MB2.Kučera VladimírCyklosport Chropyně22:57:551:47:2117
6.MC1.Krč TomášKTM Šumperk23:00:341:47:1320
7.MC2.Jílek MartinCyklo Polách a syn23:03:451:52:1717
8.MB3.Kučera PetrV P KTM cyklosport23:04:161:51:2615
9.MB4.Žák IvoProxima23:04:251:52:1613
10.MA4.Ivan BronislavGalaxy Team Hranice23:12:421:56:5313
11.MC3.Čejka PetrKolárna23:14:431:58:3815
12.MA5.Klapal MartinRychnov nad Kněžnou-Lipovka23:17:092:00:1712
13.MB5.Planička RobertBikesport Team Mohelnice23:17:292:00:0012
14.MA6.Urbášek JanTJ Cyklistika Uničov23:17:551:55:2911
15.MC4.Hübl PavelBikesport Team Mohelnice23:19:081:56:2613
16.MA7.Vitešník AdamBike sport Uničov23:26:042:04:1010
17.MC5.Javůrek MilanZekof team23:26:352:04:2612
18.MA8.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice23:28:582:04:089
19.MC6.Koubek PetrCyklosport Chropyně23:30:112:05:4511
20.MA9.Janků MartinProxima23:35:072:06:508
21.MA10.Fláma MiroslavBike sport Uničov23:43:022:07:597
22.MA11.Reif TomášOlomouc23:43:332:15:446
23.MA12.Reif JanLKT 80 Šumperk23:46:102:19:285
24.MC7.Mařáček MiroslavRCR biketeam Sloupnice23:50:222:23:2510
25.MB6.Zita LiborAtletika Zábřeh23:54:022:17:3011
26.MA13.Křivohlávek DavidGhost - mojekolo.cz23:56:272:14:374
27.MC8.Gerla LubošRCR Bike Team Česká Třebová23:57:342:19:329
28.MB7.Nábělek AlešCyklosport Chropyně23:58:272:20:2710
29.MB8.Malý TomášAtletika Zábřeh24:01:072:22:239
30.MC9.Tomášek MichalCredo team24:10:332:20:228
31.MB9.Vykydal JaroslavZekof team24:11:592:20:308
32.MB10.Hekele EmilZekof team24:12:002:20:307
33.MC10.Lhoták StanislavKoudelka Bike24:21:372:37:377
34.MC11.Barnet LadislavLetohrad24:27:172:40:066
35.MA14.Tuček LiborTJ Agro24:27:542:23:453
36.MA15.Sládek TomášOrel24:27:542:23:462
37.MA16.Jílek JakubCyklo Polách a syn24:38:062:36:451
38.MB11.Keprt AlešBT Kola Kaňkovský25:36:183:07:586
 MB Krejčí VladislavBike sport Uničov0DNF  
 MB Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice1DNF2:09:18 
 MC Polášek RomanBikesport Team Mohelnice1DNF3:00:12 
 MC Hrubý PetrLes Nice1DNF2:02:35 
 MB Hampl PavelBikesport Team Mohelnice1DNF2:58:22 
 MB Coufal RostislavCyklo Polách a syn0DNF  
 MA Fabián JakubSK Žamberk Tessuti sport0DNF  
 MA Orság OndřejČS Specialized0DNF  
 MA Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství0DNF  
 MC Směšný PavelCredo team0DNF  
 MA Horáček RadimCyklosport Chropyně0DNF  
 MA Sommer JanZábřeh1DNF2:41:36 
 MA Chmelař Lukáš0DNF  
 MA Kocourek FrantišekHybešov DNF