2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Mrtvý muž 2015 - výsledky: 3 kola editovat

Vypsané kategorie: MA, MB, MC
Délka:
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Petruš LubomírEthic sport31:15:36 30
2.MB1.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team31:19:30 30
3.MA2.Borák MartinIn-Life Cycling Team31:20:07 25
4.MB2.Kopecký LukášHartman CZ31:23:00 25
5.MA3.Čihalík MartinKolárna31:24:31 21
6.MA4.Hladiš DavidKolárna31:25:05 18
7.MA5.Fláma MiroslavBike sport Uničov31:25:06 16
8.MC1.Jílek MartinCyklo Polách a syn31:27:35 30
9.MC2.Krejčí VladislavBike sport Uničov31:27:52 25
10.MB3.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn31:28:48 21
11.MC3.Beneš PavelNava sport31:29:03 21
12.MB4.Hekele EmilStevens Bikes - Emilio Sport31:30:25 18
13.MA6.Jedelský JakubJanoslavice31:30:36 15
14.MB5.Václavík PavelOknoplast Šumperk31:32:38 16
15.MA7.Nešpor PatrikJeseničtí orli31:32:41 14
16.MC4.Chuděj MarekCyklo Jeseník31:32:43 18
17.MC5.Tomášek MichalCredo team31:35:16 16
18.MC6.Musila RenéSportakus31:37:21 15
19.MC7.Kostka TomášCredo team31:40:37 14
20.MB6.Sobala MartinCyklo TJ Písečná31:41:46 15
21.MC8.Gargulák Michal31:41:48 13
22.MA8.Veselý RadekŠumperk31:42:52 13
23.MC9.Juřík KamilCyklo Jeseník31:45:11 12
24.MA9.Kašpar PetrCyklo Polách a syn31:45:47 12
25.MC10.Pěnkava RadomilSC Samotišky31:48:15 11
26.MA10.Höll Jan31:48:18 11
27.MC11.Fláma MiroslavEkofarma Křížov31:48:21 10
28.MC12.Osladil KamilBuldoci Rapotín31:49:27 9
29.MA11.Sedlák LukášSMC Fort Ústí nad Orlicí31:50:14 10
30.MC13.Pelce PetrBuldoci Rapotín31:50:20 8
31.MB7.Molnár Jan31:51:34 14
32.MC14.Sadil MichalParapety RS31:51:50 7
33.MC15.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky31:53:06 6
34.MC16.Hocz MartineSeNBáci31:54:47 5
35.MA12.Vašíček PetrCredo team31:58:44 9
36.MB8.Černil Tomáš31:58:45 13
37.MC17.Churý MartineSeNBáci31:58:46 5
38.MB9.Knotek TomášeSeNBáci32:00:13 12
39.MC18.Mičunek JakubBuldoci Rapotín32:01:28 4
40.MA13.Novák Jan32:04:54 8
41.MC19.Jakl LiborSC Samotišky32:05:49 4
42.MC20.Chudada TomášSC Samotišky32:18:43 3
43.MC21.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice32:22:35 3
 MC Hrubý PetrLes Nice3DNF  
 MA Směšný JanOknoplast Šumperk3DNF  
 MA Linhart PetrTNF bike team3DNF  
 MB Březina PetrKolárna3DNF  
 MC Rella MichalSC Samotišky3DNF