2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

VC Loštice 2013 - výsledky: 3 kola editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MJ
Délka: 42.9 km
Čas: 13:00
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Junioři
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Kestler AlešYogi Racing Ostrava 01:43:34.101:08:34.230
2.MB2.Hekele EmilStevens Bikes - Emilio Sport 01:43:52.101:08:35.7 
3.MA1.Bittner JakubIn-Life Cycling Team 01:44:34.901:08:34.330
4.MA2.Borák MartinCyklo Polách a syn 01:48:01.401:09:57.825
5.MB3.Krejčí VladislavBike sport Uničov 01:49:43.301:12:29.421
6.MB4.Václavík PavelOknoplast 01:50:57.401:12:44.018
7.MA3.Březina TomášKolárna 01:52:36.901:13:31.621
8.MB5.Janů MartinSilný Team Uničov 01:53:44.901:13:30.016
9.MC1.Kňáva MartinOrbea Czech Masters 01:54:02.401:14:45.430
10.MC2.Slezáček KarelBikecentrum Olomouc 01:54:34.001:15:34.925
11.MC3.Hrubý PetrLes Nice 01:54:56.701:14:34.821
12.MB6.Planička RobertBikesport Team Mohelnice 01:55:32.501:15:28.715
13.MB7.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 01:57:35.201:16:37.114
14.MC4.Jílek MartinCyklo Polách a syn 01:57:38.301:16:38.818
15.MC5.Čejka PetrKolárna 01:57:43.201:17:59.816
16.MA4.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství 01:57:47.801:15:26.318
17.MA5.Mazák LukášTJ Sokol Hrabenov 01:57:58.701:17:42.216
18.MC6.Lukašák ŠtefanShort bike Olomouc 01:58:22.201:17:01.215
19.MA6.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice 01:59:24.601:18:38.715
20.MA7.Neset JanIn-Life Cycling Team 02:01:33.201:19:12.714
21.MJ1.Laštůvka DavidKolárna 02:01:51.501:17:57.730
22.MC7.Žilka MartinRicardo Racing 02:01:57.401:18:00.514
23.MC8.Horký LubomírCyklo Polách a syn 02:02:12.501:19:31.713
24.MC9.Tyráček MartinStevens Bikes - Emilio Sport 02:02:52.801:17:43.312
25.MB8.Lah RobertCycloracing Olomouc 02:03:21.401:19:52.413
26.MB9.Janda JiříCyklo Polách a syn 02:04:16.801:19:30.212
27.MB10.Fojt RobertBT Kola Kaňkovský 02:05:06.301:22:38.111
28.MA8.Horký DavidCyklo Polách a syn 02:05:36.101:20:13.813
29.MJ2.Hladiš DavidCykloklub Morava 02:07:03.901:21:30.725
30.MA9.Kašpar PetrCredo team 02:07:09.701:22:02.512
31.MJ3.Bednarský VojtěchCykloklub Morava 02:07:23.601:22:19.321
32.MC10.Háva JanBT Kola Kaňkovský 02:08:37.401:24:59.411
33.MA10.Maksant JindřichIn-Life Cycling Team 02:09:24.101:23:05.511
34.MC11.Tomášek MichalCredo team 02:10:24.801:25:11.410
35.MB11.Bárta MartinZekof team 02:10:53.401:21:36.210
36.MC12.Panoch VáclavBT Kola Kaňkovský 02:11:04.201:24:23.89
37.MA11.Vlček PavelIn-Life Cycling Team 02:11:44.601:26:07.210
38.MB12.Kubičík MartinMaxidek Cannondale 02:11:55.201:26:00.99
39.MC13.Harlender MichalNáměšt na Hané 02:11:57.801:25:35.08
40.MA12.Mikeska LadislavIn-Life Cycling Team 02:12:25.801:19:51.89
41.MA13.Halák MartinKolárna 02:12:47.101:23:42.48
42.MA14.Dudík JaroslavBikesport Team Mohelnice 02:12:52.301:27:03.17
43.MB13.Pěnkava RadomilBT Kola Kaňkovský 02:13:56.101:27:17.18
44.MC14.Minařík MartinTTC Olomouc 02:16:07.401:28:26.77
45.MC15.Zatloukal PetrVelký Týnec 02:16:09.001:29:17.26
46.MC16.Hrubý Paveltoblerone hatex team 02:16:34.201:27:22.15
47.MJ4.Hejtmánek MarekSK Salith Sumtex Šumperk 02:18:21.701:30:59.018
48.MB14.Vykydal JaroslavZekof team 02:19:44.401:26:46.17
49.MA15.Navrátil DavidIn-Life Cycling Team 02:22:07.601:29:04.56
50.MJ5.Bittner OndřejSK Salith Sumtex Šumperk 02:22:57.501:28:34.716
51.MJ6.Látal VojtěchLitovel-Nasobůrky 02:24:20.001:30:26.515
52.MB15.Sadil MichalParapety RS 02:25:00.301:34:16.86
53.MC17.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky 02:25:20.301:33:30.45
54.MB16.Suchomel ZdeněkIn-Life Cycling Team 02:25:34.301:35:03.95
55.MC18.Kessler JiříCirlibaba 02:26:28.001:28:01.34
56.MA16.Thun JanLitovel 02:29:32.801:36:53.75
57.MB17.Vall JanMaxbike team 02:30:01.501:35:02.55
58.MB18.Uherka MartinRicardo Racing 02:45:36.001:42:54.24
59.MA17.Macek Jan 02:45:38.001:36:33.25
60.MB19.Rusnák ZdeněkZábřeh 02:47:39.901:43:41.94
61.MC19.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice 02:56:25.401:53:19.44
62.MB20.Keprt AlešBT Kola Kaňkovský 02:57:56.201:53:55.53
63.MB21.Drásal MichalPasseggiata Nový Malín 03:11:35.001:56:42.93
 MA Hilšer MiroslavKolárna DNF  
 MJ Kupčík DavidTNF bike team DNF  
 MA Jílek DavidBikesport Team Mohelnice DNF  
 MJ Kohout LukášIn-Life Cycling Team DNF01:33:19.1 
 MB Chupík MartinSkivelo neslyšících Olomouc DNF  
 MB Štancl VlastimilMohelnice DNF  
 MA Putira JanKolárna DNF