2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Heřmanický větrník 2013 - výsledky: Hlavní závod editovat

Vypsané kategorie: všichni od 16 let
Délka: 8 kol
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Kestler AlešYogi Racing Ostrava81:07:35,980:23:54,1230
2.MJ1.Kubelka PetrSK Žamberk Tessuti sport81:09:35,450:24:47,3930
3.MC1.Krč TomášKTM Šumperk81:10:00,200:25:23,3830
4.MB2.Krejčí VladislavBike sport Uničov81:10:37,660:25:22,9925
5.MC2.Hrubý PetrLes Nice81:11:08,580:25:39,5325
6.MC3.Navařík RobertNava sport81:12:19,230:25:10,1821
7.MA1.Staněk TomášTNF bike team81:12:23,410:25:03,4930
8.MB3.Unzeitig MartinCykloklub Morava81:12:30,770:26:22,9921
9.MJ2.Pokorný JiříBT Kola Kaňkovský81:12:58,560:26:54,8125
10.MB4.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice81:13:04,060:26:29,8218
11.MJ3.Cink JanBT Kola Kaňkovský81:13:07,290:26:33,3521
12.MB5.Kopecký LukášHartman CZ81:13:49,900:26:56,0616
13.MJ4.Hladiš DavidCykloklub Morava81:16:35,680:27:43,7818
14.MA2.Křivohlávek DavidGhost - mojekolo.cz81:16:46,540:27:43,1425
15.MJ5.Navařík RobertNava sport81:16:59,550:25:40,2016
16.MJ6.Bednarský VojtěchCykloklub Morava71:07:48,520:28:20,4115
17.MC4.Pocsai SándorČerti Kunčina71:07:49,350:29:12,7718
18.MA3.Fláma MiroslavBike sport Uničov71:08:38,380:27:41,8321
19.MB6.Trojek KarelOknoplast71:09:07,740:27:21,3815
20.MA4.Šebela VojtěchAtrex Brno Scott71:09:18,390:28:45,2018
21.MJ7.Mikuláš VojtěchDlouhá Třebová71:09:21,560:30:09,5214
22.MD1.Vala MartinBike sport Uničov71:09:55,190:28:12,1930
23.MD2.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk71:10:53,400:29:12,2825
24.MA5.Klacl TomášT.lama mtb71:12:11,520:30:41,8716
25.MA6.Kudláček MartinCyklo Kudláček71:12:22,260:30:11,4715
26.MJ8.Macoun MarianCyklo Polách a syn71:12:49,260:30:50,8713
27.MJ9.Bittner OndřejSK Salith Sumtex Šumperk71:13:04,550:31:19,4712
28.MA7.Bartušek TomášSK Cyklo RD71:13:26,360:31:11,0014
29.MD3.Trojek KarelOknoplast71:13:38,840:30:44,9021
30.MC5.Urban RadekCredo team71:14:08,770:31:30,2816
31.ZA1.Simonová MonikaRCR Bike Team Česká Třebová71:14:09,210:30:29,7830
32.MA8.Klíma VladimírPionýr Sušice71:14:27,760:32:26,0513
33.MA9.Kočí JanSK Žamberk Tessuti sport71:14:47,170:30:36,7112
34.MA10.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice71:14:56,990:31:47,3011
35.ZA2.Planičková EvaBikesport Team Mohelnice71:15:04,230:30:57,6125
36.ZA3.Staňková ŠtěpánkaTNF bike team71:15:18,120:32:21,8421
37.MJ10.Kostecký TomášBT Kola Kaňkovský71:15:26,930:30:10,2711
38.MD4.Leicht JiříASPV Těchonín71:15:32,640:32:22,4518
39.ZB1.Valouchová MarieŠumperk71:15:55,790:32:30,2530
40.MA11.Mikuláš OndřejDlouhá Třebová71:15:59,130:33:01,9910
41.MD5.Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk71:17:08,320:32:27,9216
42.MA12.Linhart TomášTNF bike team71:18:05,090:32:25,669
43.MC6.Kostecký JanCredo team61:08:54,930:33:25,6715
44.MA13.Janků MartinProxima61:09:28,890:32:39,068
45.ZA4.Kopecká JanaHartman CZ61:10:02,450:33:14,8818
46.MC7.Riedl PetrChromeč61:10:04,960:33:02,4614
47.MC8.Hrubý Paveltoblerone hatex team61:11:28,970:32:57,1313
48.MC9.Borek MartinZappa Česká Třebová61:11:35,890:32:58,8712
49.MC10.Žerníček PetrCV 0761:11:52,150:34:20,1311
50.ZB2.Schneiderová BedřiškaČerti Kunčina61:13:31,990:35:07,9325
51.MC11.Čada Michal61:14:45,040:35:01,1810
52.ZA5.Valová TerezaBike sport Uničov61:15:49,180:36:03,3116
53.MC12.Doležel JaromírRanč Hranice61:17:28,460:36:41,979
54.MB7.Opravil PavelVyšehoří61:17:36,330:37:19,2214
55.MB8.Fröml JosefUničov51:08:36,340:39:18,4413
56.ZA6.Zatloukalová EvaBT Kola Kaňkovský51:09:42,030:37:09,4115
57.MA14.Müller VáclavKoop team51:19:10,590:44:51,097
58.ZA7.Hejkrlíková MarkétaKalas Racing Team51:19:43,270:45:22,1614
59.MD6.Riedl VáclavChromeč51:19:43,710:46:29,5315
60.ZB3.Vicencová PetraPasseggiata Nový Malín41:08:22,590:50:29,1521
61.ZA8.Wittnerová BronislavaBT Kola Kaňkovský41:12:33,130:51:33,1313
 MJ Štancl DanielSK Žamberk Tessuti sport0DNF  
 MB Václavík PavelOknoplast2DNF  
 ZA Rychnovská MilušeIn-Life Cycling Team1DNF  
 MD Vítámvás JosefStevens Bikes - Emilio Sport0DNF  
 MA Maksant JindřichIn-Life Cycling Team2DNF  
 MC Zatloukal PetrBT Kola Kaňkovský0DNF