2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

XC Štědrákova Lhota 2012 - výsledky: 5 kol editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MJ
Délka: 5 x 3.7 km
Čas: 14:00
jasno, sucho, horko
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Junioři
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Směšný JanCredo team 00:50:43 20
2.MB1.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team 00:51:38 20
3.MB2.Krejčí VladislavBike sport Uničov 00:54:55 17
4.MA2.Orság OndřejČS Specialized 00:56:24 17
5.MJ1.Staněk TomášTNF bike team 00:56:58 20
6.MC1.Hübl PavelBikesport Team Mohelnice 00:57:55 20
7.MA3.Vostrčil DavidTNF bike team 00:57:57 15
8.MB3.Trojek KarelOknoplast 00:59:22 15
9.MB4.Tyráček MartinBikesport Team Mohelnice 01:01:08 13
10.MJ2.Kupčík DavidSK Salith Sumtex Šumperk 01:02:25 17
11.MB5.Hekele EmilZekof team 01:02:48 12
12.MA4.Vitešník AdamBike sport Uničov 01:03:01 13
13.MB6.Koňarik DavidDama Sport 01:03:09 11
14.MA5.Horký DavidCyklo Polách a syn 01:03:22 12
15.MB7.Janda JiříCyklo Polách a syn 01:03:26 10
16.MC2.Javůrek MilanZekof team 01:03:48 17
17.MC3.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 01:05:17 15
18.MJ3.Hladiš DavidCykloklub Morava 01:05:20 15
19.MA6.Večeř MartinTNF bike team 01:06:35 11
20.MB8.Tesař VladimírSport Bike Strakonice 01:06:52 9
21.MB9.Kostka TomášCredo team 01:07:31 8
22.MA7.Fláma MiroslavBike sport Uničov 01:07:31 10
23.MA8.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice 01:07:43 9
24.MB10.Malý TomášAtletika Zábřeh 01:15:16 7
25.MB11.Vykydal JaroslavZekof team 01:15:26 6
26.MJ4.Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk 01:16:22 13
27.MC4.Segl JaroslavKL Sport Most 01:20:24 13
28.MJ5.Bargel RadekDama Sport 01:26:41 12
29.MC5.Doležel JaromírRanč Hranice 01:29:56 12
30.MA9.Struhár DušanMladoňov 01:33:19 8
31.MA10.Dudík JaroslavBikesport Team Mohelnice 01:38:04 7
32.MA11.Drásal MichalBludov 01:38:43 6
 MC Krč TomášKTM Šumperk DNF  
 MB Kubát ZdeněkČS Specialized DNF  
 MB Rusnák ZdeněkZábřeh DNF  
 MA Janků MartinProxima DNF  
 MB Coufal RostislavCyklo Polách a syn DNF  
 MB Keprt AlešBT Kola Kaňkovský DNF