2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

O cenu Rapotína 2013 - výsledky: 3 kola editovat

Vypsané kategorie: MA, MB, MC, MD, MJ
Délka: 27 km
Čas: 12:00
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Směšný JanStevens Bikes - Emilio Sport 1:02:56 30
2.MB1.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team 1:03:45 30
3.MB2.Hekele EmilStevens Bikes - Emilio Sport 1:03:59  
4.MB3.Kouřil MartinKolokrám 1:04:00 21
5.MJ1.Kubelka PetrSK Žamberk Tessuti sport 1:04:17 30
6.MA2.Fus MartinStevens Bolatice 1:05:03 25
7.MA3.Janda JanCK PeMaP Přerov 1:05:14 21
8.MB4.Kajnar TomášNutrend Specialized 1:05:29 18
9.MJ2.Pokorný JiříBT Kola Kaňkovský 1:06:28 25
10.MB5.Krejčí VladislavBike sport Uničov 1:06:48 16
11.MJ3.Navařík RobertNava sport 1:07:03 21
12.MA4.Mádr JiříSK Salith Sumtex Šumperk 1:07:11 18
13.MA5.Bittner JakubIn-Life Cycling Team 1:07:17 16
14.MA6.Borák MartinCyklo Polách a syn 1:07:25 15
15.MA7.Boček JakubGhost - mojekolo.cz 1:07:28 14
16.MB6.Václavík PavelOknoplast 1:07:50 15
17.MC1.Hrubý PetrLes Nice 1:08:47 30
18.MA8.Kostecký JanŠumperk 1:08:58 13
19.MD1.Vala MartinBike sport Uničov 1:09:07 30
20.MA9.Řeháček VojtěchStevens-Supshop 1:09:10 12
21.MA10.Slonina LuděkLoko Krnov 1:09:14 11
22.MJ4.Kostecký TomášBT Kola Kaňkovský 1:09:21 18
23.MA11.Hellebrand PavelBike Sport servis Opava 1:09:42 10
24.MB7.Janda JiříCyklo Polách a syn 1:09:45 14
25.MB8.Planička RobertBikesport Team Mohelnice 1:10:01 13
26.MD2.Spáčil LeopoldMerida Biking Team 1:10:34 25
27.MA12.Vlček PavelIn-Life Cycling Team 1:10:48 9
28.MD3.Petruš LubomírACS Drak Vrbno 1:11:33 21
29.MA13.Fláma MiroslavBike sport Uničov 1:11:57 8
30.MJ5.Bednarský VojtěchCykloklub Morava 1:12:12 16
31.MB9.Trojek KarelOknoplast 1:12:27 12
32.MJ6.Hladiš DavidCykloklub Morava 1:12:41 15
33.MC2.Černoch JakubeSeNBáci 1:12:47 25
34.MC3.Pospíšil PetrOn road racing team 1:12:58 21
35.MA14.Knotek OndřejeSeNBáci 1:13:06 7
36.MJ7.Cink JanBT Kola Kaňkovský 1:14:39 14
37.MA15.Křivohlávek DavidGhost - mojekolo.cz 1:14:49 6
38.MA10.Špak MichalBT Kola Kaňkovský 1:14:57 11
39.MA16.Nešpor PatrikJeseničtí orli 1:15:10 5
40.MC4.Klimek TomášBikecentrum Olomouc 1:15:21 18
41.MC5.Hudeček DušanJeseničtí orli 1:15:37 16
42.MJ8.Hejtmánek MarekSK Salith Sumtex Šumperk 1:15:53 13
43.MD4.Kouřil JiříCyklo TJ Písečná 1:16:18 18
44.MB11.Kostka TomášCredo team 1:16:41 10
45.MC6.Panoch VáclavBT Kola Kaňkovský 1:16:43 15
46.MJ9.Macoun MarianCyklo Polách a syn 1:16:50 12
47.MC7.Tomášek MichalCredo team 1:16:52 14
48.MA17.Sobala MartinCyklo TJ Písečná 1:16:56 5
49.MA18.Kašpar PetrCredo team 1:17:21 4
50.MC8.Staník JosefBike sport Uničov 1:17:28 13
51.MD5.Žváček MojmírJeseničtí orli 1:17:29 16
52.MC9.Javůrek MilanStevens Bikes - Emilio Sport 1:17:59  
53.MB12.Náplava Pavel 1:18:00 9
54.MD6.Trojek KarelOknoplast 1:18:06 15
55.MB13.Vykydal JaroslavStevens Bikes - Emilio Sport 1:18:26 8
56.MC10.Havránek JosefPorsche Olomouc 1:18:28 11
57.MJ10.Bittner OndřejSK Salith Sumtex Šumperk 1:18:37 11
58.MD7.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 1:18:38 14
59.MB14.Trunečka ZbyněkBikesport Team Mohelnice 1:19:40 7
60.MC11.Kessler JiříCirlibaba 1:20:08 10
61.MC12.Opletal VladimírBT Kola Kaňkovský 1:20:09 9
62.MA19.Slaný PavelJeseničtí orli 1:20:53 4
63.MA20.Brandýs DominikMapei Cyklo Kaňkovský 1:21:14 3
64.MC13.Zita LiborAtletika Zábřeh 1:21:50 8
65.MB15.Chmelař LadislaveSeNBáci 1:21:55 6
66.MC14.Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory 1:21:58 7
67.MB16.Pěnkava RadomilBT Kola Kaňkovský 1:22:35 5
68.MB17.Malý TomášAtletika Zábřeh 1:23:24 5
69.MJ11.Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk 1:23:34 10
70.MC15.Kostecký JanCredo team 1:23:46 6
71.MD8.Kolář RobertSki Petříkov 1:23:53 13
72.MB18.Kubát ZdeněkČS Specialized 1:24:05 4
73.MC16.Felcl PetrBuldoci Rapotín 1:24:11 5
74.MD9.Brandýs RomanMapei Cyklo Kaňkovský 1:24:15 12
75.MA21.Koryťák RadekeSeNBáci 1:24:16 3
76.MA22.Karásek RomanHelia sport Kouty 1:24:18 2
77.MA23.Burďák PavelJeseničtí orli 1:24:21 2
78.MB19.Gryc MichalC.A.C Šumperk 1:25:00 4
79.MA24.Ryšavý ZdeněkZábřeh 1:25:15 1
80.MD10.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná 1:25:16 11
81.MC17.Hocz MartineSeNBáci 1:26:26 5
82.MC18.Hrubý Paveltoblerone hatex team 1:26:55 4
83.MB20.Dostál OndřejLazy Swines 1:27:27 3
84.MA25.Vašíček PetrC.A.C Šumperk 1:27:43 1
85.MA26.Pospíšil TomášDolní Studénky 1:28:46 0
86.MB21.Sadil MichalParapety RS 1:29:01 3
87.MD11.Hynek VladimírBiker's team Jeseník 1:29:26 10
88.MA27.Dudík JaroslavBikesport Team Mohelnice 1:30:10 0
89.MJ12.Neubert Adamkanoistika SK UP Olomouc 1:32:16 9
90.MC19.Janda JosefBeňov 1:32:31 4
91.MC20.Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk 1:33:04 3
92.MD12.Kreizl DušanBuldoci Rapotín 1:33:33 9
93.MB22.Michal Petr 1:33:50 2
94.MC21.Kučera PetrMTB Olšany 1:34:08 3
95.MB23.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory 1:35:52 2
96.MB24.Krtička LuděkSeverka Šumperk 1:36:58 1
97.MB25.Fröml JosefUničov 1:37:41 1
98.MD13.Komárek BedřichHlubočky 1:39:24 8
99.MD14.Raida IvoeSeNBáci 1:39:29 7
100.MD15.Adamík JiříCredo team 1:40:22 6
101.MA28.Skřivánek TomášRapotín 1:40:40 0
102.MB26.Drásal MichalPasseggiata Nový Malín 1:43:38 0
103.MB27.Struhár DušanPasseggiata Nový Malín 1:43:39 0
104.MD16.Hamáček JaroslavBuldoci Rapotín 1:44:20 5
105.MB28.Kuttler Petr 1:45:29 0
106.MD17.Keprt JanSK Nadoraz 1:48:46 5
107.MC22.Holec PavelCredo team 1:49:10 2
108.MB29.Pařízek VojtěchPraha 1:53:34 0
109.MA29.Štodt Jaromír 1:59:59 0
110.MB30.Skaličan JiříBike Team Zlaté Hory 2:00:59 0
 MA Večeř MartinTNF bike team DNF  
 MB Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice DNF  
 MB Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory DNF  
 MC Navařík RobertNava sport DNF  
 MD Jakob Petr DNF  
 MA Rab Tomáš DNF  
 MB Šrámek PetrStrančice DNF  
 MD Caska VladimírCaska Invest Zábřeh DNF