2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Králecký úvoz 2014 - výsledky: 3 kola editovat

Vypsané kategorie: ZA,MC,MD,MJ
Délka: 3 kola
Výběr kategorie: Všechny   Muži C   Muži D   Junioři   Ženy A
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MJ1.Fláma TomášEkofarma Křížov30:48:28 30
2.MC1.Krejčí VladislavBike sport Uničov30:49:22 30
3.MJ2.Horák FilipBikesport Team Mohelnice30:49:33 25
4.MC2.Krč TomášKTM Šumperk30:49:58 25
5.MC3.Jílek MartinCyklo Polách a syn30:50:13 21
6.MJ3.Dostál JakubStevens Bikes - Emilio Sport30:51:02 21
7.MC4.Hrubý PetrLes Nice30:51:13 18
8.MJ4.Hejtmánek MarekSK Salith Sumtex Šumperk30:51:25 18
9.MJ5.Bittner OndřejSK Salith Sumtex Šumperk30:52:34 16
10.MC5.Horký LubomírCyklo Polách a syn30:53:23 16
11.MC6.Tyráček MartinMoolbike Team30:53:59 15
12.MD1.Vala MartinBike sport Uničov30:54:27 30
13.MC7.Zita LiborAtletika Zábřeh30:54:50 14
14.MJ6.Macoun MarianCyklo Polách a syn30:55:18 15
15.MJ7.Parma DominikBikesport Team Mohelnice30:56:14 14
16.MC8.Kulík VladislavCykloklub Morava30:56:54 13
17.MC9.Beneš PavelNava sport30:57:03 12
18.MJ8.Navařík RobertNava sport30:57:16 13
19.MD2.Opletal VladimírKolárna30:57:44 25
20.ZA1.Gargelová TerezaIn-Life Cycling Team30:58:10 30
21.MD3.Trojek KarelOknoplast30:58:32 21
22.MC10.Staník JosefBike sport Uničov30:58:41 11
23.MC11.Panoch VáclavKolárna30:59:06 10
24.ZA2.Kukulová MartinaStevens Bikes - Emilio Sport30:59:41 25
25.MD4.Jiroutek JurajIn-Life Cycling Team30:59:53 18
26.MD5.Marada JosefCykloklub Morava30:59:57 16
27.MC12.Kukula MarcelStaviva eMKo31:01:10 9
28.ZA3.Valová TerezaBike sport Uničov31:01:22 21
29.MC13.Malý TomášAtletika Zábřeh31:01:26 8
30.MD6.Leicht JiříASPV Těchonín31:01:39 15
31.ZA4.Březinová MarieLKT 80 Šumperk31:02:06 18
32.MD7.Brandýs RomanKolárna31:03:06 14
33.MD8.Eliáš JosefCirlibaba31:03:30 13
34.MC14.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky31:03:38 7
35.MD9.Kukula ZdeněkVíno Karabina31:03:56 12
36.MD10.Brückner IvanCredo team31:05:14 11
37.ZA5.Václavíková MichaelaOknoplast Šumperk31:06:37 16
38.MD11.Konopa MilanCredo team31:08:24 10
39.MJ9.Trunečka ZbyněkZábřeh31:11:41 12
40.MC15.Doležel JaromírRanč Hranice31:12:40 6
41.ZA6.Schnaubeltová DanaPasseggiata Nový Malín31:17:31 15
42.MC16.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice31:22:00 5
 MD Vychodil LubomírClub Koruna Olomouc    
 ZA Tomášková KateřinaCredo team    
 MJ Šebesta DominikBikesport Team Mohelnice    
 MJ Dvořák PetrKolárna