2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
VC MTB Šumperk 2011 - výsledky: časovka 2,7 km
Zpět na přehled závodu
Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD,MJ,MS,ZA,ZB
Délka: 2,7 KM
Čas: 11:30
Výběr kategorie:
Všechny
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Ženy A
Poř
Kat
PK
Jméno
Tým/Obec
Kola
Čas
Mezičas
Body
1.
MA
1.
Liebich Petr
JS Sport Giant
07:45,7
20
2.
MB
1.
Kechrt Tomáš
In-Life Cycling Team
07:52,3
20
3.
MJ
1.
Brokeš Rostislav
Oknoplast
08:04,5
20
4.
MA
2.
Směšný Jan
Credo team
08:08,9
17
5.
MB
2.
Krejčí Vladislav
Bike sport Uničov
08:15,6
17
6.
MC
1.
Kohout Tomáš
Bike sport Uničov
08:18,3
20
7.
MB
3.
Zlámal Tomáš
Proxima
08:19,9
15
8.
MB
4.
Janda Jiří
Cyklo Polách a syn
08:27,5
13
9.
MC
2.
Navařík Robert
Nava sport
08:35,1
17
10.
MJ
2.
Staněk Tomáš
LKT 80 Šumperk
08:49,2
17
11.
MC
3.
Hübl Pavel
Bikesport Team Mohelnice
08:50,3
15
12.
MA
3.
Večeř Martin
Dama Sport
08:54,6
15
13.
MC
4.
Javůrek Milan
Bajala Bike Červenka
09:06,1
13
14.
MC
5.
Jílek Martin
Cyklo Polách a syn
09:09,8
12
15.
MS
1.
Navařík Robert
Nava sport
09:19,8
20
16.
MD
1.
Machalický Milan
SK Toma Olomouc
09:20,1
20
17.
MS
2.
Kupčík David
SK Salith Sumtex Šumperk
09:32,5
17
18.
MB
5.
Trojek Karel
Oknoplast
09:32,9
12
19.
MB
6.
Kessler Jiří
Cirlibaba
09:46,8
11
20.
MA
4.
Janků Martin
Proxima
09:48,5
13
21.
MJ
3.
Fláma Miroslav
TJ Cyklistika Uničov
09:50,2
15
22.
MC
6.
Staník Josef
Bike sport Uničov
10:02,8
11
23.
MB
7.
Trunečka Zbyněk
Sporton Šumperk
10:03,2
10
24.
MC
7.
Hejtmánek Miloš
C.A.C Šumperk
10:05,3
10
25.
MC
8.
Vala Martin
Cykloklub Stará Ves
10:06,5
9
26.
MC
9.
Brokeš Rostislav
KC Horní Studénky
10:08,5
8
27.
MD
2.
Trojek Karel
Oknoplast
10:10,8
17
28.
MJ
4.
Hladiš David
Cykloklub Morava
10:13,9
13
29.
MA
5.
Pospíšil Tomáš
Dolní Studénky
10:22,6
12
30.
MS
3.
Pokorný Jiří
Cyklo Polách a syn
10:25,3
15
31.
MS
4.
Kostecký Tomáš
Bike sport Uničov
10:35,5
13
32.
MS
5.
Hejtmánek Marek
C.A.C Šumperk
10:36,9
12
33.
MJ
5.
Mádr René
SK Salith Sumtex Šumperk
10:39,3
12
34.
MD
3.
Peškar Josef
Bikesport Team Mohelnice
10:44,2
15
35.
MA
6.
Strakoš Jaroslav
Tour de Beer
10:49,2
11
36.
MD
4.
Brückner Ivan
MTB Bohdíkov
10:58,5
13
37.
MS
6.
Bittner Ondřej
Šumperk
11:02,3
11
38.
MD
5.
Eliáš Josef
Cirlibaba
11:10,1
12
39.
MD
6.
Konopa Milan
Ski Snow Surf Sport
11:14,2
11
40.
MS
7.
Žídek Ladislav
Credo team
11:26,4
10
41.
MD
7.
Kukula Zdeněk
Víno Karabina
11:30,2
10
42.
MB
8.
Sadil Michal
Parapety RS
11:31,9
9
43.
ZA
1.
Staňková Štěpánka
LKT 80 Šumperk
11:32,6
20
44.
MS
8.
Fláma Tomáš
TJ Cyklistika Uničov
11:41,4
9
45.
ZA
2.
Smitalová Hana
Bikesport Team Mohelnice
11:43,2
17
46.
MA
7.
Drásal Michal
Bludov
12:21,9
10
46.
MB
9.
Keprt Aleš
BT Kola Kaňkovský
12:21,9
8
48.
ZA
3.
Kukulová Martina
Cyklo Polách a syn
12:50,4
15
49.
MS
9.
Šebesta Dominik
Bikesport Team Mohelnice
13:01,4
8
50.
MC
10.
Holec Pavel
Credo team
13:15,2
7
51.
MS
10.
Holec Patrik
Credo team
13:20,9
7
52.
MD
8.
Polášek Karel
Černí koně
13:26,8
9
53.
MC
11.
Polášek Roman
Bikesport Team Mohelnice
13:31,5
6
54.
MS
11.
Winkler Vojtěch
SK Salith Sumtex Šumperk
14:20,1
6
55.
MB
10.
Čepa Martin
Bikesport Team Mohelnice
14:59,2
7
56.
ZA
4.
Wittnerová Bronislava
BT Kola Kaňkovský
15:48,2
13