2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

VC MTB Šumperk 2011 - výsledky: časovka 2,7 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD,MJ,MS,ZA,ZB
Délka: 2,7 KM
Čas: 11:30
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Starší žáci   Ženy A
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Liebich PetrJS Sport Giant 07:45,7 20
2.MB1.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team 07:52,3 20
3.MJ1.Brokeš RostislavOknoplast 08:04,5 20
4.MA2.Směšný JanCredo team 08:08,9 17
5.MB2.Krejčí VladislavBike sport Uničov 08:15,6 17
6.MC1.Kohout TomášBike sport Uničov 08:18,3 20
7.MB3.Zlámal TomášProxima 08:19,9 15
8.MB4.Janda JiříCyklo Polách a syn 08:27,5 13
9.MC2.Navařík RobertNava sport 08:35,1 17
10.MJ2.Staněk TomášLKT 80 Šumperk 08:49,2 17
11.MC3.Hübl PavelBikesport Team Mohelnice 08:50,3 15
12.MA3.Večeř MartinDama Sport 08:54,6 15
13.MC4.Javůrek MilanBajala Bike Červenka 09:06,1 13
14.MC5.Jílek MartinCyklo Polách a syn 09:09,8 12
15.MS1.Navařík RobertNava sport 09:19,8 20
16.MD1.Machalický MilanSK Toma Olomouc 09:20,1 20
17.MS2.Kupčík DavidSK Salith Sumtex Šumperk 09:32,5 17
18.MB5.Trojek KarelOknoplast 09:32,9 12
19.MB6.Kessler JiříCirlibaba 09:46,8 11
20.MA4.Janků MartinProxima 09:48,5 13
21.MJ3.Fláma MiroslavTJ Cyklistika Uničov 09:50,2 15
22.MC6.Staník JosefBike sport Uničov 10:02,8 11
23.MB7.Trunečka ZbyněkSporton Šumperk 10:03,2 10
24.MC7.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 10:05,3 10
25.MC8.Vala MartinCykloklub Stará Ves 10:06,5 9
26.MC9.Brokeš RostislavKC Horní Studénky 10:08,5 8
27.MD2.Trojek KarelOknoplast 10:10,8 17
28.MJ4.Hladiš DavidCykloklub Morava 10:13,9 13
29.MA5.Pospíšil TomášDolní Studénky 10:22,6 12
30.MS3.Pokorný JiříCyklo Polách a syn 10:25,3 15
31.MS4.Kostecký TomášBike sport Uničov 10:35,5 13
32.MS5.Hejtmánek MarekC.A.C Šumperk 10:36,9 12
33.MJ5.Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk 10:39,3 12
34.MD3.Peškar JosefBikesport Team Mohelnice 10:44,2 15
35.MA6.Strakoš JaroslavTour de Beer 10:49,2 11
36.MD4.Brückner IvanMTB Bohdíkov 10:58,5 13
37.MS6.Bittner OndřejŠumperk 11:02,3 11
38.MD5.Eliáš JosefCirlibaba 11:10,1 12
39.MD6.Konopa MilanSki Snow Surf Sport 11:14,2 11
40.MS7.Žídek LadislavCredo team 11:26,4 10
41.MD7.Kukula ZdeněkVíno Karabina 11:30,2 10
42.MB8.Sadil MichalParapety RS 11:31,9 9
43.ZA1.Staňková ŠtěpánkaLKT 80 Šumperk 11:32,6 20
44.MS8.Fláma TomášTJ Cyklistika Uničov 11:41,4 9
45.ZA2.Smitalová HanaBikesport Team Mohelnice 11:43,2 17
46.MA7.Drásal MichalBludov 12:21,9 10
46.MB9.Keprt AlešBT Kola Kaňkovský 12:21,9 8
48.ZA3.Kukulová MartinaCyklo Polách a syn 12:50,4 15
49.MS9.Šebesta DominikBikesport Team Mohelnice 13:01,4 8
50.MC10.Holec PavelCredo team 13:15,2 7
51.MS10.Holec PatrikCredo team 13:20,9 7
52.MD8.Polášek KarelČerní koně 13:26,8 9
53.MC11.Polášek RomanBikesport Team Mohelnice 13:31,5 6
54.MS11.Winkler VojtěchSK Salith Sumtex Šumperk 14:20,1 6
55.MB10.Čepa MartinBikesport Team Mohelnice 14:59,2 7
56.ZA4.Wittnerová BronislavaBT Kola Kaňkovský 15:48,2 13