2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Bikemaraton Bozeňov 2014 - výsledky: Trasa D editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD
Délka: 53.7 km
Čas: 11:00
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Hekele EmilStevens Bikes - Emilio Sport 2:06:48.520 30
2.MB2.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team 2:10:24.785 25
3.MB3.Zlámal TomášProxima 2:11:46.438 21
4.MA1.Navrátil TomášBike Triatlon Morkovice 2:12:05.361 30
5.MA2.Borák MartinIn-Life Cycling Team 2:15:35.726 25
6.MC1.Jílek MartinCyklo Polách a syn 2:17:22.409 30
7.MC2.Krejčí VladislavBike sport Uničov 2:18:24.549 25
8.MB4.Josefík MariánGhost - mojekolo.cz 2:19:05.701 18
9.MB5.Válek AdamDrásal Team Holešov 2:19:29.710 16
10.MC3.Krč TomášKTM Šumperk 2:19:46.621 21
11.MB6.Planička RobertBikesport Team Mohelnice 2:19:51.897 15
12.MB7.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 2:19:59.105 14
13.MB8.Unzeitig MartinCykloklub Morava 2:20:43.288 13
14.MC4.Horký LubomírCyklo Polách a syn 2:23:56.781 18
15.MA3.Maksant JindřichIn-Life Cycling Team 2:25:50.485 21
16.MA4.Mikeska OndřejIn-Life Cycling Team 2:27:28.931 18
17.MA5.Vydra JanIn-Life Cycling Team 2:28:04.044 16
18.MC5.Kulík VladislavCykloklub Morava 2:30:44.376 16
19.MB9.König RadekSudkov 2:30:50.440 12
20.MB10.König JiříCykloklub Morava 2:32:29.821 11
21.MA6.Kadlec OndřejBikecentrum Olomouc 2:34:33.434 15
22.MC6.Panoch VáclavKolárna 2:35:50.142 15
23.MB11.Švajda MartinDT Swiss 2:35:51.992 10
24.MC7.Hrubý PetrLes Nice 2:36:59.222 14
25.MC8.Beneš PavelNava sport 2:39:44.385 13
26.MB12.Jašek OndřejAtletika Zábřeh 2:41:20.716 9
27.MD1.Opletal VladimírKolárna 2:41:22.926 30
28.MB13.Ryba LukášBB cyklosport superior 2:42:49.257 8
29.MA7.Reif JanLKT 80 Šumperk 2:42:59.178 14
30.MA8.Brandýs DominikKolárna 2:43:13.182 13
31.MB14.Dědič MichalDrásal Team Holešov 2:43:26.988 7
32.MC9.Malý TomášAtletika Zábřeh 2:43:37.006 12
33.MC10.Tyráček MartinMoolbike Team 2:44:01.665 11
34.MD2.Marada JosefCykloklub Morava 2:44:12.672 25
35.MC11.Slezáček KarelBikecentrum Olomouc 2:44:13.356 10
36.MD3.Jiroutek JurajIn-Life Cycling Team 2:44:15.528 21
37.MC12.Kristek JiříRetia Pardubice 2:44:16.251 9
38.MA9.Fláma MiroslavBike sport Uničov 2:44:24.799 12
39.MD4.Navrátil PetrBT Kola Kaňkovský 2:44:43.041 18
40.MC13.Jurčík PavelZapro AD team 2:44:45.729 8
41.MC14.Harlender MichalMiki team 2:45:17.336 7
42.MB15.Kolomazník TomášZábřeh 2:45:40.760 6
43.MA10.Horký DavidCyklo Polách a syn 2:46:05.206 11
44.MA11.Ryšavý ZdeněkZábřeh 2:46:44.949 10
45.MD5.Brandýs RomanKolárna 2:49:13.923 16
46.MA12.Kašpar PetrCyklo Polách a syn 2:51:40.806 9
47.MA13.Látal VojtěchIn-Life Cycling Team 2:52:20.173 8
48.MC15.Sedláček GambaAuto Gamba 2:52:55.557 6
49.MC16.Pěnkava RadomilSC Samotišky 3:05:24.446 5
50.MB16.Novotný PetrHerbalive 3:05:30.944 5
51.MD6.Ondráček LiborOlomouc 3:07:30.232 15
52.MB17.Václavek PavelSC Samotišky 3:09:01.851 5
53.MC17.Smrčka JiříŠumperk 3:09:33.804 5
54.MB18.Štancl VlastimilStevens Bikes - Emilio Sport 3:17:47.503 4
55.MC18.Hron TomášOlomouc 3:19:54.399 4
56.MB19.Čabla JiříOtrokovice 3:21:10.907 4
57.MC19.Doležel JaromírRanč Hranice 3:26:42.778 4
58.MA14.Smrček JanGiant Brno 3:31:35.217 7
59.MB20.Černý OndřejSoteSport 3:31:43.728 3
60.MC20.Zubatý RomanSC Samotišky 3:35:01.719 3
61.MC21.Jáně VladimírBludov 3:45:33.481 3
62.MB21.Havlíček MartinMoravičany 3:48:01.879 3
63.MC22.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice 3:58:16.874 2
64.MD7.Adamík JiříCredo team 4:25:28.000 14
 MB Jorda RadekBT Kola Kaňkovský DNF  
 MC Václavek JaroslavRodak DNF  
 MD Zatloukal JiříMedlov DNF  
 MC Hrubý Paveltoblerone hatex team DNF  
 MD Konopa MilanCredo team DNF  
 MC Zita LiborAtletika Zábřeh DNF  
 MA Hladiš DavidTNF bike team DNF  
 MA Jáně Lukᚊumperk DNF  
 MC Šincl JiříStevens Bikes - Emilio Sport DNF  
 MC Jakl LiborSC Samotišky DNF  
 MB Suchomel ZdeněkIn-Life Cycling Team DNF  
 MA Mikeska LadislavIn-Life Cycling Team DNF  
 MC Nepustil MarekOlomouc DNF  
 MC Chudada TomášSC Samotišky DNF  
 MA Klemeš TomášRicardo Racing DNF  
 MA Teffer Jan DNF  
 MA Vedelský Jakub DNF  
 MA Veselý Michal DNF  
 MB Kubín JiříSC Samotišky DNF  
 MC Fistr MiroslavDolomityTeam DNF  
 MD Navrátil Jan DNF