2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

XC Hynčice 2014 - výsledky: Hlavní závod editovat

Vypsané kategorie: MA, MB, MC, MJ
Délka: 5x 4,9 km
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Junioři   Starší žáci
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Hekele EmilStevens Bikes - Emilio Sport 1:08:09 30
2.MA1.Kubelka PetrSK Žamberk Tessuti sport 1:09:20 30
3.MB2.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team 1:09:27 25
4.MJ1.Navařík RobertNava sport 1:11:17 30
5.MJ2.Fláma TomášEkofarma Křížov 1:11:49 25
6.MA2.Klos ViktorSK Jiří Team Ostrava 1:11:57 25
7.MB3.Zlámal TomášProxima 1:12:02 21
8.MJ3.Laštůvka DavidKolárna 1:13:20 21
9.MA3.Borák MartinIn-Life Cycling Team 1:13:23 21
10.MA4.Směšný JanStevens Bikes - Emilio Sport 1:14:33 18
11.MJ4.Bednarský VojtěchTNF bike team 1:15:29 18
12.MA5.Fus MartinStevens Bolatice 1:16:27 16
13.MB4.Unzeitig MartinCykloklub Morava 1:17:09 18
14.MJ5.Fabián TomášSK Žamberk Tessuti sport 1:19:02 16
15.MJ6.Pokorný JiříKolárna 1:19:31 15
16.MA6.Hladiš DavidTNF bike team 1:19:35 15
17.MB5.Václavík PavelOknoplast 1:20:20 16
18.MC1.Navařík RobertNava sport 1:21:32 30
19.MA7.Mádr JiříSK Salith Sumtex Šumperk 1:22:53 14
20.MJ7.Bittner OndřejSK Salith Sumtex Šumperk 1:23:05 14
21.MA8.Chudý JanSK Žamberk Tessuti sport 1:25:09 13
22.MA9.Fláma MiroslavBike sport Uničov 1:26:00 12
23.MC2.Kulík VladislavCykloklub Morava 1:26:41 25
24.MC3.Beneš PavelNava sport 1:27:10 21
25.MJ8.Parma DominikBikesport Team Mohelnice 1:27:21 13
26.MA10.Večeř MartinTNF bike team 1:28:01 11
27.MA11.Štěpaník JiříKolárna 1:28:35 10
28.MA12.Čihalík MartinKolárna 1:29:48 9
29.MA13.Veselý RadekŠumperk 1:30:21 8
30.MA14.Staněk TomášTNF bike team 1:31:16 7
31.MB6.Kratina PetrKolárna 1:34:17 15
32.MB7.Novotný Tomᚊumperk 1:34:29 14
33.MA15.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice 1:34:41 6
34.MA16.Slaný PavelJeseničtí orli 1:36:11 5
35.MC4.Panoch VáclavKolárna 1:36:12 18
36.MB8.Kučera ViktorCK MTB Hlinsko 1:40:10 13
37.MC5.Fláma MiroslavEkofarma Křížov 1:45:17 16
38.MC6.Juříček DušanTNF bike team 1:48:18 15
39.MC7.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice 2:18:18 14
40.MC8.Juříček DavidTNF bike team 2:21:35 13
41.MC9.Holec PavelCredo team 2:25:00 12
 MS Cink JanBT Kola Kaňkovský DNF  
 MJ Dvořák PetrKolárna DNF  
 MC Chudada TomášSC Samotišky DNF  
 MC Kessler JiříCirlibaba DNF  
 MA Fabián JakubKolárna DNF  
 MB Březina PetrKolárna DNF  
 MA Putira JanKolárna DNF  
 MA Dron FilipKolárna DNF  
 MA Kumr Michal DNF