2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Mohelnický půlmaraton 2016 - výsledky: Muži ABCD editovat

Vypsané kategorie:
Délka:
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Petruš LubomírEthic sport 1:55:02 30
2.MB1.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team 1:55:03 30
3.MA2.Navařík RobertNava sport 1:57:32 25
4.MB2.Petřík ZdeněkHannah 1:59:59 25
5.MB3.Koblížek PetrProstějov 2:01:26 21
6.MA3.Fláma TomášBike sport Uničov 2:02:01 21
7.MC1.Krejčí VladislavBike sport Uničov 2:02:06 30
8.MC2.Tyráček MartinMoolbike Team 2:02:10 25
9.MA4.Borák MartinIn-Life Cycling Team 2:02:46 18
10.MB4.Neset JanIn-Life Cycling Team 2:04:39 18
11.MC3.Jílek MartinCyklo Polách a syn 2:04:52 21
12.MB5.Zlámal TomášBT Kola Kaňkovský 2:05:40 16
13.MD1.Spáčil LeopoldNovatop Lapierre 2:06:02 30
14.MA5.Fláma MiroslavBike sport Uničov 2:06:55 16
15.MC5.Beneš PavelNava sport 2:08:18 16
16.MC6.Horký LubomírCyklo Polách a syn 2:08:29 15
17.MB6.Václavík PavelOknoplast Šumperk 2:09:44 15
18.MB7.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 2:09:46 14
19.MB8.Grässle PavelOlomouc 2:10:35 13
20.MC7.Navrátil ViktorUničov 2:13:13 14
21.MD2.Vala MartinBike sport Uničov 2:13:32 25
22.MB9.Štefka MiroslavŠternberk 2:15:41 12
23.MA6.Hejtmánek MarekSK Salith Sumtex Šumperk 2:16:15 15
24.MA7.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství 2:16:24 14
25.MA8.Zatloukal AlešProstějov 2:17:32 13
26.MA9.Grézl MartinBike sport Uničov 2:18:12 12
27.MC8.Planička RobertBikesport Team Mohelnice 2:19:13 13
28.MA10.Horký DavidCyklo Polách a syn 2:20:31 11
29.MD3.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 2:21:14 21
30.MC9.Nečas MiroslavOn road racing team 2:22:14 12
31.MC10.Petrovský MarekLoupežníci 2:22:15 11
32.MD4.Kosek JiříStudené 2:22:53 18
33.MC11.Staník JosefBike sport Uničov 2:23:13 10
34.MB10.Reif JanLKT 80 Šumperk 2:23:41 11
35.MD5.Opletal VladimírBike Academy Opletal 2:23:58 16
36.MB11.Grepl MiroslavOlomouc 2:25:24 10
37.MC12.Žilka MartinRicardo Racing 2:25:54 9
38.MC13.Panoch VáclavBike Academy Opletal 2:26:14 8
39.MC14.Kolomazník TomášZábřeh 2:26:42 7
40.MC15.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky 2:27:05 6
41.MA11.Komínek VladimírKolárna 2:27:12 10
42.MC16.Slezáček KarelBikecentrum Olomouc 2:27:56 5
43.MA12.Krejčí TomášStevens Bikes - Emilio Sport 2:28:16 9
44.MA13.Ryšavý ZdeněkZábřeh 2:30:39 8
45.MD6.Machalický MilanSK Toma Olomouc 2:30:46 15
46.MC17.Pěnkava RadomilSC Samotišky 2:31:07 5
47.MC18.Urbášek DaliborMohelnice 2:32:31 4
48.MA14.Pěnčík LukášBike sport Uničov 2:34:43 7
49.MB12.Kučera MichalMohelnice 2:35:08 9
50.MD7.Jiroutek JurajIn-Life Cycling Team 2:36:00 14
51.MC19.Štancl VlastimilStevens Bikes - Emilio Sport 2:38:35 4
52.MD8.Konopa MilanCredo team 2:38:49 13
53.MC20.Zmeškal RobertKřtomil 2:39:15 3
54.MB13.Zemánek Lukᚊumperk 2:39:19 8
55.MC21.Nátěsta MartinMaletín 2:39:27 3
56.MA15.Reif TomášOlomouc 2:42:12 6
57.MB14.Krnoš VlastislavŠternberk 2:47:23 7
58.MB15.Malínek LukášBikesport Team Mohelnice 2:47:27 6
59.MC22.Podešva MiroslavMedlov 2:54:50 2
60.MB16.Novák MartinRudoltice 3:00:09 5
61.MC23.Ryšavý DavidKlopina 3:05:10 2
62.MA16.Maštera AntonínVyšehorky 3:07:29 5
63.MD9.Křížek JosefMelites 3:07:40 12
64.MC24.Jakl LiborSC Samotišky 3:10:14 1
65.MC25.Zemek LubomírOpava 3:10:34 1
66.MC26.Březina PetrStaré Město pod Sněžníkem 3:20:44 0
67.MA17.Janoch PatrikZábřeh 3:45:43 5
68.MA18.Ryšavý MartinMohelnice 3:45:44 4
69.MD10.Všetička ZdeněkSKP Olomouc 4:16:23 11
 MB Stryk MilanZábřeh DNF  
 MB Masopust LukášMohelnice DNF