2020 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

VC MTB Šumperk 2016 - výsledky: dlouhá trať editovat

Vypsané kategorie:
Délka:
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Skalický PavelKolárna 7:03:30 30
2.MA2.Navařík RobertNava sport 7:31:00 25
3.MA3.Pokorný JiříSK Salith Sumtex Šumperk 7:40:10 21
4.MB1.Březina PetrKolárna 7:40:30 30
5.MB2.Petřík ZdeněkHannah 7:45:30 25
6.MA4.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství 7:50:00 18
7.MJ1.Zatloukal JanKolárna 7:56:10 30
8.MA5.Fláma TomášBike sport Uničov 7:56:30 16
9.MA6.Horák FilipBikesport Team Mohelnice 8:02:00 15
10.MC1.Beneš PavelNava sport 8:04:30 30
11.MA7.Fláma MiroslavBike sport Uničov 8:06:00 14
12.MC2.Krejčí VladislavBike sport Uničov 8:07:00 25
13.MJ2.Gasta EvženSC Samotišky 8:17:20 25
14.MA8.Čihalík MartinKolárna 8:20:00 13
15.MC3.Navařík RobertNava sport 8:22:30 21
16.MC4.Lukašák ŠtefanShort bike Olomouc 8:27:30 18
17.MA9.Bittner OndřejRed Point racing 8:27:40 12
18.MB3.Vykydal JaroslavStevens Bikes - Emilio Sport 8:29:00 21
19.MC5.Haluzík MartinKolárna 8:29:50 16
20.MA10.Hladiš DavidTNF bike team 8:33:10 11
21.MJ3.Kovář MartinBikesport Team Mohelnice 8:36:20 21
22.MC6.Tomášek MichalCredo team 8:55:40 15
23.MB4.Linhart TomášTNF bike team 9:01:10 18
24.MC7.Kostka TomášCredo team 9:08:20 14
25.MA11.Veselý RadekŠumperk 9:18:00 10
26.MS1.Seidl MartinBike Academy Opletal 9:30:10 30
27.MS2.Svoboda MarianUnikovo mtb team 9:31:10 25
28.MS3.Zemene JakubNemile 9:33:10 21
29.MS4.Zubatý AdamSC Samotišky 9:46:00 18
30.MD1.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 9:52:50 30
31.ZB1.Valouchová MarieŠumperk 10:00:36 30
32.MD2.Vychodil LubomírIn-Life Cycling Team 10:02:20 25
33.MC8.Harlender MichalKolárna 10:03:40 13
34.ZS1.Bártová GabrielaSKC Tufo Prostějov 10:06:50 30
35.MJ4.Haluza DavidCredo team 10:15:20 18
36.MC9.Doležel JaromírRanč Hranice 10:16:10 12
37.MD3.Trojek KarelOknoplast Šumperk 10:22:50 21
38.MS5.Vaněk PetrSC Samotišky 10:28:30 16
39.ZS2.Bravencová DenisaBike Academy Opletal 10:30:30 25
40.ZA1.Valová TerezaBike sport Uničov 10:30:50 30
41.MD4.Eliáš JosefCirlibaba 10:38:20 18
42.MB5.Trojek KarelOknoplast Šumperk 10:43:40 16
43.MC10.Petrovský MarekLoupežníci 10:49:30 11
44.MS6.Vykydal JaroslavStevens Bikes - Emilio Sport 11:09:40 15
45.MS7.Kubíček PetrCredo team 11:36:50 14
46.ZA2.Tomášková KateřinaCredo team 11:50:40 25
47.ZB2.Komárková EvaCyklo Polách a syn 12:00:10 25
48.MC11.Kubíček PetrŠumperk 12:34:50 10
49.MC12.Květoň VladimírKlub vytrvalostních sportů 12:53:20 9
50.ZB3.Rutarová IrenaCredo team 13:27:30 21
51.ZB4.Krčová MartinaCyklo Polách a syn 13:39:00 18