2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Mohelnický půlmaraton 2015 - výsledky: Hlavní závod editovat

Vypsané kategorie: ZA, ZB, ZJ, MA, MB, MC, MD, MJ
Délka: 50 km
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Ženy A   Ženy B   Juniorky
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Kubelka PetrSK Žamberk Tessuti sport 2:01:10 30
2.MA2.Borák MartinIn-Life Cycling Team 2:01:57 25
3.MB1.Maksant JindřichIn-Life Cycling Team 2:02:56 30
4.MA3.Fláma MiroslavBike sport Uničov 2:04:04 21
5.MA4.Horák FilipBikesport Team Mohelnice 2:04:52 18
6.MJ1.Hejtmánek MarekSK Salith Sumtex Šumperk 2:06:27 30
7.MA5.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství 2:07:00 16
8.MC1.Krejčí VladislavBike sport Uničov 2:07:05 30
9.MA6.Linhart PetrTNF bike team 2:07:32 15
10.MC2.Tyráček MartinMoolbike Team 2:07:35 25
11.MB2.Zlámal TomášBT Kola Kaňkovský 2:08:14 25
12.MC3.Beneš PavelNava sport 2:09:27 21
13.MB3.Václavík PavelOknoplast Šumperk 2:09:28 21
14.MB4.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 2:10:33 18
15.MJ2.Cink JanMapei Merida Kaňkovský 2:11:08 25
16.MC4.Krč TomášKTM Šumperk 2:12:05 18
17.MJ3.Fláma TomášBike sport Uničov 2:12:21 21
18.MD1.Doležel Josef 2:12:41 30
19.MJ4.Bittner OndřejRed Point racing 2:13:02 18
20.MB5.Zlámal TomášProxima 2:14:19 16
21.MD2.Vala MartinBike sport Uničov 2:14:43 25
22.MA7.Linhart JanMohelnice 2:15:36 14
23.MC5.Kulík VladislavCykloklub Morava 2:17:29 16
24.MA8.Jedelský JakubJanoslavice 2:17:47 13
25.MA9.Veselý RadekŠumperk 2:18:12 12
26.MA10.Křivohlávek DavidGhost - mojekolo.cz 2:18:44 11
27.MC6.Kostka TomášCredo team 2:18:45 15
28.MD3.Zmeškal Zdenek 2:20:54 21
29.MB6.Vykydal JaroslavStevens Bikes - Emilio Sport 2:20:55 15
30.MJ5.Juriček MiroslavCredo team 2:21:31 16
31.MA11.Reif JanLKT 80 Šumperk 2:21:59 10
32.MC7.Slezáček KarelBikecentrum Olomouc 2:22:28 14
33.MC7.Jedelský ZbyněkRohle 2:23:22 14
34.MJ6.Gasta EvženSC Samotišky 2:23:23 15
35.MJ7.Parma DominikBikesport Team Mohelnice 2:23:27 14
36.MA12.Mánek ErikTroubelice 2:24:53 9
37.ZJ1.Valová TerezaBike sport Uničov 2:25:02 30
38.MA13.Reif TomášOlomouc 2:25:17 8
39.MA14.Komínek VladimírKolárna 2:26:47 7
40.MC8.Tomášek MichalCredo team 2:27:09 13
41.MC9.Chaloupka PetrDuko Rýmařov 2:27:14 12
42.MC10.Harlender MichalMiki team 2:27:21 11
43.MB8.Trojek KarelOknoplast Šumperk 2:27:52 13
44.MC11.Panoch VáclavKolárna 2:28:41 10
45.MD4.Trojek KarelOknoplast Šumperk 2:28:53 18
46.MA15.Smrček JanGiant Brno 2:30:05 6
47.MB9.Březina MartinKolárna 2:30:12 12
48.MD5.Nádvorník ZdenekKolárna 2:31:08 16
49.MB10.Dajč Miroslav 2:31:45 11
50.ZA1.Staňková ŠtěpánkaTNF bike team 2:31:55 30
51.MC12.Plaček KamilMohelnice 2:31:59 9
52.MA16.Dohnálek Martin 2:32:06 5
53.MJ8.Vlasák DavidKolárna 2:32:21 13
54.MC13.Trunečka ZbyněkBikesport Team Mohelnice 2:32:41 8
55.MB11.Dostál OndřejLazy Swines 2:35:54 10
56.ZA2.Václavíková MichaelaOknoplast Šumperk 2:36:05 25
57.MA17.Kudláček MartinCyklo Kudláček 2:36:34 5
58.MD6.Konopa MilanCredo team 2:37:27 15
59.MC14.Petrovský MarekLoupežníci 2:39:10 7
60.MB12.Štancl VlastimilStevens Bikes - Emilio Sport 2:40:23 9
61.MD7.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 2:40:24 14
62.ZA3.Vanduchová AlenaKolárna 2:42:51 21
63.MJ9.Pokorný JiříSK Salith Sumtex Šumperk 2:43:48 12
64.ZJ2.Planičková EvaBikesport Team Mohelnice 2:43:49 25
65.MJ10.Svozil RadekBajala Bike Červenka 2:44:47 11
66.MB13.Erneker PetrMohelnice 2:45:56 8
67.ZA4.Pagáčová IvetaKolárna 2:48:26 18
68.MA18.Vojtek Jiří 2:52:15 4
69.MC15.Podešva MiroslavMedlov 2:52:54 6
70.MC16.Urbášek DaliborMohelnice 2:53:17 5
71.MC17.Staník JosefBike sport Uničov 2:53:50 5
72.ZB1.Komárková EvaCyklo Polách a syn 2:56:10 30
73.ZB2.Vicencová PetraCycloracing Team A 3:04:20 25
74.MB14.Malinka PetrMohelnice 3:05:23 7
75.ZJ3.Tomášková KateřinaCredo team 3:06:07 21
76.MB15.Apoštol Jiří 3:30:39 6
77.MC18.Ordelt Ladislav 3:51:40 4
78.MD8.Všetička ZdeněkSKP Olomouc 4:02:01 13
 ZJ Macháčová MartinaBikecentrum Olomouc DNF  
 MJ Honig RadimLitovel DNF  
 MA Kohout LukášIn-Life Cycling Team DNF  
 MC Nátěsta MartinMaletín DNF  
 MD Jiroutek JurajIn-Life Cycling Team DNF