2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Moravský Bikemaraton 2010 - výsledky: Hlavní závod 80 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD,ZA,ZB
Délka: 80 km
Čas: 11:00
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Zitta PavelSilný-Pells team 03:03:37.001:46:05.120
2.MA2.Sládek MarcelOrel Bořitov 03:03:45.101:49:32.617
3.MA3.Pilčík AdamGhost - mojekolo.cz 03:04:47.801:49:33.015
4.MA4.Gladiš TomášHranice 03:06:51.501:51:20.213
5.MA5.Kechrt TomášCyklo Polách a syn 03:07:33.101:51:17.812
6.MB1.Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory 03:08:02.301:51:18.720
7.MB2.Kubánek DanielBike Sport servis Opava 03:09:43.101:51:17.717
8.MC1.Šimera PetrCaffé Nannini Cenytisku 03:09:54.401:52:40.220
9.MA6.Sedlář JakubNovatop Lapierre 03:13:40.401:53:30.011
10.MB3.Planička RobertBikesport Team Mohelnice 03:14:48.801:56:47.615
11.MB4.Krejčí VladislavBike sport Uničov 03:15:52.401:54:58.413
12.MA7.Sigmund MartinCK Frenštát pod Radhoštěm 03:16:41.601:56:24.410
13.MC2.Mazel PetrVeus Vyškov 03:16:56.201:56:42.517
14.MB5.Fiala RadekWitzenmann Opava 03:20:37.801:54:47.412
15.MA8.Směšný JanSuperior Riders 03:21:22.301:54:22.59
16.MA9.Franer JakubBike Sport servis Opava 03:21:45.802:00:06.68
17.MC3.Švehla MiloslavOpava 03:21:46.202:00:07.315
18.MA10.Hellebrand PavelBike Sport servis Opava 03:21:47.001:57:53.47
19.MC4.Jílek MartinCyklo Polách a syn 03:22:17.401:57:29.213
20.MC5.Hons LiborHroubovice 03:22:48.801:58:47.812
21.MC6.Gebel PetrSuperior Riders 03:22:58.801:52:39.011
22.MA11.Haitl FrantišekPell's 03:23:44.401:55:01.16
23.MA12.Dědič MichalHolešov 03:23:49.402:00:07.25
24.MA13.Keprt JanSilný Team Uničov 03:24:39.201:57:53.04
25.MB6.Janoš RudyOD Morava Holešov 03:26:00.001:58:48.911
26.MC7.Herman RadimProstřední Bečva 03:26:39.802:00:17.010
27.MB7.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 03:26:46.301:59:03.610
28.MC8.Čejka PetrMapei Cyklo Kaňkovský 03:27:08.202:01:52.99
29.MB8.Šmíd MartinKroměříž 03:27:50.502:01:36.39
30.MA14.Borák MartinCyklo Polách a syn 03:29:35.401:58:21.93
31.MC9.Horký LubomírCyklo Polách a syn 03:29:36.602:00:08.38
32.MA15.Peza JanAutodoprava Peza 03:30:48.602:03:08.52
33.MB9.Žák IvoProxima 03:31:40.402:03:47.48
34.MB10.Kavan OndřejNovatop Lapierre 03:32:26.401:54:22.77
35.MA16.Sedláček PetrLKT 80 Šumperk 03:33:30.302:00:53.71
36.MB11.Valigura MartinSilný Team Uničov 03:33:54.302:03:47.86
37.MD1.Frkal MiroslavNovatop Lapierre 03:34:27.602:02:33.420
38.MB12.Veselka OldřichAuthor Tufo Ti 03:35:42.702:06:56.45
39.MC10.Hejtmánek CtiborALW 03:35:45.202:06:30.17
40.MB13.Jan ČermákVeus Vyškov 03:36:25.502:04:33.94
41.MA17.Vitešník AdamBike sport Uničov 03:37:08.202:03:47.20
42.MC11.Mynář JiříMTB Ondřejník 03:37:25.602:02:05.26
43.MA18.Grézl MartinSilný Team Uničov 03:41:28.102:06:46.90
44.MC12.Žváček MiroslavSilný Team Uničov 03:41:33.002:05:56.95
45.MA19.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice 03:41:43.802:12:51.30
46.MB14.Lah RobertBT Kola Kaňkovský 03:41:44.402:08:14.53
47.MA20.Horký DavidCyklo Polách a syn 03:42:05.302:05:35.10
48.MC13.Plachý JiříDrásal Team Holešov 03:43:07.902:06:44.14
49.MC14.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 03:43:11.402:07:12.53
50.MB15.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn 03:44:38.802:03:48.62
51.MC15.Michav RobertOstrava 03:46:22.202:09:02.82
52.MC16.Burian RadimMMB 03:46:58.402:08:07.61
53.ZB1.Valouchová MarieŠumperk 03:47:13.802:14:29.820
54.MC17.Hrubý PetrBikesport Šumperk 03:47:14.502:14:28.50
55.MC18.Lazecký PetrNovatop Lapierre 03:47:21.202:15:24.30
56.MD2.Boreček TomášNovatop Lapierre 03:47:46.402:14:42.817
57.MC19.Matějík PetrBT Kola Kaňkovský 03:48:12.702:08:13.70
58.MB16.Daněk MiroslavDammaBike Opava 03:48:50.302:09:07.61
59.MD3.Marada JosefCykloklub Morava 03:48:59.202:14:54.315
60.MC20.Nádvorník ZdenekMapei Cyklo Kaňkovský 03:49:36.902:09:02.50
61.MA21.Machala JanCyklo TJ Písečná 03:49:38.502:10:10.20
62.MB17.Juřena PetrMMB 03:49:42.202:07:52.90
63.MB18.Kessler JiříCirlibaba 03:51:09.902:08:31.40
64.MC21.Panoch VáclavStaré Město 03:51:16.302:14:33.70
65.MD4.Sekanina StanislavMěstská policie Čekyně 03:51:45.202:14:30.413
66.MC22.Hons MilošHroubovice 03:53:32.202:16:04.00
67.MB19.Rábl MartinMasazeastimulace.cz 03:54:17.502:17:15.70
68.MB20.Vilášek MichaelNovatop Lapierre 03:54:30.002:13:42.30
69.MC23.Sedláček GambaOsek nad Bečvou 03:54:31.502:15:07.20
70.MB21.Kohoutek PetrLoučany 03:58:55.602:10:41.40
71.MD5.Mogrovics MichalOlomouc-Lošov 04:00:08.602:19:12.712
72.MD6.Tychtl MiroslavKyjov 04:01:13.502:19:14.911
73.MB22.Janů LiborTěšetice 04:03:06.402:13:17.90
74.MA22.Pluhař PetrTC Sport Desná 04:03:56.102:13:21.80
75.MA23.Myšák TomášTC Sport Desná 04:03:56.402:13:21.20
76.MD7.Trojek KarelOknoplast 04:06:01.902:17:57.710
77.ZA1.Slováčková HanaBT Kola Kaňkovský 04:07:31.602:25:15.720
78.MD8.Brückner IvanBohdíkov 04:07:35.402:20:49.79
79.MB23.Hanulík VladanPardubice 04:07:52.902:17:36.60
80.MB24.Plesník PetrLes Nice 04:10:05.002:17:46.30
81.MC24.Brandýs RomanMapei Cyklo Kaňkovský 04:11:14.802:25:51.10
82.ZA2.Pospíšilová NikolaSki Snow Surf Sport 04:11:52.402:27:53.617
83.ZB2.Sovadinová SoňaTrob Racing Team 04:11:55.502:27:16.917
84.ZA3.Mrázková ZuzanaDrásal Team Holešov 04:12:00.102:28:06.715
85.MA24.Tomášek MichalPetrov 04:13:02.302:31:58.30
86.MD9.Podzimek JaroslavTC Sport Desná 04:13:12.902:21:26.28
87.MC25.Jína PavelOlomouc 04:13:18.502:23:12.90
88.ZB3.Bušková LeonaCatus Bike Team 04:14:50.602:22:42.015
89.MD10.Majer ZdeněkLiga 100 Olomouc 04:16:25.902:27:17.67
90.ZA4.Bláhová VeronikaDrásal Team Holešov 04:17:23.602:38:09.313
91.MB25.Hejhal RadekSemix Pluso 04:20:01.402:20:14.10
92.MB26.Blaha JiříOknoplast 04:21:22.502:25:54.60
93.MB27.Sedláček RomanŠtíty 04:22:16.202:27:08.10
94.MB28.Kukula MarcelNový Malín 04:22:16.602:27:07.50
95.MB29.Škoda MiroslavBT Kola Kaňkovský 04:23:26.302:24:05.40
96.MB30.Pavlík JosefFortex ski Moravský Beroun 04:23:31.402:24:50.00
97.MD11.Endl Antonín2K bike club Odry 04:24:44.002:24:53.26
98.MC26.Tomášek MichalCredo team 04:25:25.502:37:29.00
99.ZB4.Henčlová KamilaDrásal Team Holešov 04:26:27.402:32:19.813
100.MD12.Fajta PavelCSC Šumperk 04:26:59.702:17:10.95
101.MB31.Hrabal JaromírGT Kolín 04:27:51.002:18:55.90
102.ZB5.Komárková EvaCyklo Polách a syn 04:28:53.202:33:20.112
103.MA25.Šima MilanMTB Team Otrokovice 04:35:37.002:32:23.30
104.ZB6.Kozielová ZdenkaTrob Racing Team 04:37:24.302:41:32.411
105.ZB7.Tesařová MartaMikolajice 04:37:35.702:36:49.210
106.MB32.Wiedermann StanislavCyklosport Uničov 04:42:33.002:45:13.10
107.MC27.Tesař PavelMikolajice 04:42:54.302:38:01.50
108.MD13.Janků ZdeněkPostřelmov 04:45:02.002:39:59.04
109.MA26.Laš JanSemix Pluso 04:45:14.802:26:14.50
110.MB33.Adler TomášOlomouc 04:46:37.302:32:43.90
111.MB34.Keprt AlešBT Kola Kaňkovský 04:47:08.802:49:36.50
112.MD14.Kubín DanielHoral Šumperk 04:51:22.602:39:51.43
113.MB35.Procházka AlešSK Šela sport 04:51:55.503:01:50.40
114.MB36.Novotný PetrVokno 04:54:00.002:45:25.20
115.MD15.Peškar JosefBikesport Team Mohelnice 04:54:06.302:39:21.22
116.MB37.Beneš FrantišekMěsto Albrechtice 05:04:19.002:57:14.60
117.MB38.Jansa PetrMoravská Třebová 05:04:36.802:59:06.50
118.MA27.Lakomý VladimírŽerotín 05:17:50.602:43:35.80
 MC Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice DNF  
 MC Kundrata JanACK Kyjov-Boršov DNF  
 MC Kohout TomášBike sport Uničov DNF  
 MA Linhart PetrDama Sport DNF  
 MB Horák RenéCyklo TJ Písečná DNF  
 MC Polášek RomanBikesport Team Mohelnice DNF03:17:02.0 
 MA Koziel DavidTrob Racing Team DNF  
 MA Janků MartinProxima DNF  
 MA Kauer AdamVratimov DNF  
 MC Ondráček LiborOlomouc DNF  
 MA Tomek JosefLukavice DNF  
 MB Klaus DavidDavid Klaus Travel DNF03:18:44.9